Sari la conținut

New! Jacqueline - outcall 0720487133


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu voi fi niciodata indiscreta cu un client ok, dar pacalici ca tine, care in public se dau zmei si in privat au total alta atitudine, chiar merita sa fie expusi. si nu e ca si cum as fi dat vreun detaliu personal despre tine. nici nu ma intereseaza persoana ta, tu esti cel care ma tot terorizeaza atat in privat cat si pe topic. la varsta ta chiar nu ai altceva mai bun de facut cu timpul?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

nu voi fi niciodata indiscreta cu un client ok, dar pacalici ca tine, care in public se dau zmei si in privat au total alta atitudine, chiar merita sa fie expusi. si nu e ca si cum as fi dat vreun detaliu personal despre tine. nici nu ma intereseaza persoana ta, tu esti cel care ma tot terorizeaza atat in privat cat si pe topic. la varsta ta chiar nu ai altceva mai bun de facut cu timpul?

 

mi-ai trimis si poze numai ca sa ma convingi sa te fut

la cum arati, daca-ti dau peste 200 e prea mult. compara-te cu Erika si iti vei da seama!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ti-am trimis poze acum cateva luni, in total alt context, si ti-am spus si atunci ca nu ma voi vedea cu tine, iar tu mi-ai zis ca daca ma suni ma voi vedea cu tine fiindca nu voi sti ca esti tu. tu esti cel care imi tot trimite PM-uri, nu invers....cine a interactionat cu mine stie ca de abia reusesc sa ajung la intalniri, din pacate....nu am nevoie sa conving o persoana pe care o gasesc dezgustatoare sa imi fie client. Si nu ma compar cu nimeni fiindca nu ma intereseaza alte topicuri in afara de al meu. Am vazut totusi pe la alte fete ca te-ai dus cu 70 de ron si te-au dat afara...nu inteleg de ce tot insisti sa faci tu pretul unor fete pe care nu ti le permiti. Sunt si fete cu 70 ron sau 200 pe ora, poti incerca topicurile alea

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

esti prea grasa sa te platesc

cand te faci supla ca un fotomodel suna-ma

Atunci de ce esti mah toata ziua calare pe topicul ei ? De ce ii trimiti PM-uri ? De ce n-o lasi in pace ?

Intr-adevar, esti un  cacat cu ochi. Intr-adevar, esti un imbecil, esti dezgustator, ti-a zis bine fata.

Ce-a scris Jacqueline despre tine, mai sus, est absolut remarcabil. Absolut corect. Te-a citit bine, lindicu' principesei ce esti.

Mars la ghetou, jigodie !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Atunci de ce esti mah toata ziua calare pe topicul ei ? De ce ii trimiti PM-uri ? De ce n-o lasi in pace ?

Intr-adevar, esti un  cacat cu ochi. Intr-adevar, esti un imbecil, esti dezgustator, ti-a zis bine fata.

Ce-a scris Jacqueline despre tine, mai sus, est absolut remarcabil. Absolut corect. Te-a citit bine, lindicu' principesei ce esti.

Mars la ghetou, jigodie !

 

schizofrenico, nu mai scrie pe forum cand te apuca crizele!

treci la spalat wc-uri!

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, sunt disponibila astazi. O ora cu mine este 400 ron, doua ore 600 ron, doar outcall (la tine sau la hotel). Poze recente pe whatsapp la 0720487133, va rog stabiliti programarile cu minim 2-3 ore inainte, pentru a putea ajunge :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...