Sari la conținut

Cum ti-a schimbat nimfomane viata...


laury

Postări Recomandate

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Adica cum s-ar mai putea ridica  o Maciulie , ca nu inteleg ?

Ba da , era un fragment din visul unui maidanez avut peste noapte

Iar ai scapat de aici SOBOLANE?

http://www.radioiasi.ro/wp-content/uploads/sites/6/2018/11/socola-iasi-viata-medicala.ro_-820x300.jpg

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ce mai știi de Alessandra, căcatu’ dreaq?

Ce va mai place sa puneți sare pe rana,sa-l vedeți cum suferă ca un câine maidanez.

Haide-ti sa fim mai buni ca este postul pastelui. Gândiți-va ca Miky suferă încă din copilărie când prima lui iubita la părăsit pentru ca era sărac,apoi prima soție i-a dat cu flit pentru ca era prea prost,sărac si inganfat.La 38 de ani a crezut ca tot calvarul s-a terminat si a apărut in viata lui a doua soție care a fugit mâncând pământul după numai 2 ani. Crezând ca este blestemat sa nu aibă parte de o femeie normala,si-a încercat norocul cu prostituata Alessandra,dar n-a fost sa fie.....

Sa avem putina compasiune de un om lovit de soarta!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Parca erau 3 neveste  , oligofrenule , ultima oara . 

 

Ai uitat si tu inchipuirea , sub forma de poveste   , tot repetand-o  permanent  ca un papagal 

 

Asteptam si povestea cu amarasteanul  schizofrenic (casatorit , cu familie fericita , doi copii instariti si la casele lor) , care isi petrece marile sarbatori Craciun , Anul Nou , Pasti exclusiv doar aici . Ne bazam pe ea ? Ce zici ? E spusa de gurita ta , nu a mea . =))

Link spre comentariu

Parca erau 3 neveste  , oligofrenule , ultima oara . 

 

Ai uitat si tu inchipuirea , sub forma de poveste   , tot repetand-o  permanent  ca un papagal 

 

Asteptam si povestea cu amarasteanul  schizofrenic (casatorit , cu familie fericita , doi copii instariti si la casele lor) , care isi petrece marile sarbatori Craciun , Anul Nou , Pasti exclusiv doar aici . Ne bazam pe ea ? Ce zici ? E spusa de gurita ta , nu a mea . =))

Azi dimineata nu ai gasit oua in cotet de esti suparat?

Nu te mai iubeste gaina ta preferata?

Ps.Cum e Locatia din papuris unde te pisi ???E langa hotel inainte de hotel sau dupa hotel

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Parca erau 3 neveste  , oligofrenule , ultima oara . 

 

Ai uitat si tu inchipuirea , sub forma de poveste   , tot repetand-o  permanent  ca un papagal 

 

Asteptam si povestea cu amarasteanul  schizofrenic (casatorit , cu familie fericita , doi copii instariti si la casele lor) , care isi petrece marile sarbatori Craciun , Anul Nou , Pasti exclusiv doar aici . Ne bazam pe ea ? Ce zici ? E spusa de gurita ta , nu a mea . =))

Nu ma mortăciune amnezica,sunt 2.Sa-ti arat certificatul de căsătorie din 2014 si hotărârea de divort din 2016 cu aschilopata Dana???

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Asteptam sa vedem poze cu hotararea si casa prabusita/populata  de 3 familii 

 

Dupa , ne explici de familia ta fericita si cum ai ajuns un atarnator schizofrenic =))

Link spre comentariu

Asteptam sa vedem poze cu hotararea si casa prabusita/populata  de 3 familii 

 

Dupa , ne explici de familia ta fericita si cum ai ajuns un atarnator schizofrenic =))

Eu ti-am luat apararea imparate .

I-am zis ca nu poti trai asa decat in copacul tau denumit hotel

 

 

Ps.Iti dai seama cat e de amuzant ca ti-ai pus la profil La locatie “In papuris ca sa ma chis “ iar eu sa-mi bat pula non stop de papurisul tau?

Ahahahahhahaha

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Asteptam sa vedem poze cu hotararea si casa prabusita/populata  de 3 familii 

 

Dupa , ne explici de familia ta fericita si cum ai ajuns un atarnator schizofrenic =))

Poza cu șandramaua a fost postata,dar ai cerut disperat Motanului s-o șteargă.

Certificatul de căsătorie si hotărârea de divorț nu le postez pentru ca Danuta nu are nicio vina,iar acum este căsătorită cu altul,basca ca a suferit destul cât ai hartuit-o la telefon si pe FB.

  • Like 3
Link spre comentariu

Poza cu șandramaua a fost postata,dar ai cerut disperat Motanului s-o șteargă.

Certificatul de căsătorie si hotărârea de divorț nu le postez pentru ca Danuta nu are nicio vina,iar acum este căsătorită cu altul,basca ca a suferit destul cât ai hartuit-o la telefon si pe FB.

Nu i-a placut la nevasta -sa in papuris unde scrie el ca sta.

Se intelege totusi...

  • Like 1
Link spre comentariu

Citește-o si pe asta,sa vezi imbecilitatea in stare pura.

Taranusul basit si afumat crede ca Ines este Motanul si se da mare IT-ist :laugh2

Ai-de PLM!

Adta inseamna ca are la “baza” pregatiri pe care noi nu le stim

 

Se referea ca a facut pregatirile la baza....la autobaza

 

Ps si in papuris

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Tembelu' a sarit la alta povestioara , precum acul de la bratul pick up-ului care ruleaza pe o placa zgariata

 

N-ai vazut asemenea oligofren  

 

Cand urmeaza povestea cu amarasteanul  schizofrenic (casatorit , cu familie fericita , doi copii instariti si la casele lor) , care isi petrece marile sarbatori Craciun , Anul Nou , Pasti exclusiv doar aici . Ne bazam pe ea ?  =))

Link spre comentariu

Tembelu' a sarit la alta povestioara , precum acul de la bratul pick up-ului care ruleaza pe o placa zgariata

 

N-ai vazut asemenea oligofren  

 

Cand urmeaza povestea cu amarasteanul  schizofrenic (casatorit , cu familie fericita , doi copii instariti si la casele lor) , care isi petrece marile sarbatori Craciun , Anul Nou , Pasti exclusiv doar aici . Ne bazam pe ea ?  =))

Ne bazam exclusiv pe ce scoti tu pe gura.

Iata ce scrie la profilul tau:Locatie-in papuris.

Cat de idiot sa fii sa scrii asa ceva ????

Ai de pula mea :)))))

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Când credeam ca le-am văzut pe toate... Ei bine, m-am înșelat.

 

Bine, mie unuia, de vreo cativa ani chestia asta imi vine-n minte periodic, tot o data la cateva zile, citind pe-aici... :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...