Sari la conținut

Salon Luana - pareri ? cine a mai fost ?


Postări Recomandate

  • Oras:londra
  • Oras:londra

Cine stie de ce nu mai este nicio activitate la acest salon?

Am tot sunat aproape in fiecare zi si nu raspunde nimeni, si mai nou telefonul este inchis

Oare are este vreo coincidenta? Un salon acopera urmele prin autoincendiu iar la luana nu e nimeni de gasit?

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Bai oameni,eu chiar nu va inteleg,dar va pune acolo cineva cutitu la gat sa platiti sumele astea uriase???...Cred ca si ei se mira ca nu se mai opreste conducta cu fraieri! In primul rand ganditi-va ca sunteti acolo pt un masaj erotic+eventual daca mai luati voi ceva extra,dar in niciun caz nu sunteti la un bar de striptease ca sa oferiti aiurea bautura dansatoarelor...La un alt salon mi s-a intamplat si mie sa-mi ceara de baut o fata,iar eu i-am zis ca daca are asa chef de baut o invit dupa in oras,la care ea a tacut malc dupa aia...NU le luati nimic de baut tarfelor,ele asa sunt invatate de patron sa se milogeasca si au si ele de acolo o cota parte,pentru ca nu vi se intampla nimic ,nici rau ,nici bun daca le luati sau nu le luati,doar pierdeti aiurea niste bani pe care ii puteti folosi altfel !!! ... Dupa ce ca le luati mai au si tupeu si figuri cand intra in camera cu voi si zic nu ma atinge acolo si acolo...

Sa nu va fie rusine de ele,la urma urmei sunteti barbati in toata firea,iar ele niste simple muiste acolo,eventual lor ar trebui sa le fie rusine de ceea ce fac...

asai ai mare dreptate

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

am fost eu zilele astea sant trei fete foarte frumoase de toate as 5

barmana o fata tare de treaba vorbeste foarte frumos

an rest fetele nu as de treaba

nu ai voie sa le atingi ca le iriti si vorbesc foarte urat

pe scurt ai frumos nu merita

pierdere de timp

am mai fost si la alte saloane dar cum se poarta fetele la luna 

lasa de dorit

am fost si la monalisa an arad ai mai ok fata de luna

nu ca le fac reclama da eu as din alba si am mers atatia km degeaba

 

 

Bai oameni,eu chiar nu va inteleg,dar va pune acolo cineva cutitu la gat sa platiti sumele astea uriase???...Cred ca si ei se mira ca nu se mai opreste conducta cu fraieri! In primul rand ganditi-va ca sunteti acolo pt un masaj erotic+eventual daca mai luati voi ceva extra,dar in niciun caz nu sunteti la un bar de striptease ca sa oferiti aiurea bautura dansatoarelor...La un alt salon mi s-a intamplat si mie sa-mi ceara de baut o fata,iar eu i-am zis ca daca are asa chef de baut o invit dupa in oras,la care ea a tacut malc dupa aia...NU le luati nimic de baut tarfelor,ele asa sunt invatate de patron sa se milogeasca si au si ele de acolo o cota parte,pentru ca nu vi se intampla nimic ,nici rau ,nici bun daca le luati sau nu le luati,doar pierdeti aiurea niste bani pe care ii puteti folosi altfel !!! ... Dupa ce ca le luati mai au si tupeu si figuri cand intra in camera cu voi si zic nu ma atinge acolo si acolo...

Sa nu va fie rusine de ele,la urma urmei sunteti barbati in toata firea,iar ele niste simple muiste acolo,eventual lor ar trebui sa le fie rusine de ceea ce fac...

 

Nu poti sa faci cal de curse din cainele din ograda...

La fel cum nu poti sa faci masaj cu o dansatoare la bara. Nu intelege...

Just my two cents.

 

Am fost de doua ori si am ezitat sa postez o recenzie pentru am crezut ca e mult prea subiectiva.

Lesson: trebuia sa o fac mai demult.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Salutare!

Dupa ceva raite serioase prin saloanele de masaj erotic din Sibiu, Selimber, Oradea si Alba, ajung tare dezamagit si la Arad cu un coleg de serviciu.

Dupa ce am batut orasul si am mancat si baut pe saturate, pe la ora 02 spre dimineata nu avem ce face si rasfoind linkurile de net imi sare in peisaj Salonul Luana. M a atras la inceput zona, mult iubita zona Intim, numarul 69:)

Pus mana pe telefon si sunat. O voce suava ne da toate informatiile pe care le am cerut, comanda la taxi si plecat spre locatie, cu o strangere de inima dupa dezastrul din celelalte saloane din orasele enumerate.

Am ajuns la locatie, pe Marasesti, cred ca asa i zicea la strada, sunam si intram intr o curte frumoasa cu masute si apoi inauntru. Suntem intampinati acolo la "receptie" de un domn care ne invita sa ne facem comozi pe coltarele dinauntru si asteptam sa vina fetele sa ne alegem.

Nu trec cateva secunde si vin 4 fete frumoase, tinere. Amicul meu alege o fatucă frumoasa pe care am remarcat o si eu din start si eu mai astept cateva secunde pana vine si ultima fată. Vroiam sa mi iau un Amstel sa mai beau ceva, dar cum amicul meu nu mai vroia, am renuntat si eu sa mai beau ceva. Mai oameni buni, cand a venit ultima, am crezut ca dau in balbaiala. Mie sincer mi s a pus pata pe fata, deja eram cu gandul la lucruri serioase cu ea si nicidecum pentru ceea ce am venit, pentru un masaj.Mi a picat cu tronc fata, sincer nici acum nu mi o scot din minte.

