Sari la conținut

Gala premiilor Sorina4u, editia 2014


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cea mai mare IPOCRIZIE din lume mi se pare presupusa schimbare in bine a unora, cu ocazia sarbatorilor. Cum ar veni, tot restul anului, imi bag si imi scot, iar de Craciun si de Paste pozez in "mare om, mare caracter"...

Oameni NU se schimba doar fiindca vin sarbatorile, ca se iti schimbi caracterul trebuie mai mult de atat, muuuult mai mult si chiar si atunci, in 95% din cazuri, nu exista reusita, "lupul isi schimba parul dar naravul ba" nu este spusa la misto  :no2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Lupul nu-si schimba naravul, dar macar de sarbatori ar putea sa nu mai muste...

In ce priveste punerea la cale ca un client sa i-o futa pe Sarlota... :laugh2 :slap2

Una la mana, nu o fute gratis, alta la mana, este doar o rautate sa spui asta ca sa-l oftici pentru ca stii ca-l deranjeaza, dar in final e de rasul curcilor! :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

 

Cea mai mare IPOCRIZIE din lume mi se pare presupusa schimbare in bine a unora, cu ocazia sarbatorilor. Cum ar veni, tot restul anului, imi bag si imi scot, iar de Craciun si de Paste pozez in "mare om, mare caracter"...

Oameni NU se schimba doar fiindca vin sarbatorile, ca se iti schimbi caracterul trebuie mai mult de atat, muuuult mai mult si chiar si atunci, in 95% din cazuri, nu exista reusita, "lupul isi schimba parul dar naravul ba" nu este spusa la misto   :no2

 

Daca te referi la mine nu e nicio ipocrizie, tot nu te plac. Ti-am zis ce avem de zis si am ales sa te ignor si sa nu ma mai cert cu tine. 

 

http://www.ziare.com/cultura/documentar/miracolul-de-craciun-al-primului-razboi-mondial-documentar-1135887 - daca ei au putut sa se inteleaga, noi de ce nu am putea?

Link spre comentariu

Faceti o confuzie daca asociati acel sarpe cu Sorina4u....

 

Try this one: 

 

attachicon.gifBlack-Mamba-Snake.jpg

 

=))

 

A facut cineva, in urma cu ceva vreme, o asociere intre mine si acest sarpe...nu mai tin minte cine era, ar merita si el un premiu :D

 

    Poi,  atunci cum de ti-ai luat atati de 10 la GFE ? :D 

Link spre comentariu
  • Oras:Berceni sect 4
  • Oras:Berceni sect 4

Faceti o confuzie daca asociati acel sarpe cu Sorina4u....

 

Try this one: 

 

attachicon.gifBlack-Mamba-Snake.jpg

 

=))

 

A facut cineva, in urma cu ceva vreme, o asociere intre mine si acest sarpe...nu mai tin minte cine era, ar merita si el un premiu :D

Eu cred ca mai bine ti se potriveste asocierea cu un fruct! :laugh2 Sarpele e Roberto!post-115308-0-31713500-1419244914_thumb.jpg

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Faceti o confuzie daca asociati acel sarpe cu Sorina4u....

 

Try this one: 

 

attachicon.gifBlack-Mamba-Snake.jpg

 

=))

 

A facut cineva, in urma cu ceva vreme, o asociere intre mine si acest sarpe...nu mai tin minte cine era, ar merita si el un premiu :D

Io am intrebat cine e' sarpele aici.........

Nu am timp sa citesc  :beex2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...