Sari la conținut

Gina 0787615810 / 0732955256


Postări Recomandate

Trebuie sa ți cont ca este de 45+. Nu poți avea pretenția sa arate ca una de 25. Este o gura care face muie dar face probabil cea mai buna muie din oraș. Și mai face și CIM (asta a devenit o raritate pe la noi). Eu o știu de vre-o zece ani. Nici în perioada aia nu punea poze dar arata într-un mare fel. Pot sa confirme cei care o știu din acea perioada. Este drept că de multe ori vorbește fără noimă și poate fi deranjant pentru uni. Acum depinde și ce îți dorești când mergi la cineva. Eu merg la Gina deoarece îmi place stilul ei la oral. Faptul ca nu ma grăbește la finalizare, se ocupa de zonele adiacente, face deep susținut ma face sa revin la ea periodic.

Gusturile nu se discută, e corect. Dar duduia asta, e urâtă cu crăci, nu a fost frumoasă niciodată, nici măcar bună de pulă. Singurul loc potrivit pentru ea e să presteze la gloryhole. Este 100% respingătoare de la aspectul fizic până la reacții și ce vorbește și cât vorbește. Oricum nu are ce să caute la top fraților, să fim serioși... poate vine vreunu de la București sau din alt oraș și ajunge la asta că o vede la top și ne facem de râsul lumii. Am vecine de 50+ ani care arată de 100 de ori mai bine ca ea. Femeia asta efectiv nu are nimic sexy, trebuie să sugă 2-3 minute pula bleagă să se scoale.

Link spre comentariu

Gusturile nu se discută, e corect. Dar duduia asta, e urâtă cu crăci, nu a fost frumoasă niciodată, nici măcar bună de pulă. Singurul loc potrivit pentru ea e să presteze la gloryhole. Este 100% respingătoare de la aspectul fizic până la reacții și ce vorbește și cât vorbește. Oricum nu are ce să caute la top fraților, să fim serioși... poate vine vreunu de la București sau din alt oraș și ajunge la asta că o vede la top și ne facem de râsul lumii. Am vecine de 50+ ani care arată de 100 de ori mai bine ca ea. Femeia asta efectiv nu are nimic sexy, trebuie să sugă 2-3 minute pula bleagă să se scoale.

Daca sunt foarte multi useri multumiti si tu nemultumit aia e, nu mai te duce. A fi in top nu inseamna numai cum arata. E un cumul de aspect, comportament, locatie, pret si alti factori. Si eu zic ca isi merita locul unde e si nu e cazul sa o scoata nimeni de aici findca te-ai trezit tu ca nu iti convine. Nu vrei nu mai te duce si punct. Acum zi tu una de la noi care merita sa fie la TOP?

  • Like 3
Link spre comentariu

Daca sunt foarte multi useri multumiti si tu nemultumit aia e, nu mai te duce. A fi in top nu inseamna numai cum arata. E un cumul de aspect, comportament, locatie, pret si alti factori. Si eu zic ca isi merita locul unde e si nu e cazul sa o scoata nimeni de aici findca te-ai trezit tu ca nu iti convine. Nu vrei nu mai te duce si punct. Acum zi tu una de la noi care merita sa fie la TOP?

Lorena, adina/alyna si milfa din mb.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Aprob spusele colegului.Trebuie sa avem in vedere faptul ca Gina are o varsta.Nu am mai fost de vreun an la ea, dar o stiu de acum 8-9 ani de cand avea locatia dupa liceul Caragiale.

Nu arata cine stie ce nici atunci, dar era buna de pula.

 

Oameni buni, da' face o muie cu atentie la zonele adiacente, lins, deep, CIM, tot tacamul, ce vrei tu cum rar gasesti in Ploiesti (sau nu gasesti😂).Si la sex e ok te fute, nu te lasa neterminat, nu-ti zice hai mai ai 5 minute (asa cum fac majoritatea) si e 70 lei pe fin.

 

Sa fim seriosi.Preferati sa mergeti la una cu poze false, pe graba, totul mecanic si pierdeti si 150 lei.

  • Like 4
Link spre comentariu

Aprob spusele colegului.Trebuie sa avem in vedere faptul ca Gina are o varsta.Nu am mai fost de vreun an la ea, dar o stiu de acum 8-9 ani de cand avea locatia dupa liceul Caragiale.

