Sari la conținut

Alina 0720676667


Postări Recomandate

Pret - a cerut 150 pentru o ora, si i-am oferit 120. A acceptat.Program - 10 - 20, cred ca se poate si mai tarziu.Aspect - spune ca are sub 70, eu zica ca are peste 70, chiar cam mult peste 70. Probabil daca era mai inalta, mai era ce mai era la aceste kg. Ca si figura a fetei, arata destul de binisor, sanii mari.Implicare - medie.Locatie - zona Pavcom, garsoniera, suficient de curata cat sa raman.Filmul evenimentelor: sunat dimineata pe la 9. Cred ca i-am dat trezirea. Stabilit pe la 11-12 sa ajung. Destul de simplu de ejuns la locatie. Tipa in ciuda KG in plus a fost inspirata sa ma astepte intr-o tinuta provocatoare, iar locatia fiind curata au fost argumentele ce mau convins sa raman. Putin introducere la o tigara si apoi la actiune. Oral pentru inceput, destul de OK cu putina atentie la OO si chiar putina joaca cu sanii. Apoi normal, evident protejat in cateva pozitii - nimic de comentat cu exceptia patului ce scartaia infiorator. Un mic dusulet dupa, o mica pauza de tigara, apoi un oral nefinalizat. Era cam tarziu pentru mine si ma grabeam, probabil si oboseala, nu am reusit sa finalizez si a doua oara desi respectiva a incercat, am abandonat eu.In total, calitatea mediocra a serviciilor, kg in plus, dar si pretul relativ ridicat pentru ceea ec se ofera ma face sa sustin ideea ca e mult mai OK un drum la B. In lipsa de timp si altceva, merge.

Link spre comentariu

NOU! Eu am fost luni si marti, cu o tipa Larisa, care pare (sau poate chiar este:)) o tigancusa frumusica foc. Ceea ce pe mine nu ma deranjeaza absolut deloc. Are cca, 1,60 si 45 kg. Curata, miroase bine si stie sa intretina o conversatie. Are 22 de ani si spune ca intrat in bransa, acum o luna la Constanta. In Targoviste si-a inceput activitatea luni si am fost primul ei client. In ambele zile nu am solicitat decat normal, o singura finalizare si a fost ok, adica i-as da 8 spre 9. ieri a vrut sa inceapa cu un oral, insa nu aveam la dispozitie decat 20 de minute si am preferat sa trecem direct la normal. Pretul: 40 RON normalul, o finalizare, 30 RON oralul, deci super acceptabil, in raport cu prestatia. Am mers in ambele zile la motel, unde am mai dat 30 RON. Deci si conditii bune, cu doar 70 RON. Este adevarat ca ieri i-am dat 50 RON si nu i-am mai luat restul:), caci am fost foarte multumit, fiind ceva mai bine decat luni. Pacat ca nu are telefon, insa i-am zis ca-i duc eu unul lunea viitoare, cand a ramas sa ne intalnim la ora 1, la un bar. In concluzie, ieftina si buna!:) Era sa uit, zona in care presteaza este apropiata de zona Elenei (de fapt, eu negasind-o pe Roxana, am mers sa o caut pe Elena si asa am dat de ea:)). Ca interval orar, mi-a zis ca sta doar dupa pranz, intre 2 si 7. Si inca ceva: am intrebat cat ma costa o ora, cu doua-trei finalizari si mi-a zis ca 70 RON. Excelent zic eu.PS: Luni cand am luat-o pe Larisa, mai era in zona o tipa pe care nu am mai vazut-o pana acum. Destul de frumusica, insa ieri nu am mai dat de ea, probabil era ocupata.Dar am sa caut sa dau si de ea saptamana viitoare.

Link spre comentariu

Salut am fost si eu la aceasta fata, dar sincer nu s-a intamplat nimic, am sunat-o sambata seara pe la ora 8 seara cred ceva de genul. Vocea e destul de placuta am negociat cu ea tariful, fata cere 150 roni dar poti merge si cu 100 roni credeti-ma testat de mine. Apoi pe la 8 jumate am fost la ea acasa zona pavcom micro 6 in fostele camine de familisti, aici??? surpriza fata este suer plinuta sa zic, are ca, 1,75 si in jur de 80 si ce ade kg, destul de uratica e bruneta cu ochii negrii, dintii sincer un pic cariati sa zic ca are undeva la 28 de ani, asa mi s-a parut mie, imediat ca am pasit pragul in mica ei garsoniera care era destul de curata si ok pt un dazmat total, m-a dat inapoi tocami persoana ei sincer mai baieti la 100 roni parca merge ceva mai bun, eu unul nu vi-o recomand nu mi-a placut deloc. bafta e parerea mea

