Sari la conținut

Andrea - Clipe de plăcere - 0743585125


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salutare baieti, prima mea recenzie:

 

Duminica, avand chef de nebunii, am ales sa vizitez aceasta domnisoara.Programare facuta telefonic (raspuns din prima la telefon, rar mi se intampla).Ajuns la locatie undeva in zona scolii 43 micro 13, deschide o domnisoara micuta de statura, dragalasa la fata, intr-o fustita de blug si o bluzita cu dantela.Dupa prezentari si stabilit ce si cum facem, aleg si achit la inceput o ora normal cu oral 130 lei.Ajunsi in camera de "tortura", ne asezam in pat unde domnisoara ma roaga sa ma fac comod, ma intind pe spate, iar ea imi trage chiloteii jos si incepe un oral placut, umed,cu incercari reusite de deep(nefiind asa dotat), dupa ce juniorul a crescut indeajuns, am pus un balonas si am inceput un normal girl on top(se misca binisor), dupa cateva minute schimbam pozitia si aleg sa-i penetrez pasarica pe la spate finalizand intr-un final pe sanii domnisoarei. Al doilea numar nu s-a mai finalizat ca depaseam timpul alocat. Per total mie mi-a placut experienta, e o fata placuta, nu miss (dupa cum spune si ea) dar placuta, atenta la ceea ce face  si dornica sa te faca sa te simti bine,(saruturi, mangaieri tandre)

 

Notele mele:

 

Aspect fizic - 8 (nu miss, dar simpaticuta la fata cu sani micuti si jucausi)

Locație - 8 (apartament modest, dar situat intr-o zona retrasa perfecta pentru astfel de intalniri)

Igiena - 9 ( pasarica curata fara mirosuri suspecte) au mai spus-o cei dinainte de ce 9

Oral - 10

Normal - 9 ( daca intretii FK-ul iei 10 daca viitoare :) )

Halat - 130  

 

 

De revenit: DA, eu zic ca merita banutii investiti.

 

Spor.....

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat

Prima vizita la Andreea s-a desfasurat in decembrie 2014.

Am luat anuntul de pe forumul Gl-Br, am fost interesat de serviciul de anal.

Mi-a raspuns normal, nu cu "vino, dragule, te astept...". Facut programare si mi-a spus unde sa ajung. Locatie-tiglina.

Cand ajung intalnesc o femeie matura, mica de statura, degajata.

Recunosc ca nu arata a top model, dar ai de ales, ori pustoaica buna mar ce te da afara repede, ori ceva mai selectiv; Andreea e ceva mai selectiv.

Am ales un numar, ea fiind relaxata, se simte ca se bucura de prezenta unui client cu bun simt.

A inceput cu saruturi, putina tandrete pentru apetit, trupul ei fiind pe gustul meu.

Ii spun in scurt timp sa trecem la fapte. Am cerut 69. La oral a fost ok atunci, desi in prezent e foarte tehnic, pemtru pretentiosi.

Am facut analul. Super ass. Pozele nu o avantajeaza !

Ejaculat in prez, dupa o singura pozitie, (ca mie nu imi place sa ma complic in 8 pozitii si sa plec neterminat, aratand astfel doza de misoginism din mine

Intalnirea a fost placuta, impresionant fiind faptul ca nu am fost grabit, . Am stat 30 min.

 

Grades.

Locatie 9.

Aspect Andreea - 8. Varsta isi spune cuvantul.

Atitudine - 10. Tot varsta isi spune cuvantul.

Oral - 9. In prezent as da 10+ pe criteriu tehnic.

Anal - 10. Stramt, fara mirosuri, superb.

 

Nu recomand celor care se excita la aspect, si vor superficialitate.

Recomand cu incredere celor pentru care aspectul nu are importanta si au mici pretentii de oral tehnic.

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...