Nu arata cine stie ce nici atunci, dar era buna de pula.

 

Oameni buni, da' face o muie cu atentie la zonele adiacente, lins, deep, CIM, tot tacamul, ce vrei tu cum rar gasesti in Ploiesti (sau nu gasesti).Si la sex e ok te fute, nu te lasa neterminat, nu-ti zice hai mai ai 5 minute (asa cum fac majoritatea) si e 70 lei pe fin.

 

Sa fim seriosi.Preferati sa mergeti la una cu poze false, pe graba, totul mecanic si pierdeti si 150 lei.

Nu frate, prefer să merg la una la care mi se scoală pula fără să mă sugă 3 minute și care să nu fie nebună cu acte în regulă, chiar dacă face o muie mai slabă decât nasoala asta.

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Nu frate, prefer să merg la una la care mi se scoală pula fără să mă sugă 3 minute și care să nu fie nebună cu acte în regulă, chiar dacă face o muie mai slabă decât nasoala asta.

Daca zici ca-i asa, sa-i luam un cadou dragut sa isi aminteasca si dansa de vremurile bune: https://www.amazon.de/M%C3%A4nnliche-Sexpuppe-Anus-%C3%96ffnung-Vibratorfunktion-versandkostenfrei/dp/B019FM31OK/ref=sr_1_17/257-0753217-0603347?s=drugstore&ie=UTF8&qid=1548055118&sr=1-17&keywords=sexpuppe&refinements=p_36%3A50000-200000

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/61xY3GnWWbL._SL1397_.jpg

Ar trebui sa-i facem si freza, nu stiu daca agreeaza cu caciulita asta de par... 

Link spre comentariu

Am revenit la Gina. Concluzia rapida: mai e de revenit. :)

Contact telefonic, programare rapida, aceeasi adresa usor de ajuns si discreta.

Scurta socializare, apoi dus (curat, apa calda, geluri diverse, prosop curat, papuci) si inapoi in camera la treaba.

Actiunea: ONP (te intreaba cum vrei), bine executat, cu variatii de ritm insa fara DT. Suficient de bun sa te faca sa explodezi, insa stiind ca nu face finalizare orala, am echipat soldatul si am trecut la NP, unde am executat doua pozitii: LOT (unde chiar munceste si tu te poti bucura) si capra la marginea patului (la cererea mea, Gina este deschisa la ce isi doreste fiecare).

Asa am si terminat, cu palmele strangand curul ei mare (a luat cateva kg, insa pe cur s-au asezat unde trebuie; Pacat ca nu e si anal in meniu).

Am lasat 100 la initiativa mea, eu m-am simtit f bine.

Inca ceva: am mai sunat-o si alta data si, daca nu à raspuns (probabil ocupata), a revenit mai tarziu cu Un mesaj simplu (Din acela predefinit) ca poate fi contactata. Foarte Profi.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

In cursul zilei de ieri am avut placerea de a o intalni pe Gina. Mi-am dorit de mai de mult sa o vizitez si ieri chiar am reusit.


Am sunat la primul numar afisat in topic si am reusit sa stabilesc intalnirea pentru ora 15.30


Am sunat. Mi-a raspuns. Tipa a fost draguta la telefon, dar nu cumva sa depasim limita de entuziasm. Mi-a placut ca a raspuns imediat si ca programul ni s-a sincronizat.Am ajuns repede la ea, tine foarte mult la ritualul intalnirii. 


M-a invitat la dus si i-am urmat sfatul. Cand m-am intors in camera, se schimbase si m-a asteptat, in fata oglinzii, imbracata cu un bodi, port jartier si ciorapi din plasa neagra . Imaginea m-a naucit pentru ca era asa cum imi doream sa o vad.


Am luat-o in brate si am mangaiat-o pe sani si pe cur , apoi am tras-o in pat peste mine si i-am scos sanii la vedere si i-am sarutat lung. Curata si epilata bec. am continuat cu un 69 cu ea deasupra si apoi cu 69 pe o parte. Mi-a pus pus prezervativul cu mana si s-a suit pe mine, apoi am intors-o in pozitia umeri craci. S-a uitat in ochii mei tot timpul si sclipeau, cred ca de placere. Am intors-o si am luat-o vartos pe la spate insotit de gemetele ei . 

