Sari la conținut

Salon masaj Bianco 0721827293


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Frecventa depinde de fiecare, de motivatie si satisfactie, dar in final depinde de posibilitati [ financiare ].

"Calitatea " unui salon nu-i batuta-n cuie, depinde de factorul uman si acest lucru se mai schimba la fel ca la echipele de fotbal, nu-i aritmetica.

Dar acesta este un salon la care merita sa gusti din cele 7 "baclavale".

Un salon cu multe fete nu rezista mult puntru ca sint mai mult de doua fete pe  iatac

si in final e scandal.

Unul cu trei fete iarasi nu sta mult in picioare pentru ca daca pleaca una pleaca si celelalte.

Nu cea mai frumoasa fata e si cea mai buna maseuza.

Asa ca trebuie sa dibuiesti pe cele carora le place ceea ce fac.

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salon bianco si iulia sunt ok. Recomand sa mergi inainte de ora 21, ca e mai liber si nu esti grabit. Au numai 4 camere la bianco si 5 la iulia, din cate stiu. Ca fete recom ada la bianco sau sonia, adelina la iulia. Lasa te rog si recenzie, cu nume si servicii, note.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

M a pus dracu sa merg. Locatie destul de ciudata, aveam senzatia ca intru într un bar, birt ...deloc atrăgătoare locatia. Am.intrat iar fetele asteptau pe o canapea...ori sunt eu miop, ori lumina prea difuza...dar din 5_6 fete cate or fi fost, pe toate le am văzut de etnie. Nu tu pic de finete, de feminitate..nu se compara cu ce găsești la Iulia de exemplu. Nici acolo nu sunt toate din revista...dar măcar sunt aranjate în asa fel încât sa ti ia ochiu. În fine

Am ales o bruneta..ca mai sus va ziceam ( blonde...)

Masaj erotic însemna uns cu baby oil..da uns...nu masat, si iute trecut la un hand job

Pentru mine nu e de revizitat. Sper ca n a deranjat pe nimeni recenzia mea..încerc sa fiu obiectiv.

Plm ,nu am văzut una care sa fie atragatoare...unaaaaa.

Nota salon , nu pot sa dau dar cam pe aceiași linie cu j adore

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

M a pus dracu sa merg. Locatie destul de ciudata, aveam senzatia ca intru într un bar, birt ...deloc atrăgătoare locatia. Am.intrat iar fetele asteptau pe o canapea...ori sunt eu miop, ori lumina prea difuza...dar din 5_6 fete cate or fi fost, pe toate le am văzut de etnie. Nu tu pic de finete, de feminitate..nu se compara cu ce găsești la Iulia de exemplu. Nici acolo nu sunt toate din revista...dar măcar sunt aranjate în asa fel încât sa ti ia ochiu. În fine

Am ales o bruneta..ca mai sus va ziceam ( blonde...)

Masaj erotic însemna uns cu baby oil..da uns...nu masat, si iute trecut la un hand job

Pentru mine nu e de revizitat. Sper ca n a deranjat pe nimeni recenzia mea..încerc sa fiu obiectiv.

Plm ,nu am văzut una care sa fie atragatoare...unaaaaa.

Nota salon , nu pot sa dau dar cam pe aceiași linie cu j adore

Da, si eu am mers o data, acum cateva luni - si la fel era... toate fetele pe o canapea in hol, se uita la tine si rad in barba ca proastele in timp ce tu incerci sa-ti adaptezi ochii la lumina slaba si sa le vezi mecla... Si chiar sunt naspa rau... cam de etnie, asa... A iesit o tipa dintr-o camera laterala si mi s-a parut mai calumea... am ales-o pe ea, dar cand am intrat la masaj a-nceput sa-mi zica cat ii e de somn... nu prea avea chef de nimica... Nici nu se pricepea la masaj... da` aproape deloc... 

O experienta naspa... si mai e si mai scump decat la iulia sau alte saloane. In nici un caz nu e de mers.

