Sari la conținut

Bruneta cu ochii verzi


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am vazut acum vreun an o traseista faina - par lung negru si ochii verzi. Statea pe European la giratoriul cu drumul spre Geoagiu. De atunci am mai trecut pe acolo de zeci de ori si nu am mai vazut-o. Daca stiti ceva despre ea - cum o cheama, de unde e, nr. de telefon, etc. dau de baut ca mi s-a pus pata pe ea.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Stiu despre cine vorbești, am fost eu in vara cu ea, e ok fata, curată si fff frumoasa, e creată.

Si eu am mai căutat-o dar nu mai e de găsit, din surse am auzit ca activează in Arad-Timisoara la camera

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

A disparut poza din publi cu fata ei, desi azi dimineata era

Pe tipa o cheama Pamela-cel putin aia care apare in poze(alunita e un semn distinctiv)

Faza cu Timisoara-nu stiu care e-dar tipa lucra impreuna cu una Adriana (Buza) care zice ca e din Timisoara

La un moment dat ziceau ca sunt surori

In fine , tipele astea isi insusesc una-alteia identitatea si chiar telefoanele

Iti spun doar ca pe tipa care a fost in poza, azi dimineata in anuntul tau, am gasit-o inainte de Craciun

la bariera la Geoagiu

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

ÃŽnseamnă că ea este. S-o fi dus acasă de sărbători😃. Anunțuri ăla cu ,,brunetă cu ochi verzi...,, a mai fost pe publi și probabil că va mai apărea și nu o mai ratez. Dacă e ea...Depravat să îmi zici adresa ta să îți trimit o sticlă de whisky!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...