Sari la conținut

Maria 100% GFE - maria.bonita93 0751771179


Postări Recomandate

  • Telefon: maria.bonita93
  • Oras:Galați
  • Telefon: maria.bonita93
  • Oras:Galați

Daca ai citi macar postarile facute de mine aici ai descoperi foarte repede.. numarul de telefon il ofer doar pentru confirmarea unei intalniri stabilita anterior pe mail : [email protected] .

Dragilor , daca scriu ceva aici nu o fac doar asa de dragul de a acumula postari , si chiar va recomand sa cititi inainte de a ma contacta , pentru a sti ce asteptari sa va faceti si ce conditii am .

Va pup si noapte buna tuturor :-*

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Confirm si eu ca nu raspunde la mail-uri am incercat de mai multe ori sa dau de ea, dar parerea mea e ca are ea clientela ei, iar acestia au cu siguranta si numarul de telefon , altfel nu prea s-a explica de ce e atat de "secretoasa".

Link spre comentariu

Nu e. Mi-a raspuns, si pot spune ca e o fata care stie sa se exprime inclusiv corect gramatical, spre deosebire de multe altele, iar asta spune multe.

Care doriti neaparat sa o vedeti, scrieti, si sperati ca decide sa va raspunda. Stiti faza cu "am dreptul sa-mi selectionez clientii"... si la ea se aplica.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: maria.bonita93
  • Oras:Galați
  • Telefon: maria.bonita93
  • Oras:Galați

Buna dimineata ,

Ma amuza un pic ultimele postari, si desi initial am vrut sa le ignor ca sa nu intru in polemici pe aici, am decis totusi sa va lamuresc un pic .

Deci asa cum se poate vedea si pe forum sunt prezenta in aceasta ,,bransa'' de ceva ani buni , si cum a precizat cineva mai devreme e normal sa am o anumita ,,clientela'' formata si e absolut logic ca acele persoane au acces la numarul de telefon .. de altfel persoanele cu care ma intalnesc , si imi par super ok , la finalul intalnirii primesc un numar de telefon pe care ma pot contacta pe viitor .

Ceea ce am uitat sa precizez este ca eu verific mail-ul mai mult dimineata si seara , in restul zilei fiind destul de ocupata cu ... lesinatul de foame :-)) .. , iar programarile in principal le fac de pe o zi pe alta. Eu incerc sa raspund la toate mail-urile dar uneori sunt atat de multe incat imi e imposibil.

Le multumesc celor care au avut rabdarea de a descoperi ca sunt , in esenta , serioasa si am putut comunica intr-un final .

Acum urmeaza sa va anunt ca incepand de maine si pana miercuri dimineata nu sunt in galati .

Va pup si va doresc o zi superba !

💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: maria.bonita93
  • Oras:Galați
  • Telefon: maria.bonita93
  • Oras:Galați

I'm back in bussines!

 

Bună seara dragii mei !

Am revenit , pentru o scurtă perioadă,si abia astept sa va (re)întâlnesc.

Despre mine ce să vă zic nou.. sunt exact la fel ca ultima oară.

Serviciile de asemenea neschimbate - masaj de relaxare, masaj erotic cu finalizare, GFE, french kissing, oral protejat sau neprotejat, 69, sex normal doar protejat, dus impreuna , mici fantezii si jucarii. O experienta plina de pasiune si placere.

Pentru moment nu detin locatie,sunt disponibila doar pentru intalniri la hotel sau domiciliu clientului (in functie de zona). Ma puteti contacta pe mail maria.bonita93 ( in urma unei programari o sa ofer si un numar de telefon) zilnic intre orele 10 - 22.

 

Mica modificare este tariful si anume 250lei / întâlnire - max 1h30min ( toate serviciile incluse).

 

Vă pup dulce dulce.

Link spre comentariu

Numar de telefon nu vei vedea....ea nu lucreaza asa.

 

@maria.bonita93

O fotografie cit se poate de generala, fara ca macar capul sa se vada, ar fi totusi potrivita. Nu cred ca ar conveni nici unei parti sa se decline o intilnire pentru ca parte din eventualii doritori nu stiu cum esti.

Aaa... si anunta te rog cind vei avea locatie. Multumesc.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...