Link spre comentariu

Daca ar fi atât de ciudata locația si fetele asa horror nu ar funcționa de 7 ani .Eu merg destul de des si nu este asa cum spui tu cucugol2 /diamond23...

La voi cei care vreti perfecțiuni când mergeți intr-un salon va uitati cum arătați..Ma mir câteodată ca nu fac hepatită fetele din cauza persoanele cu care le vad pe la dus când intru

..am intrat odată după cineva si mi se întorcea stomacul ,dar oare ce simt ele când sunt nevoite sa ii suporte o ora ....

Asa usor va este sa judecați desi eu cunosc cateva fete care chiar sunt vechi la bianco si nu sunt nici de etnie nici urâte poate chiar mai frumoase decat multe din soțiile si iubitele celor ce comentați...

Link spre comentariu

Hei, vin si eu cu o mica recomandare in legatura cu saloanele de masaj din Timisoara. Sunt client Bianco de cateva saptamani, recunosc, provoaca dependenta:p De cand intri, esti intampinat de un chip superb, o roscata care te pofteste inauntru, unde e heaven...fete dragute, zambarete si puse pe glume cu gust:)

Am incercat mai multe domnisoare, fiecare diferita dar foarte profesioniste si finute. Dupa masaj ma simt fresh, fericit si plec acasa linistit. Revin cu drag de fiecare data la Bianco. Deci recomand

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Si eu sunt de parere ca Bianco este un salon de masaj erotic foarte bun peste Iulia si J'adore, am fost de cateva ori la Bianco, si chiar sunt foarte frumoase maseozele de aici si dragute, de incercat le-am incercat pana doar pe Ada si Bianca si de fiecare data am facut cu amandoua deodata, ce pot sa spun este ca s-a meritat pe deplin sunt cele mai bune de la Bianco, dar vreau sa incerc pe viitor si alte fete de aici, ai de unde sa alegi. Am fost si la celelalte saloane de masaj erotic, Iulia, respectiv J'adore dar dupa mine si Iulia si J'adore e sub Bianco, nu am avut acolo asa clipe placute ca si cu maseozele de la Bianco, cei drept si la Iulia si la J'adore am fost doar odata la fiecare, poate daca le mai frecventez si aleg alte maseoze o sa fie mai bine, Bianco insa ramane Salonul de masaj erotic favorit al meu.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Daca ar fi atât de ciudata locația si fetele asa horror nu ar funcționa de 7 ani .Eu merg destul de des si nu este asa cum spui tu cucugol2 /diamond23...

La voi cei care vreti perfecțiuni când mergeți intr-un salon va uitati cum arătați..Ma mir câteodată ca nu fac hepatită fetele din cauza persoanele cu care le vad pe la dus când intru

..am intrat odată după cineva si mi se întorcea stomacul ,dar oare ce simt ele când sunt nevoite sa ii suporte o ora ....

Asa usor va este sa judecați desi eu cunosc cateva fete care chiar sunt vechi la bianco si nu sunt nici de etnie nici urâte poate chiar mai frumoase decat multe din soțiile si iubitele celor ce comentați...

Tu te ai trezit vorbind asa fără tine? Stii tu cum arat ? E părerea mea personala...nu mi plac fetele de acolo. Mi se pare mult mai ok la iulia..la j adore sub nici o forma. Ai fost cu Larisa de la.iulia sa vezi aia maseoza? Sau cu Patricia? Cu ele fac eu comparatie...ia uite ma cum sar toti ..nu mai ai voie sa Iti exprimi o părere diferita ca esti făcut în fel si chip.

Vedeti va fiecare de recenzia lui si sa vezi ce frumos se dezvolta site ul. Respectati Si opinia altuia

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Exista un mesaj scris pe situl Salonului CLEO din Cluj, de catre ucenicul STEVE 1983, postat in data de 02 Septembrie 2017, ora 02:17 PM ( pe pagina 117 a sitului Cleo), unde da niste detalii interesante despre prestatitii si tarife aplicate.

Mesajul este interesant atit prin sinceritate cit si prin informatiile date.

