Sari la conținut

Transsexuala 0723756883 bucuresti


mark07

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salutare tuturor. M-am hotarat sa imi indeplinesc pe bune o fantezie mai veche, dupa mai multe tepe de prin bucuresti. Si asa am ajuns la acest anunt: TRANSSEXUALA, 24 de ani, 1.75 m, 59 kg, draguta, ofer companie domnilor, ofer si pretind discretie maxima; cu nr de telefon din titlu.

 

Ok, am sunat, mi-a raspuns o voce feminina draguta (initial am crezut ca e o tipa) si dupa o discutie clasica despre servicii si pret (100 ron o finalizare, 200 ron ora) m-a indrumat spre locatia cu pricina (undeva pe strada constantin brancusi , dupa mega image).

 

Am ajuns, mi-a spus etajul si ap , am urcat cu emotie deorecere am avut cateva experiente neplacute cu asa zisele tv si ts de la noi.

 

Si de aici a inceput cea mai tare exeprienta in domeniu. Am intrat, si am facut cunostinta cu DANA. O transsexuala in toata regula. Cu sani mici dar vizibili, destul de inalta (1,80 m), cu tocuri, sutien si bikini. Par lung, fata draguta si exegerat de feminina. Exact ce cautam. Am vorbit cu ea ( nici nu ai putea sa ii spui "el") inainte, m-a ajutat sa ma dezbrac usor, si a inceput cu un oral de toata frumusetea. Dupa am trecut la un 69 , eu limbi in cur ei, ea mie. Totul decurgea romantic si fara gemete false.

Langa pat, are un birou, unde ne-am pozitionat sa o penetrez. De ce sa mint. A durat fix un minut si am ejaculat in ea fara prezervativ ( mi-am asumat un mare risc, recunosc). Apoi si-a dat si ea drumu.

 

Toate aceste momente, din pacate scurte, m-au facut sa imi doresc sa revin pentru 2 finalizari, in curand.

 

Locatie: 8 ( baia nu e deloc ok, recomand dus de acasa)

Gfe: 10+

Anal: 10+ ( nu se plange de marime )

Oral: 9

Pret: 100 ron/finalizare

 

Mult succes!

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

...si am ejaculat in ea fara prezervativ 

 

Si m-ai facut sa-mi treaca cheful sa-i fac vreo vizita EVER! Multumesc.

Link spre comentariu
Reputație: -444
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pana cand voi creste in grad, ca sa pot sa-i acord punct de reputatie, apreciez faptul ca Mark07 a scris despre experienta lui, pentru ca datorita recenziei lui am apelat si eu la serviciile Danei, de care am fost absolut incantat, si confirm cele expuse de el.

 

Ma bucur enorm ca am avut suficienta rabdare sa caut putinele recenzii prin noianul de off topic si de anunturi cu aratari din sectiunea TS/TV, ca sa evit sa am parte de surprize mai putin placute. Desi pana acum am avut parte de doar doua astfel de intalniri, pentru mine au fost mai mult decat OK. Iar intalnirea de ieri cu Dana a fost absolut deosebita.

 

Locatia este situata la vreo 300 de metri de statia de metrou Costin Georgian. Nu cunosc foarte bine zona, ca sa detaliez mai bine, cu puncte de reper, insa Dana m-a ghidat foarte bine. Cred ca e apartament cu doua camere, cel mult. Nu sunt foarte sigur, pentru ca nu mi-am mai putut lua ochii de la ea in momentul in care mi-a deschis usa  :laugh2 Destul de vechiut ca finisare si mobilier. Insa curat. Si am avut cu ce sa ma igienizez omeneste. Apa calda. Gel de dus. Si prosopel. Ca era mic :laugh2 Nu ii functioneaza interfonul si a trebuit sa astept sa intre sau sa iasa un locatar din bloc, ca sa am acces :laugh2 Nota 8.

 

