Sari la conținut

New! Jacqueline - outcall 0720487133


Postări Recomandate

  • Oras://
  • Oras://

suficiente sa uit ca exista si specimene ca tine

 

nu mai poti indura umilinta de a suge pula pe bani, avand in vedere salariul mizer pe care-l castigi?

nu te mai indopa cu kebab, obezo, esti dizgratioasa.

cu 400 de lei/ ora mai prinzi cate unu care nu stie cum se cheama, altfel nu ar arunca banii pe fereastra pe o trompeta ca tine

te futi si la serviciu, te futi si aici, poate poate faci bani de un concediu la bulgari.

a zis corect laury ca esti o penala, de futi in reluare, nici de supt pula nu esti buna

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi place ca vorbesti de parca ne-am fi si vazut :)) buna asta. Si e o moda mai nou cu milogeala si pupincurismul in privat si latratul pe forum? Mi-e sila sa mai dau printscreenuri si din mesajele cu tine, nu imi face mie onoare asta si deja nu mai am nimic de demonstrat nimanui :) Tu stii si singur ce mizerie ipocrita esti ;)

P.S.: nu mananc kebab, nici la bulgari nu imi place.  Si pentru mine nu este o umilinta sa sug pula pe bani, iar salariul nicidecum nu este mizer, in ciuda eforturilor voastre sustinute inca mai exista oameni care citesc si dincolo de frustrarile pe care le dejectati pe aici.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Imi place ca vorbesti de parca ne-am fi si vazut :)) buna asta. Si e o moda mai nou cu milogeala si pupincurismul in privat si latratul pe forum? Mi-e sila sa mai dau printscreenuri si din mesajele cu tine, nu imi face mie onoare asta si deja nu mai am nimic de demonstrat nimanui :) Tu stii si singur ce mizerie ipocrita esti ;)

P.S.: nu mananc kebab, nici la bulgari nu imi place.  Si pentru mine nu este o umilinta sa sug pula pe bani, iar salariul nicidecum nu este mizer, in ciuda eforturilor voastre sustinute inca mai exista oameni care citesc si dincolo de frustrarile pe care le dejectati pe aici.

 

Ti-am refuzat oferta, asta e esenta. Nu am aruncat bani pe pizda ta. De asta esti tu suparata, la un moment dat am vrut sa iti dau o sansa de a-mi demonstra ca te futi la nivelul pretentiilor banesti pe care le ai, dar ai ratat sansa asta. Tu faci bani profitand de buna credinta a unor futaci. Uite, laury recunoaste ca si-a luat tepe majore cu tine.

Asa si multi altii au cheltuit banii si le pare rau.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...