Sari la conținut

Cleopatra Massage - 0720787561 / 0754596712


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Confrate Futacios.

A cam disparut...poate ne face pussy_rider un pustiu de bine si ne lumineaza!

Salut.

Sunt si eu interesat de dsra. la fel ca si tine am apreciat-o.

Eu am pm activ.

Ms. H.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In acest salon/bordel am avut parte de doua din cele mai placute experiente ale mele de pana acum si o sa scriu doar despre prima.

 

Am iesit intr-o sambata cu 3 prieteni si avand chef sa futem ceva am cautat un loc cu mai multe fete, unul dintre noi venind cu ideea sa vizitam salonul de pe str ardeleni. Am sunat, ne-au zis ca sunt 7 fete si in 15 minute am fost acolo. Fete erau suficiente dar a trebuit sa mai asteptam sa se elibereze din camere. Camera de asteptare e ok insa celor ce vor mai multa discretie nu o sa le placa.

 

Ne-am ales fiecare o fata si am mers in camere. Camerele sunt ok, usor luminate, oglinzi pe pereti, muzica ambientala, curatenie, nota 10.

 

Fata se numea Irina, 28 de ani, 1.65-1.70, blonda, bine proportionata si foarte simpatica la fata. Extraordinar de prietenoasa si placuta, un 10+ la capitolul GFE.

 

Actiunea nu o sa o descriu, a fost o singura finalizare in cca. 50 de minute dar am fost foarte satisfacut. Pot spune ca am facut dragoste, nu sex.

 

Note:

 

Locatie: pentru mine 10, singurul minus ar fi faptul ca intalnesti si alti oameni acolo dar ne-am distrat cu ardelenii dinaintea noastra. Nu ma deranjeaza acest aspect atata timp cat nu intra nimeni peste mine in camera.

Irina: 10 la aspect, este genul meu de fata.

GFE: cum am scris mai sus 10+

Oral: 9 - protejat, dar tehnica buna

Normal: 10 - stramta, se implica, se misca bine, contre, etc.

 

200 lei ora, raport calitate/pret foarte bun.

 

Am mai fost odata de atunci, m-am simtit din nou bine si o sa ma duc in continuare.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De la ultima postare am mai revenit de cateva ori. Nu stiu cate fete sunt acolo, 4-5-6-7 depinde de seara, am incercat 3 dintre ele, Irina, Rebeca si Ana ( pe Irina deja am recenzat-o ) si de fiecare data m-am simtit super bine. O sa scriu prima data recenzie pentru Rebeca, care desi nu mai lucreaza acolo poate stie cineva ceva de ea si-mi zice si mie :)http://nimfomane.com/forum/topic/29779-rebeca/

 

M-am dus intr-o noapte si am fost intampinat de 4-5 fete, toate aratau bine, dar mi-a placut zambetul Rebecai, asa ca am ales-o pe ea si doamne ce alegere inspirata am facut  :clapp. Fata asta m-a lasat prost. Cand am plecat de la ea, dupa 2 ore, am ranjit tot drumul pana acasa de ziceai ca sunt retard  :laugh2

 

In camera am stat putin de vorba si dupa cateva minute am zis sa trecem la treaba. Actiunea a inceput cu mangaieri, sarutari pe corp, gat si dintr-o data ma trezesc ca ma violeaza in ureche cu limba  :crazylove. Plm, nu stiu de voi dar pe mine ma excita chestia asta. Rau. Apoi coboara ea spre instrument si-l evita, ducandu-se spre oo. Si a lins, a supt, a tras de ele, dreacu mai stie ce a facut dar imediat dupa, cand a luat instrumentul in gura, m-am si terminat. Am fost atat de excitat si m-am simtit atat de bine ca nu mi-a venit sa o opresc desi simteam de mult ca mai e putin pana termin.

 

Am mai stat putin de vorba si eu fierbeam in mine, dar norocul meu e ca mereu fac prostia ( sau nu ) de a lua mai multi bani la mine si am mai stat inca o ora. La un moment dat ma gandeam sa ma duc sa mai scot bani de pe card dar m-am potolit  :laugh2. Si al doilea numar a inceput tot la fel, dar nu am mai lasat-o sa faca ce vroia ea ca plecam de acolo fara sa bag deloc veverita in scorbura. La normal am schimbat vreo 2 pozitii, se misca super si am finalizat destul de repede.

 

Note:

 

Rebeca: 10. Bruneta, 1.65-1.70, ochi albastrii ( parca ), foarte frumoasa si lipsita de inhibitii.

Locatie: 9. Putin cam cald, ud in baie dar camerele sunt ok. Oglinzi pe 3 pereti, muzica ambientala :)

Amabilitate: 10

Oral: 10

Normal: 8.5

 

400lei / 2 ore

 

PS: daca stiti ceva de ea, da-ti un pm ceva. Mersi :)

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum sa scriu si despre Ana, cea mai recenta descoperire a mea. Tot la fel am ales-o si pe ea, dupa zambet si a fost iar o decizie inspirata. Ana este genul slim / skinny, tot undeva intre 1.65 - 1.70, blonda cu ochi caprui si un chip frumos. Sani nu prea sunt dar oricum mie imi plac mai micuti. Este mai timida la inceput, nu este foarte vorbareata, dar dupa ce am stat la o tigare s-a mai dezghetat :)

 

Am inceput cu un masaj de relaxare, placut, urmat de un masaj erotic bun, excitant. Sarutari pe corp, mangaieri, s-a frecat de gigel pana a luat-o asta razna si a urmat oralul, atentie suficienta la zone adiacente, senzual, priviri perverse si ganditi-va ca aveam si 3 oglinzi. Nebunie :). Dupa cateva minute i-am spus sa trecem si la felul 2, cu ea deasupra. Am schimbat mai multe pozitii ( nu a comentat deloc ) si dupa 20 de minute am finalizat. Mi-a placut maxim, ne-am sincronizat bine, contre, gemete, pasarica stramta, amandoi transpirati, din nou oglinzile. La doggy, ii vedeam funduletul ei mic si frumos, oglinda in fata, oglinzi in laterale. Eram boss  :laugh2.  Ufff, iar mi s-a sculat  :laugh2

 

Note:

 

Locatie: 9, nu mai detaliez.

Ana: 9. Sanii o idee cam mici.

Oral: 9

Normal: 9.5

Amabilitate: 9

 

200 lei / ora - o finalizare si masaj.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Personnaly my experience in this salon has been very bad , girls were not all simpathical , Giulia is the more nice of the team, but she was looking bored and not client oriented

I had the same first impression, but you can warm her up :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...