Sari la conținut

Salon masaj Bianco 0721827293


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

NU, ele fac dus de 5,6x/zi in compania clientilor; unii clienti sint mai generosi si le dau o mana de ajutor prin unele parti, cind ies dacolo poti sa le pui in tzipla vidata.

Daca doresti sa te angajezi du-te si discuta dupa ora 20 cu Florii.

Te ajuta si in problem de cazare daca trebuie.

Daca n-are loc pentru tine, incearca la Salon Iulia, acolo au 11 maseuze si sint deschise si pentru a 12-a.

Bafta.

 

P.S.daca-ti iese, anunta-ne si pe noi sa venim la inaugurare, ca noi ie multi rau. 

Link spre comentariu
  • Oras:Reghin
  • Oras:Reghin

Buna, am vizitat-o pe Ema. O fata superba, corp super,silicoane-desii nu sunt fanul silicoanelor trebuie sa spun ca arata surprinzator de bine. Masajul erotic putea fii mult mai erotic. Ofera si ceva extra daca sunteti generosi.

Corp 10

Atitudine 10

Masaj 8

Masaj erotic 7

Locatia 10

Link spre comentariu

poti te rog sa ne dai mai multe detali 

 

Buna, am vizitat-o pe Ema. O fata superba, corp super,silicoane-desii nu sunt fanul silicoanelor trebuie sa spun ca arata surprinzator de bine. Masajul erotic putea fii mult mai erotic. Ofera si ceva extra daca sunteti generosi.
Corp 10
Atitudine 10
Masaj 8
Masaj erotic 7
Locatia 10

poti te rog sa dai mai multe detali

Link spre comentariu

Buna, am vizitat-o pe Ema. O fata superba, corp super,silicoane-desii nu sunt fanul silicoanelor trebuie sa spun ca arata surprinzator de bine. Masajul erotic putea fii mult mai erotic. Ofera si ceva extra daca sunteti generosi.

Corp 10

Atitudine 10

Masaj 8

Masaj erotic 7

Locatia 10

La ce te referi cand spui extra ?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost acolo și fetele fac extra tot ce vrei pe sume modice, am fost la Ema și cere prea mult nu știu cine se crede , plina de ea arata bine dar celelalte fac pe 150 lei în toate pozițiile dute acasă dk vrei sa înșeli clienții iam lăsat gifturi scumpe și doar va face de bani mai ales dacă nu sunteți atenți cand intrati la dus numai țigănci și hoațe acolo dezamăgit

  • Like 1
Link spre comentariu

Sincer nu am vrut sa scriu acest comenta, am vrut sa las sa treacă de la mine dar nesimțirea și tupeul jegos peste orice limita de bun simt m-au determinat totuși sa o fac.

Vrând sa ii mai dau acestui salon o șansă și fiind prin zona în noaptea respectiva, am sunat și m-am programat.

Ajung la locație, se prezintă fetele, o aleg pe Alexandra blonda și purcedem spre camera. Pana aici totul ok.

Ma dezbrac, vorbim, vorbesc foarte frumos cu ea ca doar nu sunt un bădăran, ma întind și începe masajul. Din nou, pana aici totul ok.

După circa 5-7 minute maxim de masaj, masaj extrem de slab dealtfel, îmi cere sa ma întorc. Și acum începe distracția.

Erotic, doar erotic nu a fost ci mai degrabă o laba forțată și brutala în tentativa de a ma face sa ma termin cât mai repede. După circa 3-4min de laba din asta animalica și văzând ca nu ma termin eu asa cum vrea ea (ca deh de a dracu m am ținut sa nu ma termin pt ca m-am prins de vrăjeală so fuck you too :)), începe sa se afișeze în mod vizibil iritata ca nu ma termin și incepe: ca ce, la banii ăștia, ca dacă nu ma termin în 2 minute ma scoate afara. Ma scoate afara! Nu trecuseră nici 20min de când am întrat efectiv în salon. Draga mea eu înțeleg ca vii dintr-o tara seconda hand și ca acea tara e copilul nedorit al unui viol rusesc pe pământ românesc dar asta nu este un argument pentru comportamentul de-a dreptul jegos și nesimțit cu care m-ai tratat.

Nu am fost tratat cu atât nesimțire în viata mea indiferent de situație.

Un masaj de căcat din partea unei persoane de tot rahatul.

Aaa și sa nu uit, la plecare ma întreabă dacă nu vrea sa ii las un feedback pe tableta, un fel de evaluare. Zic da, sigur. Abia așteptăm să îmi las trecuta părerea.

Ajungem la tableta iar prima chestiune era sa ii dau un nr de steluțe de la 1 la 5. Evident am dus degetul direct la 1 stea ca varianta cu 0 sau -1 nu exista. Dar cum nesimțirea și prostia nu au limita, ma vede unde duc degetul moment în care îmi prinde mana și ma trage asa încât sa pun degetul la 5. Îmi trag mana șocat de nesimțirea asta asa pe fata și ii zic știi ceva, fă-ți singura review, eu am plecat. Și evident ca nesimțită și-a dat singura 5 stele fără nici o rușine :))

Sunt de-a dreptul scârbit, asa ceva...

Am scris acest comment pentru a trage un semnal de alarma fraților forumiști sa nu pățească la fel.

Nu recomand nici masajul, nici fata.

Si sincer eu nu mai calc pe acolo veci pururi.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...