Sari la conținut

Gina 0787615810 / 0732955256


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Fiind cu munca prin ploiesti si cu ceva timp liber am zis sa ciocanesc ceva din oras.

Fiind fan mature si doamna gina tronand la top am zis sa vad cei de ea.

Sun si surpriza,raspunde din prima si fac programare in 30 min,ajung sun si astept sa plece un confrate din locatie.

Parchez,intru in casa si doamna ma asteapta imbracata de casa,pantaloni si un tricou larg prin care vedeai sanii apetisanti

Repeta serviciile si ma atentioneaza ca sanii sunt sensibili,decid sa raman si merg la dus....dupa doua mine intra peste mine si vra sa facem dus impreuna.cand am vazut-o am avut instant erectie,vazand lucrul asta mi-a oferit un preview(a supt-o putin)dupa care am plecat in camera unde se desfasoara ostilitatile unde mi-a oferit un oral de milioane

De revenit si pt normal,pare sa ii placa pula la nebunie

  • Like 3
Link spre comentariu

Personal nu recomand. Este urâtă, nu să fugi de ea, dar nu ți se scoală pula decât dacă te suge și insistă, pe lângă asta e cam sărită, vorbește foarte foarte mult, chestii complet aiurea. Nu da limbi că nuș ce, nu pune mâna pe țâțe că nuș ce. E un fel de muie ca la stradă doar că ai unde să te speli înainte și după. Profund dezamăgit mai ales că e la TOP. M-am simțit ceva de genul de parcă era ultima femeie de pe pământ și nu aveam altă variantă, am orgasm mai plăcut și mai intens când îmi fac o labă prelungită.

 

Nu are ce să caute la TOP.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Personal nu recomand. Este urâtă, nu să fugi de ea, dar nu ți se scoală pula decât dacă te suge și insistă, pe lângă asta e cam sărită, vorbește foarte foarte mult, chestii complet aiurea. Nu da limbi că nuș ce, nu pune mâna pe țâțe că nuș ce. E un fel de muie ca la stradă doar că ai unde să te speli înainte și după. Profund dezamăgit mai ales că e la TOP. M-am simțit ceva de genul de parcă era ultima femeie de pe pământ și nu aveam altă variantă ASA E LA TOATE PROSTITUATELE; D-AIA ESTI ACOLO, CA N-AI ALTA VARIANTA DECAT SA PLATESTI. :wink2  , am orgasm mai plăcut și mai intens când îmi fac o labă prelungită.   :bravo

 

Nu are ce să caute la TOP.

Are ochi frumosi, limba foarte mare (daca ar vrea sa si invete s-o foloseasca ar fi de Top...), atitudinea mi se pare cel mai mare atu al dansei (exact vorbitul...), si nu a fost nimic "aiurea". 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Băi Laure, femeia e țicnită coaie... la un moment dat aveam emoții că cine știe ce dreacu face, nu prezintă încredere deloc, iar legat de discreție, ferească sfântul....

Cand am cunoscut-o eu, in toamna, m-am inteles foarte bine cu dansa. Pana la partea de sex, unde nu am fost deloc pe aceeasi lungime de unda, dar credeam ca la mine este problema. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Cand am cunoscut-o eu, in toamna, m-am inteles foarte bine cu dansa. Pana la partea de sex, unde nu am fost deloc pe aceeasi lungime de unda, dar credeam ca la mine este problema. 

Băi omule, femeia este nebună, cred că are și acte medicale în sensul ăsta și e și nasoală, adică nimic sexy sau excitant. Dacă ar avea poze aici ar ajunge la de evitat. Dar totuși de ce este la top? Nu înțeleg... ce dreacu, plătește pe ăsta de are forumu sau cum se face?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Salut

După o lunga perioada de timp m-am gândit eu ca ar fi bine venita o vizita făcută Ginei, după o foarte lunga perioada de timp. Sunat pe numărul cel vechi pe care îl aveam, a răspuns f promit si in 20 minute am fost la ea. Locația este f cunoscuta si neschimbata de f mult timp. Când eu am ajuns la ea era proaspăt ieșită din dus, am întrat in camera, am vb 5 minute, apoi am fost la baie pentru o scurta igienizare, am primit prosop curat din dulap, papuci, geluri de dus existente apa calda la discreție. După am revenit, am întrat in camera, si Gina a început cu ce știe ea mai bine, bai fraților nu am mai primit oralul asta de ffff mult timp, eu spun ca este nr 1 la oral pe Ploiești. Am continuat cu np schimbat doua poziții, după am trecut din nou la oral finalizând glorios asa. A urmat o scurta igienizare, am mai vb puțin am făcut plata serviciilor.,luat rămas bun cu promisiunea revenirii la ea cât de curând. Acum notele:

