Sari la conținut

anna annaaa 0730669296


Postări Recomandate

  • Oras:unde vreau...
  • Oras:unde vreau...

o iei,o strângi de cap o frămânți puțin apoi o smotocrsti oleacă,ozgaltai de tri ori în rtea stânga de.trei ori în partea dreaptă,mai dai cu putina saliva,si paoi de sus în jos până te.scuipa Spor!!!

:laugh2 :laugh2 :laugh2 daca ii da de trei in stanga...si  de patru in dreapta..oare l mai scuipa...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost ieri la Anna..

 

Am intrat m a așteptat îmbrăcată superb cu o rochiță mulata pe corp și niște tocuri. Arata mult mai bine ca în 2014 Anna.

 

M a servit cu un suc .. defapt m a obligat sa îl beau :)) am fumat o țigară doua trei. După care am trecut la acțiune.

 

A mers sa facă dusul de rigoare, eu eram dusat de acasă deja.

 

Ne am întins în pat după care a început cu niște sărutări pe corp pana a ajuns la cel mic unde a făcut un oral de nota 1000 cu tot cu ouă. A făcut oral cam 5-10 minute după care am pus caciulita și a urcat ea peste mine cu niște mișcări lascive am scos tot ce aveam pe suflet în caciulita.

 

Am mai stat vreo 10-15 minute de vorba cu ea la o țigară după care am plecat.

Revenirea va fi garantată asta este clar.

 

Oral:10

Normal: 10

GFE: 10++++

FK: Face doar cu cine crede ea și evident în functie de igiena. :)

Pret: 80/150

 

Succes și spor la ciocane!

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

Am cunoscut-o si pe Ana, o fata draguta, nu foarte wow, insa ce a contat maxim, am avut ce sa vorbesc cu ea, am stat creca vreo 20 de min de vorba, la cateva tigari, si un pahar cu apa, dupa care am purces in camera de joaca.

  Cand sa ne aruncam in pat, a vrut sa scape de ochelari, doar ca pe mine ochelarii ei ma incitau mai tare, am fetishuri bizare cu ochelariste, si mai ales sa-mi dau drumu pe ei :X asa ca o rog sa nu scape de ei, si incepe cu un oral destul de bun, schimbari de ritm, umed, a incercat sa il ascunda pe cicatrice cat mai adanc in gatisorul ei, am lasat-o ceva timp sa o suga, o lua asa de frumos, ma uitam la ea, si chiar imi placea sa o privesc cum o suge asa incet, si sigur, ca si cum ar fii fost la un test ceva de genul, dupa ceva timp pune prezervativul si o rog sa treaca umeri craci, se simte ok :D te trage in ea, sanii ii sareau in timp ce dadeam in ea, trece si caprita, bag si aici in ea cat pot, ma dovedeste oboseala asa ca e timpul ei sa ma calareasca, pana cand vad ca incepe sa oboseasca, asa ca o rog sa treaca la marginea patului si sa ma ia iarasi la oral, si intr-un final ejaculez in forta, pe fruntea ei, obraji, ochelari, lenjerie, era sperma peste tot, practic mi-am terminat treaba, am mai stat la o caterinca dupa care m-am tirat,

 

Note:

Anna - 8

Oral - 8.5

Normal - 8

Gfe - 9

Igiena - 10

 

Raport calitate/pret corect, de revenit oricand o sa am chef sa fiu supt de o bighidoaica :D

  • Like 10
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...