Sari la conținut

New! Jacqueline - outcall 0720487133


Postări Recomandate

  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Suna mai mult decat imi permite timpul, stai linistit, multumesc pentru preocupare :) Clientii mei sunt persoane destul de ocupate si discrete de fel, ultima oara cand am primit o recenzie chiar am cerut-o eu unui client ca sa mai spulbere din mitocaniile si aberatiile de pe aici. In rest nici mie nu prea imi place sa se povesteasca in detaliu ce ar trebui sa ramana in intimitate, nici clientii mei nu au timp sau sunt speriați sa nu fie descoperiti. Totusi, inteleg scopul reviewurilor si al forumului asa ca, din cand in cand, cer eu clientilor sa imi faca

Felicitari!

Nu era o preocupare, ci doar intrebam colegii, nu pe tine. Ai sa vezi daca recitesti postarea mea. Totusi mi se pare ciudat ca toti clientii tai (multi) sa nu aiba timp de review-uri sau sa le fie frica sa tie descoperiti si sa posteze doar cand le ceri tu, “din cand in cand”.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In general rezonez cu alt gen de persoane decat tine. Intelege te rog si muta-te si tu pe topicul cuiva care procedeaza altfel. In rest, imi cer scuze ca nu am raspuns ieri pe whatsapp, nu am avut telefonul cu mine, voi fi disponibilă sambata si duminica

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vorbit cu ea la pe la ora 18, a zis ca are treaba pana la 21, ok, pe la 20:30 ma suna ca mai intarzie si vine la ora 22, ok... este 23:30 si desigur ca nu a venit.

 

Eu chiar nu inteleg neserioasele astea, chiar trebuie sa incurcati lumea? Sta omul dupa voi cu orele si il amagiti asa aiurea. Mai ales ca i-am spus ca i-am luat numarul de aici!

 

Mult succes la gasit alti fraieri!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Am vorbit cu ea la pe la ora 18, a zis ca are treaba pana la 21, ok, pe la 20:30 ma suna ca mai intarzie si vine la ora 22, ok... este 23:30 si desigur ca nu a venit.

 

Eu chiar nu inteleg neserioasele astea, chiar trebuie sa incurcati lumea? Sta omul dupa voi cu orele si il amagiti asa aiurea. Mai ales ca i-am spus ca i-am luat numarul de aici!

 

Mult succes la gasit alti fraieri!

Multumim pentru interventie!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi pare rau pentru domnul de ieri, comunicarea a fost si dificila deoarece el nu avea whatsapp, si cand am incercat sa il sun nu a raspuns. Este vina mea, oricum, am sunat un pic mai tarziu de ora la care trebuia sa ajung, voiam sa il anunt ca plec spre el dar nu a mai raspuns. Am avut o zi mai aglomerata ieri, nu neaparat cu munca, imi cer scuze din nou.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...