Vorbind cu ea la telefon, n-am putut sa nu remarc vocea foarte feminina. Pentru ca recunosc ca pana in clipa in care am intalnit-o pe Dana fata in fata, am crezut ca am vorbit cu o secretara la telefon, iar la fata locului voi gasi altceva  :laugh2 N-a fost insa deloc asa. Dana m-a intampinat imbracata intr-o rochita vaporoasa si foarte eleganta, cu ciorapi negri cu banda si pe tocuri. Mi-a placut maxim ca ne-am potrivit la inaltime. Foarte frumoasa. Are gropite in obraji. Vorbeste rarait. Pfai de mine, cat de sexy mi se par chestiile astea  :laugh2 E super feminina. Depaaaaarte, depaaarte de aratarile alea pe care ma bucur ca nu le-am intalnit pana acum  :laugh2 Constitutie normala, spre slim. Picioare lungi, cu adevarat frumoase, chiar si dupa ce si-a scos pantofii. Abia ma abtineam sa le admir, incercand sa o privesc in ochi in timp ce vorbeam cu ea, ca sa nu par taranoi  :laugh2 In timpul sexului a ramas cu ciorapii si sutienul pe ea si n-as putea sa spun daca in urma tratamentului hormonal i s-au dezvoltat sanii. Mi s-a parut ca a facut un gest care sa-mi dea de inteles ca nu vrea sa-si scoata sutienul si i-am respectat dorinta. Repet, poate doar mi s-a parut. Nu sunt absolut sigur. Eu fiind fan sani mici si foarte mici, n-am vazut in asta un impediment major. Are talie si coapse frumoase. Si un fund apetisant. Igiena impecabila. Si o piele fina si placut mirositoare. Asa ca nota mea e +10. Si nu, nu sunt deloc subiectiv.

 

Pozele din link-ul postat in postarea #13 sunt absolut fade si nu o dezvaluie pe Dana asa cum este in realitate. Mi-a spus ca va posta zilele astea niste fotografii aici. Sper doar ca are un fotograf care sa stie cum sa o puna in valoare, pentru ca merita.

 

Asa cum s-a intamplat si la prima mea intalnire cu o TS, sexul s-a rezumat doar la a oferi si a primi sex oral. Si la atat ma voi limita si de aici inainte. Are o atitudine atat de naturala, de senzuala si de feminina, incat m-a bucurat extraordinar sa-i fac oral. Si desi oralul pe care l-am primit, nu pot sa spun ca a fost ceva iesit din comun, eu am fost foarte incantat de compania ei. Executat foarte umed si senzual. Nota 8.

 

Are un GFE foarte bun. Nu e vulgara. E foarte senzuala. Lipicioasa si pisicoasa. Te rasfata cu atingeri foarte placute. Se lasa la randul ei alintata. Saruta intens. Geme foarte placut. Si traieste foarte frumos intalnirea.

 

Inca de la telefon, cand am solicitat programarea, i-am spus ce dorinte am si mi s-a spus ca ma costa 150 de lei. Am stat o ora, in care m-am bucurat de compania unei femei exotice foarte frumoasa, incantatoare prin naturalete si atitudine, cu care am purtat o conversatie placuta si cu care am trait o partida de sex pe care vreau sa o repet oricand.

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pana cand voi creste in grad, ca sa pot sa-i acord punct de reputatie, apreciez faptul ca Mark07 a scris despre experienta lui, pentru ca datorita recenziei lui am apelat si eu la serviciile Danei, de care am fost absolut incantat, si confirm cele expuse de el.

 

Ma bucur enorm ca am avut suficienta rabdare sa caut putinele recenzii prin noianul de off topic si de anunturi cu aratari din sectiunea TS/TV, ca sa evit sa am parte de surprize mai putin placute. Desi pana acum am avut parte de doar doua astfel de intalniri, pentru mine au fost mai mult decat OK. Iar intalnirea de ieri cu Dana a fost absolut deosebita.

 

Locatia este situata la vreo 300 de metri de statia de metrou Costin Georgian. Nu cunosc foarte bine zona, ca sa detaliez mai bine, cu puncte de reper, insa Dana m-a ghidat foarte bine. Cred ca e apartament cu doua camere, cel mult. Nu sunt foarte sigur, pentru ca nu mi-am mai putut lua ochii de la ea in momentul in care mi-a deschis usa  :laugh2 Destul de vechiut ca finisare si mobilier. Insa curat. Si am avut cu ce sa ma igienizez omeneste. Apa calda. Gel de dus. Si prosopel. Ca era mic :laugh2 Nu ii functioneaza interfonul si a trebuit sa astept sa intre sau sa iasa un locatar din bloc, ca sa am acces :laugh2 Nota 8.