Link spre comentariu
Era sa uit' date=' zona in care presteaza este apropiata de zona Elenei (de fapt, eu negasind-o pe Roxana, am mers sa o caut pe Elena si asa am dat de ea:)). Ca interval orar, mi-a zis ca sta doar dupa pranz, intre 2 si 7. Si inca ceva: am intrebat cat ma costa o ora, cu doua-trei finalizari si mi-a zis ca 70 RON. Excelent zic eu.PS: Luni cand am luat-o pe Larisa, mai era in zona o tipa pe care nu am mai vazut-o pana acum. Destul de frumusica, insa ieri nu am mai dat de ea, probabil era ocupata.Dar am sa caut sa dau si de ea saptamana viitoare.[/quote']Am sa te rog sa spui zonele pe care le frecventeaza domnisoarele din targoviste si intre ce ore le pot gasi.Am fost in 2 sambete cu un prieten in Targoviste si am innebunit cautand "domnisoare".Intr-un final am fost egoist pentru ca am intrat pe net si am descoperit cu uimire ca s-au modernizat si ele si in loc sa "faca trotuarul" asa cum se intampla acum ceva vreme, fetele noastre posteaza anunturi pe net.In fine..intram in alt subiect. In concluzie astept sa imi spui zonele si orele la care pot gasi vreo fata.Iti multumesc anticipat.
Link spre comentariu

Astazi i-am facut o vizita domnisoarei. Am sunat pe la 11:30, mi-a raspuns o fetita destul de amabila. Pretul 150 lei oral si normal ( se poate negocia). A zis sa o sun cand ajung in piata la pavcom. Ajuns la destinatie am sunat si imi indica cararea catre ea, e usor de ajuns chiar blocul din piata. Cand imi deschide am o mare surpriza, ma asteptam la ceva kg in plus dar fata are cam multe. Ok daca tot am venit......Detalii despre ea: e destul de amabila dar genul care ii suna manelele toata ziua, ca si prestatie are experienta. Oral protejat dar face si fara, destul de bine doar ca ii mai simti dinti din cand in cand, incearca sa o ia toata si ii cam reuseste. La normal nu se umezeste dar nu dai in gol, problema e ca nu sta deasupra. Anal nu stiu pt ca nu am intrebat. Si are un pat de scartie de te aud si cei de afara cred. Note: general 6,5; oral 8; normal 6. Nu e urata si nici tiganca nu cred sa fie, din cate am inteles e de prin bucuresti, dar pt mine o data e de ajuns la ea. Imi cer scuze daca postul nu e prea clar dar e prima data cand postez aici. Daca mai aveti ceva nelamuriri o sa raspund.

Link spre comentariu

Tot mai zilele trecute vizitat din nou. Parca 100 lei am platit, ceva de genul i-am scos, iam dat si a zis OK, nestand decat la un numar dar fara graba. Aceiasi chestie ca si la cea slim, atitudine si mai buna, ba chiar prea vorbareata as spune. Oral mai perfectionat si mai deep. Stiam lectia si am vrut O protejat. Farte bun as spune. Normal misionar si capra, finalizare in balon la capra, dusulet si gata.

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Bifat zilele trecute.Vorbit la telefon, voce placuta, fara accente dubioase, stabilit ora si negociat tariful la 120/ora (personal cred ca se putea si la 100). Am sunat-o din nou cand am ajuns la Pavcom, locatia este in blocul de garsoniere din piata. Prima impresie..kg multe undeva la 80 pentru 1.65 inaltime; Sani nr 5. A compensat prin tinuta provocatoare asa ca m-am decis sa raman. Locatie relativ ok nota 7, atitudine pozitiva, optimista pro-client nota 8.5. Dupa dusul meu si al d-soarei am inceput cu un oral OWO la care fata s-a straduit, incercari de deep reusite, atentie sporita la OO, a acceptat CIM pentru care ofer nota finala 8. Dupa o pauza am inceput de asemenea cu acelasi oraal bine executat, apoi a urmat un normal; accepta orice pozitie.Anal nu face. Patul scartaie ingrozitor. Nu se uda natural dar este destul de stramta. Terminat in caciulita. Nu sta cu ochii pe ceas, isi inchide tel in timpul serviciului, comunicativa, pentru care ofer un GFE de 8.Concluzii: Daca va plac fetele grasute e ok. Tiand cont ca are locatie este un mare plus. incercati sa negociati la 100 lei. cred ca accepta.p.s. este prima mea recenzie, asa ca va rog sa fiti ingaduitori

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...