Motiv de reflexie fata de ce se practica in TM. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

salut...poti sa imi spui si mie cam cum e pe acolo daca te rog?

as vrea sa ma duc dar nu stiu cum e?

ceva fete bune?

Dupa cum ti-a spus Daniel, e Raisa de recomandat cu toata caldura. Am fost mai demult la ea dar stiam ca a plecat. Merita sa incerci, eu cel putin m-am simtit foarte bine cand am ales-o pe ea. Spor sa ai si masaj placut!

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am fost la Bianco dupa multe luni in care am poposit pe la salonul din Lipovei pentru ca era mai aproape de mine, practic in acelasi cartier, dar programarile si atitudinea lor cam lasa de dorit si am decis sa ma reorientez.

 

Bun...stiind ca Raisa s-a intors, m-am programat la ea si ma vad surprins sa constat ca unii membrii au zis ca e sub asteptari. Acum nu vreau sa fac recenzii standard, doar sa zic ca eu m-am simtit si de data asta foarte bine...masajul a fost 150 pt ca am venit inainte de 12 si a durat d2d 48 de minute. Asta pot sa zic ca e un salon unde cel putin din punctul asta de vedere se face treaba nemteasca. Daca s-a mai intamplat sa fie o maseuza naspa probabil ca o fi fost din considerente care tin de interfata cu utilizatorul, chestie care nu incumba celor care conduc salonul. Daca stii sa fii om cu clientul, nu poate sa iti interzica nimeni dar nici sa te oblige cineva.

 

Am vazut acum o postare mai veche de-a mea in care am zis ca Raisa a indrugat verzi si uscate intr-o zi mai proasta pe care o avusese si chiar mi-am amintit de ce imi spusese acum un an si ceva cand am vorbit cu ea azi dupa masaj. Nu mai tineam minte ca am postat atunci despre asta, dar oi fi fost si eu intr-un moment mai neprielnic si imi pare rau ca am reactionat atunci asa. Daca mi-as fi amintit azi ca am si postat nu numai ca am auzit-o vorbind atunci mai porcos :slap2mi-as fi cerut scuze la fata locului, dar imi cer acum.

 

Na eu o recomand pentru ca e finuta, are deja experienta si stie sa converseze cu clientul ceea ce cred ca e punctul ei forte. Si masajul a fost facut cu multa pricepere si implicare. Sincer i-am recunoscut doar numele ca ala i-l retinusem inainte sa plece, deci pot sa zic ca am gasit-o foarte schimbata. Nu mai stiu cum era parul, daca era vopsita au ba dar cred ca era mai scurt parul. In orice caz atitudinea e mult mai sobra decat inainte, nu stiu de unde turnura asta, dar na...oamenii evolueaza. Spre sfarsit i-am recunoscut si sanii pentru ca are o forma distincta...si sfarcurile si areolele :icecream Chiar imi pica naspa sa stiu ca poate prin critica de pe forumul asta am schimbat oamenii, si asta ar fi determinat-o sa fie mai sobra. Probabil ca am lasat uneori impresia ca sunt ciudat si nu stiu de gluma dar na...chiar am simtul umorului insa depinde si de context. O sa mai trec si probabil ca o sa incerc sa le schimb unora impresia asta. O seara faina sa aveti.

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Dar Ada, e Ada .

Nu cred ca am fost la ea. Cum arata? In orice caz aici se respecta si programarile si timpul de masaj. Au prosoape si muzica personalizata. E probabil cel mai bun din Timisoara. Mai sunt scapari, dar alea tin de angajate si sunt oricum temporare. Daca fac talente nu rezista mult in orice caz. Nu zic ca e perfect, dar ca medie eu le-as da cele mai multe stele intre saloanele din oras. Nu stiu...au fost si alte saloane de unde am plecat multumit, dar poate o data, de doua ori din 8 vizite...pe cand aici s-a intamplat o data, de doua ori sa fiu jignit sau deranjat de atitudine, deci e mai mult cu + decat cu -.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...