Sari la conținut

Camelia - 07571xxxx


Vizitator Spermax

Postări Recomandate

Am vorbit azi pe mess cu ancutza201098 Este aceeasi cu Camelia, doar ca acum mi-a cerut 200 RON cu camera inclusa. Cand i-am cerut poze mi-a trimis doua poze dar in care nu era ea. Cand i-am cerut telefon mi-a dat acelasi numar ca al Cameliei 0757199033. La sfarsit a recunoscut ca este tot Camelia. Am vrut sa vad daca pot negocia pret si i-am zis ca ii dau 150 RON. Nu a acceptat. Oricum nu as fi mers la ea nici cu 100 RON. Prima mea experienta cu ea a fost naspa.

post-4719-133409712523_thumb.jpg

post-4719-133409712525_thumb.jpg

Link spre comentariu

Am fost la Cami, pozele sunt putin mai vechi. E un pic mai plinuta acum.Tot zice ca vrea sa plece in afara, etc.La mine a scazut la 100 ron 2 nr, incepuse tot cu 200 si alte aiureli. Dupa ce am negociat cu 100 ron/nr in timp ce venea la hotel i-am zis ca nu are rost fara 2 nr si s-a lasat. Vine la hotel.Daca nu ai tu unde, vrea la Flamingo, 35 ron/camera/1 hAre vreo 3 id-uri de mess, dar acelasi nr de tel.Fata e incepatoare, insa face sex oral fara prezervativ (fara CIM, CIF) sa zicem un 7-8, fara artificii dar ud si cu gemete. A doua oara am pus-o capra si desi se vedea ca se preface are niste gemete in ea de speriat (tot un 8-8,5).Plusuri - per total, pentru o pustoaica e ok, foarte curata, face dus si inainte, te invita si pe tine. Deasemenea, intre nr face dus. Foarte politicoasa, te intreaba ce iti place si nu te grabeste. O gasesti si la 2 noaptea.Minusuri - pretul cam mare si nu are locatie.

Link spre comentariu

buna mai, baieti sunt camelianeagu,hai sa spunem lucrurilor pe nume:in primul rand eu nikiodata de cand fac aceasta meserie nu am iesit cu un client sub 200ron k am vazut un comentriu din partea unuia care spunea acest lucru ori ma confuna ori e prea prost si minte f f grv eu nu ma pretez la asa ceva am mai vazut bani,in al 2 rand vreau sa va spun k am vazut un alt comentariu al unui client costin _k ca i se pare cam scump tariful sau k nu mai stiu eu ce nu ii place lui la mine ,in primul rand sa se uite la el si dupa aceea la mine eu sunt o tipa f corecte curata manierata etc si mai spunea k i se pare cam scum tariful pai avand in vedere k eu cer 200ron pe ora cu camera inclusa si ofer oral si normal e ok sa va spun de ce.,analizati putin piata si o sa vedeti ca alte colege de ale mele ma refer sa arate cel putin cu arat eu cer 100ron pe o finalizare, asta nu inseamna mai mult de 5 minute si aici faceti voi comparatia care e mai rentabila cam atat am avut de spus si cei care posteaza anunturi urate despre mine ar trb sa spuna si cand ma roaga sa fac pipi la ei in gura sau sa ii penetrez in fund cu vibratorul sau sa imi dea limbutzeprobabil sunt cativa care au facut si ei sex cu o singura fata si nu au ce face altfel nu imi explic......eu ies doar cu domni cu situatie sau macar sa isi permita sa imi respecte tariful meu va poop si bafta

Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

Una din cele mai interesante postari... sa fi incercat cineva nu cred ca reusea sa-i faca o recenzie atat de negativa. :FIREdevil Si daca mai adugam si gramatica si prescurtarile... cred ca intra in topul celor de evitat...:kotzen

Link spre comentariu
Vizitator Spermax
Reputație: 0

Cami, felicitări că ai recunoscut! ;)Recenzia lui Davis.Corso mă determină să te vizitez. Îmi voi face timp săptămana viitoare. :)

Link spre comentariu

E vrajala. Femeia e nasoala. Noi vrem sa futem si sa dam la muie adevarat. Nu ce face ea.Nu va duceti la ea ca nu face treaba.Daca uni ii cer sa faca nebuniile ale e problema lor.Ori santem curvari ,ori numai santem.NU MERITI BANII AIA.100ron/ora asta e pretul tau. MAXIM am spus.

Link spre comentariu

domnul ionut care tot vb ca un adevarat om ce se masturbeaza mereu si futi o femeie adevarata o data la 3 luni ca na atunci stringi si tu bani ca doar esti un mic amarat ,eu iti recomand sa ii oferei mamei talee 100ron poate vrea ea cu tine dar cred k niki ea nu o sa vrea pt k esti f f f prost ,,, ceea ce rezulata din comentariul lasat de tine mai sus este faptul ca esti un labagiu convins cara nu isi permite sa faca sex cu o femeie buna abordand o intrun fel sau altul doar platind ,akm pa pa dak esti cuminte si dragutz iti ofer eu 20 euro sa imi dai limbute in fund dar doar daca esti cuminte ,nu uita ,,,aaaaaa am uitat si sa nu te schimbi eu te vreau in continuare tot proost ,,,kiar as aprecia.

