Sari la conținut

Postări Recomandate

thai & jade palace, sau totalrelax, si mai au cateva nume de web-siteuriam fost la ei sapt trecuta, fete dragutze, pe toate gusturile, cu sani mai mici, cu sani mai mari... mai plinute, mai slabutze... etc... era o tipa noua de vro 2-3 zile pe la ei , care nu intra singurica in camera cu clientul. Mi-am luat imima in dinti si am intrat doar cu ea la masaj. A fost foarte bine. din pacate putintel cam timida fata. Dar overall merita revenit.preturi de la 150 lei / masaj eroticfetele fac si lapdance, si masaj cu frisca, si striptease si asa mai deaprte

Link spre comentariu

cica era incepatoare... si sa vina si ea sa asiste, ca sa castige experientza... sa asiste doar prima parte a masajului, cel de relaxare. dar m`am invartit eu intr`un fel ... si am fost doar cu ea ... cea incepatoare :) pot spune ca am avut de castigat

Link spre comentariu

este ceva dezgustator in primul rand pt imaginea romaniei. nu inteleg de ce nu se i-au masuri din partea autoritatilor care au putea sa inchida aceste saloane. este o imagine proasta, pt noi, denota ca suntem niste oameni fara educatie si cultura, iar despre aceste fete care vin de la tara ce pot sa spun, niste fete fara educatie, inculte si cred eu si bolnave, cu anumite dereglari psihologice, numai astfel de persoane accepta sa faca asa ceva pe bani, indiferent cat de grea este situatia in romania. ar trebui sa se duca sa invete o facultatae, niste cursuri si sa lucreze cinstit. aceste fete sunt o imagine proasta pt toate femeile romance. in strainatate, cine aude ca esti romanca te trateaza ca pe o prostituata ieftina. asta suntem noi toate in ochii strainatati. este umilitor pt toate femeile romance. aceasta imagine trebuie oprita si trebuie facut ceva

Link spre comentariu

scuzati-ma dar voi chiar credeti?,multe au fost pacalite si duse in alte tari apoi ajung sa se prostitueze.dar 99 la suta din acele fete lucreaza in aceste locuri pentru ca in acest mod castiga mai multi bani si fara sa munceasca.eu una nu-mi este mila de ele pentru ca nu cred.am sa va povestesc ceva:eu sunt o romanca stabilita in italia de 7 ani.acum 3 ani am lucrat intrun bar din bologna care era situat intro zona frecventata de aceste fete.le-am cunoscut pe toate ,am vorbit cu toate fiecare din ele isi povestea oful este adevarat cu suferinte sau cu bucurii,dar toate mi-au spus ca le este mai usor sa castige bani in acest fel.ele spun ca sunt obligate dar nu este adevarat,cate volte au fost luate de pe trotuar si duse la sectie ar fi putut spune ca sunt obligate dar nu ele tac.este adevarat ca au cate un sustinator(peste)dar daca le intrebi spun ca este sotul,prietenul,etc.am cunoscut o fata care sta in acelesi judet cu mine(galati)i-am cunoscut si mama.iar ia mi-a povestit ca are 2 copii(gemeni )pe care nu-ia mai vazut de cand ei aveau 2 ani,acum au 8 ani.am intrebato nu-ti este dor de ei sau daca le trimite bani,stiti ce mi-a raspuns:ca nu-i este dor ca ei au ce sa manance ca stau cu tatal iar ea nu are bani sa le trimita ca ea are problemele ei .adica sa-si intretina pestele la inchisoare ia muie pentru un golan.voi ce spuneti?eu nu am nimic cu nici una sunt libere sa faca ce vor dar mi-e scarba sa tot aud ca sunt obligate si de ele cat sunt de vulgare si nu are rost sa spun cuvantul.asta e una din povestile auzite de mine dar am auzit atatea.

