Sari la conținut

New! Jacqueline - outcall 0720487133


Postări Recomandate

Vizitator yoloswag
Reputație: 0

Am stabilit cu domnisoara o in consecinta o programare pentru 21 30. Aceasta ma anunta si imi spune ca intarzie 30 de minute. Pe urma ma minte de cateva ori ca iese pe use, se face ora 1 40, aceasta tot se scuza, neajungand la programare. Imi zice ca e sparta rau si ca era clar ca iese cu altcineva. Mie personal mi se pare ca si a batut joc de timpul meu. Aceasta a fost experienta mea cu ea, si daca va tot zice ca ajunge sa nu aveti incredere. Eu personal am fost extrem de dezamagit de ea, dar si de mine pentru ca nu am ascultat recenziile de pe forum. Obseev ca este o patologie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am stabilit cu domnisoara o in consecinta o programare pentru 21 30. Aceasta ma anunta si imi spune ca intarzie 30 de minute. Pe urma ma minte de cateva ori ca iese pe use, se face ora 1 40, aceasta tot se scuza, neajungand la programare. Imi zice ca e sparta rau si ca era clar ca iese cu altcineva. Mie personal mi se pare ca si a batut joc de timpul meu. Aceasta a fost experienta mea cu ea, si daca va tot zice ca ajunge sa nu aveti incredere. Eu personal am fost extrem de dezamagit de ea, dar si de mine pentru ca nu am ascultat recenziile de pe forum. Obseev ca este o patologie.

 

A motivat în vreun fel faptul că nu a mai ajuns deloc ?

 

Sau și-a cerut scuze pentru situația creată?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...