Sari la conținut

Maria 100% GFE - maria.bonita93 0751771179


Postări Recomandate

  • Telefon: maria.bonita93
  • Oras:Galați
  • Telefon: maria.bonita93
  • Oras:Galați

Buna seara dragii mei ,

Dupa o foarte lunga perioada va anunt ca incepand de luni voi reveni pentru o anumita perioada ( o luna , doua ... asta nu stiu momentan ).

Eu prea mult nu m-am schimbat , sunt ceva poze pe aici - singura schimbare majora este culoarea parului , si anume a devenit un pic mai blond 🤗 Poate voi reveni pe viitor si cu o poza , doua mai noi .

Ca si metoda este adresa de e-mail unde voi oferi un numar de contact pentru stabilirea detaliilor si a confirmarii unei intalniri .

Precizez ca nu voi detine locatie in aceasta perioada decat in anumite zile pe care le voi specifica aici .

Serviciile sunt aceleasi iar tariful este de 180lei / o ora - o ora jumatate .

Va pup dulce si va doresc o seara placuta in continuare 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: maria.bonita93
  • Oras:Galați
  • Telefon: maria.bonita93
  • Oras:Galați

Doresc sa fac o precizare pentru persoanele care m-au cunoscut inainte si au avut numarul meu de telefon deoarece am primit foarte multe mesaje pe aceasta tema ..

Desi numarul respectiv functioneaza si este deschis nu mai este al meu , cel mai probabil a fost realocat altcuiva ( Cred ) .

Deci specific inca o data ca singura metoda de contact este [email protected] .

Va pup si o seara frumoasa

Link spre comentariu
  • Telefon: maria.bonita93
  • Oras:Galați
  • Telefon: maria.bonita93
  • Oras:Galați

Dupa o mica absenta am revenit 😘

Imi cer scuze tuturor celor care mi-au trimis mail-uri in aceasta perioada ca nu le-am raspuns .

Toate detaliile pot fi regasite mai sus , nu s-a schimbat absolut nimic.

Va pup si o zi frumoasa sa aveti .

😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci

Dupa o mica absenta am revenit 😘

Imi cer scuze tuturor celor care mi-au trimis mail-uri in aceasta perioada ca nu le-am raspuns .

Toate detaliile pot fi regasite mai sus , nu s-a schimbat absolut nimic.

Va pup si o zi frumoasa sa aveti .

😘

Bine-ai revenit printre noi ! Maria te rugam sa ne reimprospatezi cu o poza de actualitate daca vrei si esti draguta !!!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci

Mda... ca de obicei sunt o groază de puturoși pe aici.

 

Uite că Maria a găsit o metodă prin care să scape de persoanele cu un IQ scăzut, văd că vreo doi și-au manifestat prezența.

De pe cate vad si am cercetat ultima poza e de prin 2016 colega, si-ti amintesc ca suntem in 2018, in 2 ani omul se schimba de nu-l mai cunosti, si eu am cerut doar fotografie ,restu am inteles si am vazut ca fata este foarte rezervata in privinta detaliilor!! Eu nu vreau sa am conflicte cu cei prezenti aici, doar am rugat fata sa actualizeze o foto de acum 2 ani,am gresit cu ceva domnul colericul sau tu esti vreun moderator al acestui forum !!??
Link spre comentariu
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci

Am fost. Dacă mai erau regulile de atunci, stăteai pe bară o săptămână pentru offtopic

Ma asteptam sa sari cu cutitul la gatul meu, nu am stiut ca topicul era inchis !
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...