           Atitudine/Purtare (telefoane, graba): 10 - a sunat telefonul de 2 ori dar pe vibratii cu apeluri de la plasatoare, dupa 50 de min mi-a zis ca cineva asteapta

           GFE: 9.5(de data asta am fost foarte familiari unul cu altul)


           ORAL:10(NO COMMENT)


           NORMAL:9


           TARIF: 70 finalizare , 120/ora 


Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Concluzia finala: Este o femeie super buna, priceputa si foarte primitoare

De curiozitate, Gina are o chestie pe corp, poti sa spui ce si unde, te rog?

Nu de alta dar, sunt 100% sigur ca recenzia este falsa!

Nu am nimic cu Gina, face treaba foarte buna dar legat de recenzia colegului de mai sus sunt mai multe lucruri care nu se leaga... Cine a vizitat-o banuiesc ca stiu despre ce vorbesc....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

De curand am vizitat-o pe Gina,dupa o perioada destul de mare,aproximativ 3 ani. Ptr. mine a ramas neschimbata dpdv al calitatii. In schimb dpdv al fizicului,sunt schimbari,schimbari pe care le recunoaste si si le asuma,conform varstei. Eu din pacate ptr unii am fost la ea sa o fut,nu sa o pun pe cantar sau sa evaluez locuinta. 

Eu ma simt satisfacut de prestatia ei,neschimbata de foarte multi ani,nu ma intereseaza decat calitatea serviciilor ei si curatenia,fiindca un futut corespunzator si un oral CIM la banii astia sincer nu prea gasesti.

Halatul - 100 ron (asa am vrut eu),normal si oral .

Locatie destul de ok,baie curata,prosop curat si proaspat spalat.

Prestatie foarte buna ,raportand la cerintele mele.

Aspect destul de ok,nu ma deranjeaza femeile mai plinute,fiindca am pula destul de mare si nu ma deranjeaza bucile mari...deci ajung cu succes la gaura printre 2 buci.

Socializarea dinaintea si dupa actul in sine fac diferenta intre ea si alte tinerele fast-fuck pe dublu la bani.

 

P.S.:O cunosc pe Gina de prin 2010 sau 2011 ,pe vremea de cand veneam de la antrenamente de la Vointa,veneam pe jos pe la depoul de tramvaie,treceam pe la ea sau fosta ei colega grasuna (nu ii mai retin numele) in zona Nord...nu vreau sa par prost crescut si nici nu vreau sa jignesc lumea din spatele confortului unui cont cu nume fals,dar voi astia care aveti pretentii atat de mult urcate cand vine vorba de sex pe bani...BAAAAHHHHH,invatati sa va spalati la cur si nu mai lasati urme de cacat pe prosoape. Bai oameni buni,sunteti tari in gura si mega batausi de...taste,dar in realitate niste frustati zgarciti si cu etaloane inalte. Bai oameni,ea este in bransa de multi ani,iar multi dintre participantii acestui forum invatau ptr examenul la liceu cand ea ne oferea noua pizda pe bani.

 

Sfatul meu:cine vrea o partida de calitate si CIM inclus in pret,nu va regreta daca trece pe la ea.

 

Bafta tuturor.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Hmmm...eu merg de ceva ani la dansa ....stiu de tipa plinuta de la Nord de la parter...de a specificat colegul mai sus.....mai zicea ceva de " sora ei " doar zicea nu am vazut.o niciodata ...zicea ca e plecata in afara ....si cand vine ...se mai baga si ea asa cateodata...repet nu am vazut.o in viatza mea.....si nu a specificat niciodata de alta colega ...

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Salutare. La Gina care este vârsta,adresa și numărul care răspunde din titlul. La sunat nu răspunde deloc la cele două numere din titlu... Răspundeți va rog,cei care au mers la ea recent și dacă merită+ justificare. Mulțumesc.

Alt nr. nu stiu sa foloseasca pentru asta. Presupun ca  in perioada asta nici nu-i langa tel., o fi lasat in incarcator pe undeva...  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...