Sari la conținut

0732596107


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hi,

 

I have been with this girl a few weeks back on sunday afternoon. She is a stunning good looking girl in her early 20s. The appartment was not so well maintained and I had to ask for a towel. The appartment looks quite empty and very basic. I agreed on 1 fin for 100 ron.

 

The girl is looking like an Egyptian stunning young lady. Perfect body and face.

 

Oral: was with condom only practiced. Was Ok but not amazing.

Normal: Was not so much involved, lets spread and fuck style till you finish.

 

Location: 5/10

Girl: 9/10

GF: 5/10

Oral: 6/10

Normal: 6/10

 

I think it was fine for one time fuck but not sure I will return. 

 

 

----

 

Salut,

Am fost cu această fată cu câteva săptămâni în urmă , duminică după-amiază . Ea este o fată arata bine uimitoare la 20 de ani primele ei . Apartamentul nu a fost atât de bine întreținute și am avut de a cere un prosop . Apartamentul arata destul de gol și foarte extinsă . Am fost de acord , la 1 fin 100 ron .

Fata este în căutarea ca o tânără uimitoare egiptean . Corp si fata Perfect .

Oral : a fost cu prezervativ doar practicat . A fost OK dar nu extraordinar .
Normal : nu a fost atât de mult implicat , execută răspândire și dracu ' stil până când termini .

Locul de amplasare: 5/10
Fata : 9/10
GF : 5/10
Oral : 6/10
Normal : 6/10

Cred că era bine pentru o dracu ' de timp , dar nu sunt sigur mă voi întoarce .

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salut baieti,este prima data Cand scriu aici si am si eu o intrebare ,nt lui alice nu mai este valabil?multumesc mult

suna si ai sa vezi daca raspunde:\ :)

P.S:este scris marreeee in titlul topicului,numarul(are 10 cifre :D )

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Daca tot am intrat azi pe forum m-am gandit sa scriu si o scurta recenzie despre Alice pe care am vizitat-o cu cateva saptamani in urma. Activeaza pe Bd. Corneliu Coposu si mai are o colega pe care o cheama Beatrice daca imi aduc bine aminte.

Apartamentul este semidecomandat, cele 2 camere fiind despartite de o usa cu geamuri mari, semiopace care nu prea ajuta la stabilirea unui cadru prea intim, mai ales cand in camera alaturata, la cativa metri distanta stii ca mai este cineva.

 

Si acum sa o descriu putin pe Alice. E foarte frumusica. Parca seamana cu Kim Kardashian, numai ca e mai slabuta, dar asta nu inseamna ca ii lipsesc formele. Nu sunt eu foarte mofturos, dar m-a primit in papuci de mers la plaja si colanti si parca mi-ar fi placut mai mult daca ar fi avut o tinuta mai sexy, ca cea din poze. E posibil sa nu foloseasca pantofii cu tocuri pt ca parchetul e clasic si se face zgomot care poate atrage atentia vecinilor.

 

Din pacate si in cazul lui Alice sunt rezervat in ceea ce priveste igiena. Nu a facut dus nici inainte, nici dupa, imbracandu-se imediat dupa actiune. La baie cu greu am gasit niste gel de dus, posibil indoit cu apa, pe fundul unei sticle. Am vrut sa incerc un 69, numai ca odata aflat in pozitia cu pricina m-am cam razgandit.

 

Ca si atitudine generala Alice pare foarte calma si relaxata, un pic cam tacuta.

 

Apartament: 6 din cauza ca nu creeaza o atmosfera prea intima si nici discreta din moment ce fara sa iti doresti neaparat trebuie sa o intalnesti si pe colega;
Aspect : 9 
Oral : 8 protejat; oricum nici eu nu ma avant dupa oral neprotejat de prima data
Normal : 8 mi-a placut ca s-a adaptat la ritmul meu si nu a incercat sa grabeasca lucrurile

Igiena: 5,5

 

Am platit 100ron/f, dar nu as da 200ron/h.

Mi-ar placea sa mai revin, dar doar daca ar corecta punctele in minus de mai sus (igiena, apartament).

 

Numai bine va urez!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:slap2 :slap2 :slap2

3 posturi si alea cu aceeasi intrebare.

 

Ti-a picat cu tronc pe ea? Mai sunt zeci, sute de alte fete :laugh2

vezi ca nu sunt rea degeaba :P,astia care se mai trezesc pe aici sa intrebe daca mai este valabil numarul de telefon?!nici nu au sunat in viata lor la aceest numar,intreaba asa de plictiseala :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...