Aspect destul de k a mai luat câteva kg dar nederanjant

On 10 10 10 cu cim

Np scurtdar notat cu 9

GFE 9,5 parca prea vorbareata, oricum ai ce discuta cu ea

Igiena 10

Plata serv 70 RON on/np, timpul confidențial.

De revenit cu siguranță.

Te pup Gina

  • Like 3
Link spre comentariu

Salut

După o lunga perioada de timp m-am gândit eu ca ar fi bine venita o vizita făcută Ginei, după o foarte lunga perioada de timp. Sunat pe numărul cel vechi pe care îl aveam, a răspuns f promit si in 20 minute am fost la ea. Locația este f cunoscuta si neschimbata de f mult timp. Când eu am ajuns la ea era proaspăt ieșită din dus, am întrat in camera, am vb 5 minute, apoi am fost la baie pentru o scurta igienizare, am primit prosop curat din dulap, papuci, geluri de dus existente apa calda la discreție. După am revenit, am întrat in camera, si Gina a început cu ce știe ea mai bine, bai fraților nu am mai primit oralul asta de ffff mult timp, eu spun ca este nr 1 la oral pe Ploiești. Am continuat cu np schimbat doua poziții, după am trecut din nou la oral finalizând glorios asa. A urmat o scurta igienizare, am mai vb puțin am făcut plata serviciilor.,luat rămas bun cu promisiunea revenirii la ea cât de curând. Acum notele:

Aspect destul de k a mai luat câteva kg dar nederanjant

On 10 10 10 cu cim

Np scurtdar notat cu 9

GFE 9,5 parca prea vorbareata, oricum ai ce discuta cu ea

Igiena 10

Plata serv 70 RON on/np, timpul confidențial.

De revenit cu siguranță.

Te pup Gina

Câți bai ai luat să faci recenzia asta? Cum pula mea să zici mă că arată bine? Păi să pune frate poze aici, e nasoala rău în pula mea, am văzut vânzătoare la aprozar cu pământ sub unghii care erau mai sexy. Ai ce vorbi cu ea? Să mori tu? Despre ce plm ai vorbit cu cu ea, cu mine tot vorbea de alți clienți, de nuș cine de aici că nu a stat și multe alte aberații.

Fac pariu (plătesc eu o finalizare la ea) că și cu poze photoșopate nu are curaj să le pună aici.

Purul adevăr este că e o gură face muie, atât, nimic mai mult, absolut nimic în plus.

Link spre comentariu

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Câți bai ai luat să faci recenzia asta? Cum pula mea să zici mă că arată bine? Păi să pune frate poze aici, e nasoala rău în pula mea, am văzut vânzătoare la aprozar cu pământ sub unghii care erau mai sexy. Ai ce vorbi cu ea? Să mori tu? Despre ce plm ai vorbit cu cu ea, cu mine tot vorbea de alți clienți, de nuș cine de aici că nu a stat și multe alte aberații.

Fac pariu (plătesc eu o finalizare la ea) că și cu poze photoșopate nu are curaj să le pună aici.

Purul adevăr este că e o gură face muie, atât, nimic mai mult, absolut nimic în plus.

Trebuie sa ți cont ca este de 45+. Nu poți avea pretenția sa arate ca una de 25. Este o gura care face muie dar face probabil cea mai buna muie din oraș. Și mai face și CIM (asta a devenit o raritate pe la noi). Eu o știu de vre-o zece ani. Nici în perioada aia nu punea poze dar arata într-un mare fel. Pot sa confirme cei care o știu din acea perioada. Este drept că de multe ori vorbește fără noimă și poate fi deranjant pentru uni. Acum depinde și ce îți dorești când mergi la cineva. Eu merg la Gina deoarece îmi place stilul ei la oral. Faptul ca nu ma grăbește la finalizare, se ocupa de zonele adiacente, face deep susținut ma face sa revin la ea periodic.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...