Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:b
  • Oras:b

Stupoare, ambii useri folosesc cuvinte romanesti, trecute in dex :)))) : 

 

vrute si nevrute

multe si nevrute

 

oricum, asa mi se pare ca totul e desuet si lovit de o inutilitate enorma.

pula mea, pe vremuri, cand mai dadeam si eu cate o fasaita, fierbea forumul 3 saptamani, cine stie cunoaste.

acum...

 

nu se mai agita nimeni.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Heeeyyyy... seara buna, dragii mosului!

 

Am intrat si io acum si m-am crucit.  Pisicuts, nu te-am rugat eu multe in astia peste trei ani de cand evoluez pe aici. Te rog, fa verificarile si ia deciziile ce se cuvin.

 

Acum: asa cum am mai spus, peste 80% ... ce zic eu ?  Peste 90% din postarile mele sunt de acasa. Singurul aspect remarcabil este ca asta vara mi-am schimbat abonamentul si modemul. De la serviciu nu pot intra datorita unui afurisit de filtru la server, iar dupa telefon nu intru decat extrem de rar pentru ca-s batran si trebe sa ma chiorasc . De pe telefon nu cred ca am mai mult de 10 postari, cu totul.  Cred ca mai am cateva postari din alte parti, de prin concediu, de la uaifaiu' hotelului.  Precizarile acestea sunt pentru dumnevoastra, nu pentru cretinul de Sturza, care trebuie sa-si faca sepukku, daca nu ma insel.

   Cele trei domnite enumerate de prostu' satului, sunt intr-adevar printre preferatele mele, Dar nu numai ele. Mai cauta, idiotule!

Sa mai spun ca "dovezile" prezentate de retardat, sunt de un penibil absolut? Si cata minte sa ai, ca sa scormonesti prin forum timp de aproape 2 luni pentru a cauta "dovezi" care sa-l incrimineze pe cineva care iti e antipatic? Cat de bolnav poti fi? Cutremurator!

 

 

Javradeoras, chiar daca de oras, tot javra esti. Iti doresc acelasi lucru pe care mi-l doresti si tu!

  • Like 12
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A mai aparut un boschetar obosit si plictisit care "s-a gandit" (impropriu spus, bineinteles) vreo cateva luni cu ce cacat sa mai arunce pe aici :slap2

Din pacate exista destui si destule din aceasta specie care sunt foarte suparati ca le-a disparut locul de joaca, respectiv decedatul forum....sa-i zicem concurent...unde erau miezi si apar p-aici sa-si verse frustrarile si cretinismele. Frustrati retardati de internet :no2

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Stai cuminte ca sturza l-a mai descoperit si pe afriq :))))) Stie el ce spune :))  Ii prinde pe toti :)))

Asta este un fel de mana dreapta a lui pisicuts, dar neoficiala, adica aia cu care face laba :)))

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

 

 

Mda, recenziile chiar par cat se poate de false, una a fost un fel de SF... :laugh2

Apoi la una din fete am vazut ca a fost promovata imediat dupa recenzia inventatorului, poate lipsea o recenzie la numar... :350x

Nu am nimic cu fetele, nu de asta scriu, ci sa spun ca e o doza de adevar legat de recenzii, dar daca contul este sau nu a lui Picon numai Pisicuts cu Mod1 pot spune cu siguranta.

Mai asteptam.

 

PS. Nu sariti la cearta ca azi n-am chef. :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

laba

laba

labalaba

multa laba

laba iar

laba din nou

laba bis

laba idem

laba....

etc..

etc...

ce topic de laba...

de laba trista, dar tot laba se cheama...

in plm: pe forumul asta fiecare are cel putin nspe conturi si fiecare scrie recenzii care cum cu ce user apuca din alea nspe mii...uneori si cu mai multe..alteori se incurca in conturi..

altii au nspe mii de conturi ca sa isi dea plusuri sau minusuri ..altii doar ca sa injure cu unul si cu celalalt sa se sustina singur...

deci in concluzie..

prea multe laba!

de parca futeti cu doua puli, nu doar cu una!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

in plm: pe forumul asta fiecare are cel putin nspe conturi si fiecare scrie recenzii care cum cu ce user apuca din alea nspe mii...uneori si cu mai multe..alteori se incurca in conturi..

altii au nspe mii de conturi ca sa isi dea plusuri sau minusuri ..altii doar ca sa injure cu unul si cu celalalt sa se sustina singur...

deci in concluzie..

prea multe laba!

de parca futeti cu doua puli, nu doar cu una!

Sa moara Doctor Vagin de nu asa este =))

Sa fie bal,am zis! =))

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

unii sunt troli idioti care se ascund in spatele unor useri ca nu au sange in coaie sa spuna cine sunt...

altii sunt niste labari tristi care urmaresc postarile altora ca sa dea raspuns chiar si daca nu sunt intrebati

cazuri diverse

sa fie prostieee din plin ca e plina lumea, de ce nu ar fi si aici?!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Macar aia sunt catalogati doar ca si trolli,nu ca si FALSI recenzatori ;)

 

Hai,nastere usoara :hug1

mie aberatiile pe care le-a scris deschizatorul topicului nu-mi dovedesc nimic concret

cacat

sa dovedesca ce are de dovedit

presupuneri putem face toti...

asa oricine poate spune despre oricare astfel de supozitii...

 

 

merci, mai am vreo 3 luni pana nasc.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

La asta ai sa primesti 2 puncte. Unul de pe contul asta, cand recapat puncte, si unul de pe celelalt cont. =))

 

 

s-a marcat =))

voi doi sigur nu sunteti unul si acelasi?

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...