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
scuzati-ma dar voi chiar credeti?' date='multe au fost pacalite si duse in alte tari apoi ajung sa se prostitueze.dar 99 la suta din acele fete lucreaza in aceste locuri pentru ca in acest mod castiga mai multi bani si fara sa munceasca.eu una nu-mi este mila de ele pentru ca nu cred.am sa va povestesc ceva:eu sunt o romanca stabilita in italia de 7 ani.acum 3 ani am lucrat intrun bar din bologna care era situat intro zona frecventata de aceste fete.le-am cunoscut pe toate ,am vorbit cu toate fiecare din ele isi povestea oful este adevarat cu suferinte sau cu bucurii,dar toate mi-au spus ca le este mai usor sa castige bani in acest fel.ele spun ca sunt obligate dar nu este adevarat,cate volte au fost luate de pe trotuar si duse la sectie ar fi putut spune ca sunt obligate dar nu ele tac.este adevarat ca au cate un sustinator(peste)dar daca le intrebi spun ca este sotul,prietenul,etc.am cunoscut o fata care sta in acelesi judet cu mine(galati)i-am cunoscut si mama.iar ia mi-a povestit ca are 2 copii(gemeni )pe care nu-ia mai vazut de cand ei aveau 2 ani,acum au 8 ani.am intrebato nu-ti este dor de ei sau daca le trimite bani,stiti ce mi-a raspuns:ca nu-i este dor ca ei au ce sa manance ca stau cu tatal iar ea nu are bani sa le trimita ca ea are problemele ei .adica sa-si intretina pestele la inchisoare ia muie pentru un golan.voi ce spuneti?eu nu am nimic cu nici una sunt libere sa faca ce vor dar mi-e scarba sa tot aud ca sunt obligate si de ele cat sunt de vulgare si nu are rost sa spun cuvantul.asta e una din povestile auzite de mine dar am auzit atatea.[/quote']ok geta ne bucuram pentru mica ta povestioara si lectie de viata.Dar ce legatura au saloanele de masaj cu prostitutia?Ca exista saloane care practica aceasta veche meserie in spatele lor este cu totul altceva.Nu trebuie generalizat.Te-as ruga sa postezi cate ceva despre thread-ul in care o faci.

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Una e prostitutia...altul este masajul erotic... la prima actul sexual exista...la al doilea-nu! fetele care au o diploma in aceasta meserie nu ar trebui sa se presteze la a face "mai mult"...dar ma rog, este alegerea ficareia... in fine, cert este ca se stie de mult timp de aceste saloane, nu sunt de azi-nu sunt de maine, au existat si vor mai exista, asa cum vor mai exista si prostitutia,drogurile si alte lucruri neortodoxe...

Link spre comentariu

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
este ceva dezgustator in primul rand pt imaginea romaniei. nu inteleg de ce nu se i-au masuri din partea autoritatilor care au putea sa inchida aceste saloane. este o imagine proasta' date=' pt noi, denota ca suntem niste oameni fara educatie si cultura, iar despre aceste fete care vin de la tara ce pot sa spun, niste fete fara educatie, inculte si cred eu si bolnave, cu anumite dereglari psihologice, numai astfel de persoane accepta sa faca asa ceva pe bani, indiferent cat de grea este situatia in romania. ar trebui sa se duca sa invete o facultatae, niste cursuri si sa lucreze cinstit. aceste fete sunt o imagine proasta pt toate femeile romance. in strainatate, cine aude ca esti romanca te trateaza ca pe o prostituata ieftina. asta suntem noi toate in ochii strainatati. este umilitor pt toate femeile romance. aceasta imagine trebuie oprita si trebuie facut ceva[/quote']Chabela autoritatile au luat masuri in privinta asta de asta s-a nascut forum-ul :DPiata romaneasca a muncii era o arta moarta pe care administratorii de saloane de masaj erotic au revitalizat-o ,au descoperit-o , au sters-o de praf si i-au restituit onoarea cuvenita si uitata de oamenii ignoranti si snobi. :angel:

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...