Sari la conținut

Gina 0787615810 / 0732955256


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Gina 0787615810 / 0732955256
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare. Vizitat titulara, are același apetit sexual imens. Locație decenta cu de toate. Ca de obicei este punctuală, discreta și zâmbitoare. Nr am igienizat amândoi. Trecut la oral  lent și umed, apoi deep cu schimbări de rtm. Oralul îl face pe sau nep. Se umezește natural, ii place ce face. Schimbat doua poziții, Lot și DOGGY unde am finalizat glorios în balon. Priveliște frumoasa în orice poziție, nu face figuri. La oral e cu de toate, scuipat, lins, o baga adânc în gât, lins de oo. Sa o și notam, zic. Locație 8.5, la oral 9.5 și 9 pentru normal. Face și finalizare orala pentru cine dorește. Pentru noisa avem ciocane tari și pentru ele.,gura plina. Sper ca am fost de folos

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

salut...am fost la fata asta anul trecut ....s-a purtat f urat....am platit ptr o ora si dupa oral cu cim un numar a fost sunata de o fata cunostinta cu ea si a vorbit o jumatate de ora incontinuu si eu second hand sa stau cu pula culcata in loc sa o amane pe aia la tlf ca era ocupata sa zic si sa ma rezolve de al 2-lea numar.....nici dupa ce a vazut ca vreau sa plec si inchis convorbirea cu aia macar nu afost ok sa zica sa stau ca am platit ptr o ora si 2-ua finalizari sa isi ceara scuze si sa isi indrepte deranjul creat mie.. o nesimtita fara scrupule cred si nicidecum o femeie cu obraz ! Un prost eu cred ca trebuia sa iau atitudine o sa ziceti.....mi-a facut sila decat si nu sunt scandalagiu !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...