Sari la conținut

0757947303.


Postări Recomandate

  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

BLONDĂ senzuală, foarte frumoasă, ofer masaj erotic, body şi thailandez domnilor manieraţi. Condiţii de lux, ultracentral. tel 0757947303.stie cineva ceva ???dau o bere:D

Link spre comentariu
Reputație: 259
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

revin cu postu-ul cum am promis intr-adevar e blonda de langa starea civila locatia curata -garsoniera ,fata chiar arata bine 1.65 blonda ,sani medii dar fermi , frumusica chiar,am servit un oral umed neprotejat -executat excelent cu limbi pe oo si deep throatpret 200 ron - cam scump pentru 20 min cat am stat - dar na asta e futi -platestiintr-adevar e cam cel mai bun oral din ce-am prins pana acu :P

Link spre comentariu

In concluzie o alegere proasta. La 200 de lei aveai parte de o ora de sex oral neprotejat la salonul de masaj 0757.695.464 (este facut thread), iar la 300 de lei se putea si sex total (depinde de fata). Ideea era ca intr-o ora chiar te rasfata, dar probabil si blonda face acelasi lucru.

Link spre comentariu

Reputație: 259
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

intra-adevar cam figuranta tipa , m-am cam tepuit un pic ,dar oralul totusi a fost bine executat cu gafaieli etc...data viitoare am sa incerc recomandarea romanasului :rolleyes:

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...