Platit 200 ron la receptie si urcat cu fata sus in camera. Mi a placut ca fiecare camera e cu baia ei. Aici un mare plus.Facut duş mult mai mult ca de obicei si apoi plecat in camera unde ma astepta Bianca si apoi am picat in mrejele ei. Parca am fost intr un vis cu ea, asa m am simtit eu atunci. Nu s a uitat la ceas, nu m am uitat eu la ceas, cred ca am stat peste o ora buna.

Ceea ce am gasit aici la Arad la salon, sincer nu am gasit in celelalte orase. Pana acum Aradul e peste ce am gasit eu cu privire la masaj. Ma gabdesc ca si alte saloane tot asa "sus" sunt!

Eu am fost fermecat, mi a placut, fara graba, fara sa dau de ceva sa zic ca minus.

Abia astept sa revin acolo si sincer as fi tare fericit sa mai stiu ceva de Bianca. M a lasat cu sechele, a fost amanta perfecta! Pentru asa ceva ai putea face multe!

Tot respectul pentru Arad!

Va pup!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

200, dar cell putin, mie, nu mi a parut rau.

Dupa ce am vazut ce e prin alte orase legat de masaj erotic, facut in scarba, pe viteza, eu zic ca aici mi a prins bine, cel putin pentru mine si sincer nu m am uitat la comentarii aici. Probabil ca daca dadeam o rasfoiala la pagini, nu mergeam. Ca norocul ca n am avut timp de citit. Acuma depinde de fiecare.

In orasele enumerate mai sus am fost aproape prin toate asa zisele saloane, dar ba prindeam cate o fata care radea intr una si cica se gadila, ba alta care nu intra in discutie deloc cu mine(eu sunt mai comunicativ, doar nu mergeam la biserica), alte saloane aveau fete de si baut fiind imi era greu sa aleg una, la un salon in marele oras Sibiu nici macar dus n am putut face nici inainte, nici dupa si alte alte faze. Nici fetele nu erau sau nu am dat eu de ele, sa fie, cum sa ma exprim, sa fe comporte ca si o amanta, sa zic asa, doar erau banii mei, nu m am dus gratis. Macar atat am cerut, sa se prefaca in ora aia, nu sa ma simt eu prost.

Acum asta e. Mai e la Sibiu un salon unde mi a placut, fata de celelalte, in rest stam rau rau la saloane cu masaje erotice.

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

200 am platit in plus fetei, doar de aceea m am si dus sa intreb ce au extra, pe langa masaj.

Te poti duce pentru un masaj erotic cu 200 ron si nimeni nu te intreaba de sanatate sau sa ti scoata banii din portofel. Eu am vrut sa simt ca sunt la o "amanta" dupa cacata asta de viata si pentru mine a fost bine, probabil ca daca nu ma simteam bine, era mai bine:)) Asa cum am mai zis, am umblat si batut saloanele de masaje, dar n am dat de cineva care sa mi si ramana la inima. Ar trebui acum sa ma inteleaga si sotia de ce sunt asa de trist! 😂

Daca aveti ceva informatii despre Bianca, va rog sa mi ziceti. Tare as mai vrea sa o vad macar in poze, virtual pe net.

Link spre comentariu
  • Oras:ineu
  • Oras:ineu

Vineri seara dupa o petrecere aniversara a catorva ani de la terminarea liceului, am decis cativa sa facem o vizita la Luana.

Ajunsi, la receptie barmanul, un agent de paza si 6 dameze...una si una. Impecabile din punct de vedere fizic.

Am ales una tinerica, cred ca e relativ noua pe acolo. Slim,sani potriviti naturali, f bronzata(peste tot) :)...nu mai retin cum o cheama dar stiu ca e din Arad si are 20 ani

200 masajul erotic, masaj cu corpul plus un handjob de zile mari cu priviri de bad girl,scuipaturi pe gogu si terminat la ea in palme.

Luat fetei un wisky 130 parca....scump dar cred ca daca mergi cu doar 200 lei te trateaza altfel.

Apoi a urmat extra 200 lei...mie mi s-a parut de departe cea mai tare partida avuta vreodata. Fata impecabila, curata cum rar am intalnit. Saruturi, oral f bun, m-a lasat sa ii ling pasarica( zicea la inceput ca acolo se ajunge cel mai greu, trebuie sa existe o chimie:)

 

S-a terminat si ea, am simtit-o ca s-a udat toata...la sfarsit m-a sarutat atat la iesire din camera cat si la plecarea din local.

 

55 minute, 2 finalizari. Cadou total 530 lei, dar au fost cei mai bine cheltuiti bani pe curve pt mine.

 

Ce vreau sa zic e ca daca vrei putina atentie, nu va zgarciti. Probabil depinde mult si de fata. Si nu in ultimul rand de fiecare dintre noi, buna crestere sa stiti ca uneori conteaza si la curve :)

 

Daca treceti pe acolo cautati fata si nu veti regreta.

Am fost cu inca doi colegi, unul a iesit f dezamagit...dar si el e un cioban :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...