 

Vorbind cu ea la telefon, n-am putut sa nu remarc vocea foarte feminina. Pentru ca recunosc ca pana in clipa in care am intalnit-o pe Dana fata in fata, am crezut ca am vorbit cu o secretara la telefon, iar la fata locului voi gasi altceva  :laugh2 N-a fost insa deloc asa. Dana m-a intampinat imbracata intr-o rochita vaporoasa si foarte eleganta, cu ciorapi negri cu banda si pe tocuri. Mi-a placut maxim ca ne-am potrivit la inaltime. Foarte frumoasa. Are gropite in obraji. Vorbeste rarait. Pfai de mine, cat de sexy mi se par chestiile astea  :laugh2 E super feminina. Depaaaaarte, depaaarte de aratarile alea pe care ma bucur ca nu le-am intalnit pana acum  :laugh2 Constitutie normala, spre slim. Picioare lungi, cu adevarat frumoase, chiar si dupa ce si-a scos pantofii. Abia ma abtineam sa le admir, incercand sa o privesc in ochi in timp ce vorbeam cu ea, ca sa nu par taranoi  :laugh2 In timpul sexului a ramas cu ciorapii si sutienul pe ea si n-as putea sa spun daca in urma tratamentului hormonal i s-au dezvoltat sanii. Mi s-a parut ca a facut un gest care sa-mi dea de inteles ca nu vrea sa-si scoata sutienul si i-am respectat dorinta. Repet, poate doar mi s-a parut. Nu sunt absolut sigur. Eu fiind fan sani mici si foarte mici, n-am vazut in asta un impediment major. Are talie si coapse frumoase. Si un fund apetisant. Igiena impecabila. Si o piele fina si placut mirositoare. Asa ca nota mea e +10. Si nu, nu sunt deloc subiectiv.

 

Pozele din link-ul postat in postarea #13 sunt absolut fade si nu o dezvaluie pe Dana asa cum este in realitate. Mi-a spus ca va posta zilele astea niste fotografii aici. Sper doar ca are un fotograf care sa stie cum sa o puna in valoare, pentru ca merita.

 

Asa cum s-a intamplat si la prima mea intalnire cu o TS, sexul s-a rezumat doar la a oferi si a primi sex oral. Si la atat ma voi limita si de aici inainte. Are o atitudine atat de naturala, de senzuala si de feminina, incat m-a bucurat extraordinar sa-i fac oral. Si desi oralul pe care l-am primit, nu pot sa spun ca a fost ceva iesit din comun, eu am fost foarte incantat de compania ei. Executat foarte umed si senzual. Nota 8.

 

Are un GFE foarte bun. Nu e vulgara. E foarte senzuala. Lipicioasa si pisicoasa. Te rasfata cu atingeri foarte placute. Se lasa la randul ei alintata. Saruta intens. Geme foarte placut. Si traieste foarte frumos intalnirea.

 

Inca de la telefon, cand am solicitat programarea, i-am spus ce dorinte am si mi s-a spus ca ma costa 150 de lei. Am stat o ora, in care m-am bucurat de compania unei femei exotice foarte frumoasa, incantatoare prin naturalete si atitudine, cu care am purtat o conversatie placuta si cu care am trait o partida de sex pe care vreau sa o repet oricand.

marimea cam cat ca o are?acolo jos evident

Link spre comentariu
Reputație: -444
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stie cineva daca ejaculeaza?

De cate ori am fost la ea, cu mine a ejaculat. Ultima oara, poate un pic mai greu. Mi-a si spus ca e posibil uneori sa nu poata.

Link spre comentariu

Buna ziua! Am fost la ea astazi, ca la revizia anuala. Superba ca in fiecare an, supla, curata, fina si civilizata! O stiu de mai bine de 10 ani! Am sunat si am avut norocul sa fie libera in intervalul in care eu imi permiteam sa chiulesc. Am fost intampinat ca si data trecuta, calda si prietenoasa. Nu am negociat nimic, am pus 150 de lei pe o masuta si am trecut la fapte dupa ce am facut dus. Dupa dus ne-am giugiulit,  m-am bucurat de formele ei si am dedicat minute bune unor zone de interes general - anal, perianal si genital. Fund perfect feminin, curat si parfumat! Penis erect 100 %, decalotabil perfect, scrot epilat, inalta si incaltata cu sandale cu toc, pedichiura feminina. Super sexi, pe tocuri, cred ca ajunge la 1,85 datorita picioarelor lungi! Baia este normala, garsoniera este ok, singura in garsoniera. Am avut o experienta foarte buna datorita faptului ca pune pasiune in ceea ce face, ii place sa fie stimulata si tratata ca o femeie cu forme sexi. A fost excitata pe toata perioada intalnirii, ceea ce mi-a placut foarte mult! Am alternat oralul pasiv/ activ destule minute. Pentru prestatia ei activa la oral ii acord nota 10, CIM... am ejaculat la greu. M-am oprit aici. Data trecuta am bifat si anal pasiv si ii acord nota 10 pentru ca in timp ce ma pompa din spate imi masa si imi ciupea scrotul si penisul intr-un fel special pe care nu il mai simtisem. De revenit!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...