Sari la conținut

0764495477 Teen style


Postări Recomandate

Inainte de plecarea in strainatate si grabit de program am rasfoit prin AT si gasit prin multimea de anuturi unul singuratic care mi s a parut interesant. Din pacate nu l mai regasesc prin search dar mai e valabil.

 

Dat telefon, raspunde o voce placuta, informat ca locatia este linga Pta Alba Iulia pe o straduta laterala. A fost un pic mai greu de ajuns la blocul respectiv dar in final a meritat.

 

Locatia este la parter si fata este singura. Doua camere curate dintre care numai una este pentru actiune.

 

Am fost placut surprins sa regasesc de fapt o fata pe care am mai vazut o de mai multe ori acum citeva luni si care disparuse de pe orizont. Deci are deja o anumita experienta.

 

Pozele sunt reale si o reprezinta in totalitate fara modificari.

 

Ea: cam 1M65 52kg bruneta par lung ochi caprui, corp teen placut sini nr 2, fata ok nemachiata ceea ce mi a placut ca sa nu fie cu ceva prafuri care se lipesc de tine si te dau de gol. Destul de simpatica si relaxata.

 

Mi a dat un prosop uscat si dupa un mic dus ne am intilnit in patul (lat) amindoi.

 

A inceput cu un oral nepro fara sa fie deep. Nu pot sa zic ca e cel mai teribil oral dar a fost suficent ca gogu sa se trezeasca bine de tot.

 

Am incalzit o si eu cu limba in pasarica ei si am impresia ca i a placut dupa felul cum a incepu sa tremure. . Fata nu geme excessiv dar asta e ok pentru mine decit gemete false. E chiar cam greu sa i scoti ceva.

 

Am pus o in diferite pozitii misio, doggy, lateral si s a executat fara comentarii. Citeva gifieli mai rapide din partea ei si citeva pupaturi. Per total destul de incitatant.

 

Dupa finalizare un mic dus si un pic de tacleala. Din pacate nu prea aveam mult timp la dispozitie si depasisem deja jumatatea de ora dar data vitoare vreau sa stau o ora si mai relaxat.

 

Din cite stiu fata nu face anal. Nu am cerut pretul pentru o ora dar ultimele dati cind am fost la ea era 150 si de fiecare data a meritat. Accepta citeva pupaturi pe buze dar nu FK. Accepta cunni si cred ca i place, acum depinde de fiecare cu stiinta... A activat ceva timp fara locatie, la client sau la hotel.

Cred ca mai are si alte anunturi pe alte site uri dar nu am datele necesare.

 

NOTE:

 

Locatia 8 curata, fara pretentii.

 

Fata 9 corp teen foarte placut dupa standardele mele.

 

Oral 8 nepro

 

Normal 8 orice pozitie vrei

 

Anal NO!

 

Platit 70L (cred 150L ora, am sa intreb data viitoare daca s a schimbat)

 

 

Distractie placuta

 

 

 

 

post-37056-0-21466300-1418108806_thumb.jpg

post-37056-0-78730100-1418108811_thumb.jpg

post-37056-0-61473700-1418108815_thumb.jpg

post-37056-0-06861200-1418108819_thumb.jpg

post-37056-0-56389400-1418108823_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut colegi,

 

Nu il pot contrazice pe colegul care a facut descrierea, dar, domnisoara la mine nu a ajuns. Am vorbit cu ea pentru outcall, mi-a confirmat preturile pentru deplasare 100 fin 150 ora.

 

O sa mai incerc, poate am noroc data viitoare.

Pana acum un mare - pentru lipsa de profesionalism.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna baieti numele meu este Andreea am 1,65 si 52 kg sunt bruneta sanii nr.2 si va pot oferi  ,sex oral ,sex normal,   un dus  asistat, mai multe detali va pot oferii la telefon .Va pup si va astept intr-un ambient placut.


:luv  O zi buna va doresc   :wub

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...