Link spre comentariu
  • Oras:Tayland
  • Oras:Tayland

Camelia sau geanny ,....Ai doua optiuni.1. Te inregistrezi din nou cu un user, iti ceri scuze fata de comunitate, deschizi thread si iti prezinti intr-un mod civilizat serviciile2. Privesti la noi cum ne distram pe aici.Succes!

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

M-am decis sa scriu si eu din doua motive:1.Sa-mi ajut colegii de suferinta cu ce pot chiar daca nu am o experienta vasta.2.Sa avansez in grad ca titulatura de curvar ucenic nu prea suna bine la varsta mea(43 ani).Deci alalteieri,dupa ce nu am reusit sa dau de Carmen de vreo saptamana,am hotarat sa caut altceva.Am luat Curierul,am sunat la cateva numere,dar nu am reusit sa ma hotarasc la niciuna(unele mi-au raspuns tare sictirite si plictisite,altele nici macar nu au raspuns).Am mai cautat pe net si am gasit anuntul Cameliei si chiar daca nu vazusem pe forum pareri prea bune despre ea,am hotarat s-o sun si sa ma conving.Mi-a raspuns foarte amabila la telefon,mi-a spus ca anuntul e valabil si ca tariful este 200 lei/h +camera la hotel,dar ca este o problema,a fost la ciclu si astazi ar fi ultima zi(a fost un plus pentru ea ca a spus).Am zis bine mai amanam si a ramas sa o sun.Ieri pe la 12,30 am sunat-o si mi-a dat intalnire in Razboieni pana-n piata.Am sunat-o cand am ajuns acolo si a coborat destul de repede.Prima impresie destul de buna:draguta,vorbareata,putin mai scunda si mai grasuta decat ma asteptam.Am mers la Hostel Flamingo,am decartat la receptie 35lei camera +8lei doua cutii de Cola si am urcat in camera.Am platit si fetei 200 lei si am intrat la dus mai intai ea si apoi eu.A urmat un oral scurt de nota 7 si un normal de aceeasi nota cu doua pozitii,ea deasupra cu fata si cu spatele.Am incercat sa termin mai repede cu primul numar ca sa am timp de al doilea care nu a mai fost(mi-a spus ca nu face decat un numar).Celelalte note sunt urmatoarele:fata 8,corp 7,atitudine 5,implicare 5.Concluzia mea este ca nu merita mai mult de 100 lei cu camera inclusa.Pentru mai multe detalii astept intrebari.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator Spermax
Reputație: 0
Am incercat sa termin mai repede cu primul numar ca sa am timp de al doilea care nu a mai fost(mi-a spus ca nu face decat un numar).
Parca se lauda ca ofera cate finalizari poti intr-o ora. :dodgy:
Link spre comentariu
M-am decis sa scriu si eu din doua motive:1.Sa-mi ajut colegii de suferinta cu ce pot chiar daca nu am o experienta vasta.2.Sa avansez in grad ca titulatura de curvar ucenic nu prea suna bine la varsta mea(43 ani).Deci alalteieri' date='dupa ce nu am reusit sa dau de Carmen de vreo saptamana,am hotarat sa caut altceva.Am luat Curierul,am sunat la cateva numere,dar nu am reusit sa ma hotarasc la niciuna(unele mi-au raspuns tare sictirite si plictisite,altele nici macar nu au raspuns).Am mai cautat pe net si am gasit anuntul Cameliei si chiar daca nu vazusem pe forum pareri prea bune despre ea,am hotarat s-o sun si sa ma conving.Mi-a raspuns foarte amabila la telefon,mi-a spus ca anuntul e valabil si ca tariful este 200 lei/h +camera la hotel,dar ca este o problema,a fost la ciclu si astazi ar fi ultima zi(a fost un plus pentru ea ca a spus).Am zis bine mai amanam si a ramas sa o sun.Ieri pe la 12,30 am sunat-o si mi-a dat intalnire in Razboieni pana-n piata.Am sunat-o cand am ajuns acolo si a coborat destul de repede.Prima impresie destul de buna:draguta,vorbareata,putin mai scunda si mai grasuta decat ma asteptam.Am mers la Hostel Flamingo,am decartat la receptie 35lei camera +8lei doua cutii de Cola si am urcat in camera.Am platit si fetei 200 lei si am intrat la dus mai intai ea si apoi eu.A urmat un oral scurt de nota 7 si un normal de aceeasi nota cu doua pozitii,ea deasupra cu fata si cu spatele.Am incercat sa termin mai repede cu primul numar ca sa am timp de al doilea care nu a mai fost(mi-a spus ca nu face decat un numar).Celelalte note sunt urmatoarele:fata 8,corp 7,atitudine 5,implicare 5.Concluzia mea este ca nu merita mai mult de 100 lei cu camera inclusa.Pentru mai multe detalii astept intrebari. [/quote']Si eu am vrut s-o incerc! dar cand mi-a zis sa ne intalnim in razboieni ca e la o prietena acolo......mi-am zis las-o balta ca asta e tiganca din razboieni si nu are rost!Acum dupa ce colegul intens ne-a dat mai multe detalii e clar ca e de evitat!!! cum ziceam o tiganca din razboieni....
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Pentru SpermaxEu nu am clarificat de la inceput cate finalizari si nu m-am mai tiganit dupa ce mi-a zis ca ea nu face decat o finalizare.Poate mai aflam si alte pareri de la altii care au trecut pe la Camelia sau eu am fost singurul de pe forum care am luat teapa?Pentru BadboyyoNu arata a tiganca,are o fata chiar finuta,de copil.

Link spre comentariu
Pe hi5 ar trebui sa fie o fotografie reala. Mi-a zis clar ca pe olx nu e ea in poza.y0nutz ne-ar putea confirma. Cred ca a fost cu ea la flamingo. Ma enerveaza ca nu vrea sa lase un nr de tel si cere sa vorbim doar pe mess. Poate intervine ceva si nu ne putem anunta in timp util.
SI CUM AJUNG LA EA

intrebari stupide+offtopic = 1 warn

Link spre comentariu
Vizitator modelfx
Reputație: 0

mai baieti daca ti se scoala la 12 noaptea si vrei sa fugi d acasa.nu ai unde te duce.singura e camelia..cu 200 + camera..este incredibil in pit,nimic ,nimic.hai sa ma gandesc,ce ar fii in pitesticarmen care are un program destul de greu de prins.adik de la 11 pana la 15tipa blonda din trivale care cere 100 de euro + camera(numai stiu cum o cheama,o luasem dp neogen)silvia din trivale la care am fost de trei ori si singura la care e mai acceptabil 50 fincam atat stiu..mai sunt cateva care intra si ies la fel de repede.si inca ceva.cele care sunt si care cer 200 sau 100 de euro sau te mai miri ce suma,o fac pt ca nu au concurenta si pt ca pit. duce lipsa de asa ceva,si profita la maximle numaram pe degete.si sa ne bucuram cu astea care le avem,ca poate pana la vara,n o sa mai avem nimic.


mai baieti daca ti se scoala la 12 noaptea si vrei sa fugi d acasa.nu ai unde te duce.singura e camelia..cu 200 + camera..este incredibil in pit' date='nimic ,nimic.hai sa ma gandesc,ce ar fii in pitesticarmen care are un program destul de greu de prins.adik de la 11 pana la 15tipa blonda din trivale care cere 100 de euro + camera(numai stiu cum o cheama,o luasem dp neogen)silvia din trivale la care am fost de trei ori si singura la care e mai acceptabil 50 fincam atat stiu..mai sunt cateva care intra si ies la fel de repede.si inca ceva.cele care sunt si care cer 200 sau 100 de euro sau te mai miri ce suma,o fac pt ca nu au concurenta si pt ca pit. duce lipsa de asa ceva,si profita la maximle numaram pe degete.si sa ne bucuram cu astea care le avem,ca poate pana la vara,n o sa mai avem nimic.[/quote']scuze am uitat o pe alina la care nu am fost si d care am auzit ca este foarte buna la pat
Link spre comentariu

salut baieti am fost si eu la camelia. am vb la tel mi a spus ca face de toate: masaj, normal, oral, anal. m a interesat un normal doar, pretul cerut de a a fost de 200 ron + camera la hotel. zis si facut. am recuperat -o din razboieni , locul unde se desfasoara actiunea este hotel flamingo. totul incuiat acolo, interfon. in afara de femeia de servici tot personalul este din categoria cu "id uri false si fete dubioase". asta nu conteaza. Acolo se mai plateste 35 ron. Pe camera se face dus inainte si tu si ea, pe urma stai relax, ti o ia in gura, o scoala, pune prezervativul si te fute profesionist .ea deasupra, cand cu fata cand cu spatele la tine. impresia pe care mi a lasat o : este curva profesionista, genul amsterdam, fara vrajala, sucuri si tandreturi .platesti , futi , pleci. maxim 30 min. pt cei invatati sa mai stea la povesti, la acomodare si socializare , nu recomand. una peste alta tipa este draguta, mi a placut mult. daca o vezi pe strada intorci capul dupa ea. am zis ca ma introc candva pt un anal. pentru pitesti este ok.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am gasit nr ei de pe un site ,am discutat mi-a zis ca cere 150 lei/ora plus camera hotel,adica 200 ofera servicii totale.bruneta,22 ani,1.67 inaltime.Parea oarecum aroganta,mi-a transmis ca la fizic este peste media din domeniu :>

Din cateva poze gasite pe net pare binisor ca si "dotari" http://anunturipenet.....at.../402480/ F USOR I-AM GASIT SI ID DE MESS camelianeagu24, a zis ca avtarul ii apartine.Intrebarea era daca a mai vizitat-o cineva, vroiam sa stiu cum este in rest..face treaba..e figuranta.. etc.ms

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...