Sari la conținut

Masaj erotic ASIA - 0761779565 (Mazepa)


Postări Recomandate

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
drycec la ce nr sun pentru programare sau cum se procedeaza!!??!!
Nu cred ca ai citit postul cu numarul 3 ' date=' scris de Prafuit.ASIA MASAJSTR. NICOLAE HOLBAN 26 GALATITelefon : 0767 477 256GEO : 45.425720 , 28.031044www.asiamasaj.ro[u']Situl vad ca nu mai este functional. Sper sa isi revina [/u]

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Am fost la acest salon si va pot confirma ca se presteaza mai mult decat masaj. Tariful este 150RON, iar daca vrei si altceva se negociaza cu maseoza. In functie de fata, se presteaza cam orice, mai putin anal (cel putin ce am testat eu), iar prestatia si pretul difera de la o fata la alta. Eu am platit 150 Ron in plus si am beneficiat de masaj+sex normal...Fiind vorba de mai multe fete acolo, n-as putea da prea multe detalii in privinta aspectului, dar nici una nu era urata, sau de etnie. Locatia e undeva pe Movilei, iar programul e intre 14:00 si 22:00, dar se poate prelungi, daca se vorbeste la telefon din timp.PS: Din cate mi s-a spus, "sefa" nu stie de practicile suplimentare, asa ca am fost rugat sa nu discut decat in "camera".

Link spre comentariu
Numarul de telefon mai este valabil?? Eu am sunat si e inchis tot timpul.Daca mai stiti ceva de Asia masaj...postati.
am mai incercat si eu saptamana trecuta si, la fel, era inchis...nu stiu ce s-a intamplat...ultima oara cand am fost, mi s-a spus ca merge cam prost afacerea...de unde trag concluzia ca "au inchis portile"...sau poate sunt in vacanta
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
am mai incercat si eu saptamana trecuta si' date=' la fel, era inchis...nu stiu ce s-a intamplat...ultima oara cand am fost, mi s-a spus ca merge cam prost afacerea...de unde trag concluzia ca "au inchis portile"...sau poate sunt in vacanta[/quote']eu incerc de vreo 3 saptamani si acelasi rezultat. cred ca nu mai exista ASIA MASAJ.
  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare!

Acum vreo 2 saptamani am sunat si nu era inca gata noua locatie, dar mi s-a spus ca daca doresc, se pot deplasa la domiciliul clientului. Nu m-a interesat, din lipsa de spatiu, dar as fi fost curios cum imi alegeam maseuza (banuiesc ca nu veneau toate). Stie careva daca au deschis noua locatie si pe unde este?

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Eu am sunat acum o sapt, aproximativ, la nr de mai sus. A raspuns o domnisoara foarte amabila care mi-a propus acelasi lucru - inca nu au deschis dar imi poate trimite o fata la o locatie stabilita de comun acord. Zic sa incerc, stabilesc sa vina d-soara la Majestic, ajunge o bruneta subtirica, aranjata, frumos machiata, merg sa iau o camera dar surpriza nu erau camere libere. Stabilesc cu fata sa ne vedem a doua zi deoarece in alta parte nu risc sa merg. A doua zi reiau procedura ma intalnesc cu d-soara(care a intarziat cam 20 min), din nou la Majestic full, si incerc la hanul izvor(complet renovat fata de acum cativa ani si mai ieftin decat la Majestic - 50 ron). Mergem in camera si cum fata imi inspira a fi una foarte curata am inceput cu un oral - eu ei. Nu ma inselasem era intradevar curata, fara mirosuri sau scurgeri suspecte. O intreb daca accepta finalizare pe corp imi zice ca da si cand ma apuc de treaba imi zice "stai sa iti pui prezervativ ca nu avem voie fara". Pai zic cum mai finalizez pe corp, raspuns "cu prezervativ". Renunt la idee si trec la normal pe la spate unde d-soara se misca doar in contratimp cu mine. Finalizez in cele din urma si renunt la al doilea nr. Parerea mea e ca treaba cu salonul de masaj e la hoha, nu e nici un salon, doar fete care vin intr-o locatie si acolo se inteleg cu clientul. Mie mi-a cerut 200 pt masaj si 150 pt sex, i-am zis ca e prea mult (colega de la telefon imi spusese 150 masaj si atat). Eu i-am dat 150 pt sex desi spusese initial ca nu se poate fara masaj. Recomand doar in lipsa de altceva si atentie la negociere!!!

  • Like 2
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

OK ....Sefa !!!!...Cand incepeti anuntati pe forum ....sa stim si noi locatie...etc

------------0756 687 409numai deplasari la hotel sau domiciliu ....mihaela ..cristina ..nicoleta si dana ...100 lei sedinta ..o ora .....salonul il redeschidem in octombrie ...anuntam in zile si nopti
Link spre comentariu

salutare utilizatori. Am vazut ca acum avem si niste poze cu fetele si am sunat si eu pentru a chema o fata.

Am sunat ieri dupa amiaza la numarul afisat mai sus a raspuns o doamna dupa al 3-lea apel si in graba mi-a spus ca este libera doar Cristina, restul fetelor eliberandu-se peste ceva timp. Vazand poza am fost de acord hotarat sa incerc.

Legatura dintre fata si salon se face prin sefa asa ca fata va intarzia de fiecare data cam 10-20 min, un timp mediu intre telefonul care-l dai si venirea fetei in locatie ar fi de 45-50 min, avertizez pe cei grabiti ca nu e cea mai buna varianta.

Dupa lunga asteptare a sosit si Cristina in locatie imbracata elegant pe tocuri si cu o fustita roz.

Ca descriere fata arata exact ca in poza, singura modificare ar fi parul ca acum e mai mare si vopsit altfel si aspectul fizic in persoana arata mai bine probabil din cauza machiajului si ca varsta are undeva la 22 de ani.

Dupa o mica conversatie si o tigara am trecut la fapte mai concrete:

mai intai masajul care nu m-a impresionat cu absolut nimic numai dupa cum a inceput direct de la gat mi-am dat seama ca nu are nici o treaba cu masajul si am trecut peste.

Ca servicii suplimentare oral neprotejat si normal protejat. Dupa tentativa de masaj m-am intors am mai vorbit putin si a trecut la oral. Oralul bunicel fara atentie zonelor adiacente dar cu incercari nereusite de deapthroat, o precizare ar fi aici ca se vede lipsa de experienta ca in incercarile ei mai baga si dintisorii, nu deranjant si fara a lasa semne pe junior. Tinerica fiind ii lipseste initiativa din cauza asta daca vreti ceva in mod special de la ea sau o partida mai speciala preluati controlul activitatii, Cristina e deschisa la propuneri incearca sa te faca sa te simti bine dar nu prea stie cum. Dupa scurte sarutari trecut la normal. Aici cateva precizari pusy foarte stramta la misionar am renuntat la propunera ei ca nu intra, am incercat diverse pozitii nu comenteaza, pe parcursul actiunii geme fals nu deranjant dar se cunoaste ca sunt gemete fortate. Si in final terminat in caciulita.

Pretul serviciilor a fost 200ron/h. 100ron masajul si 100ron serviciile extra. Mai mentionez ca nu a cerut bani de taxi nici la venire nici la plecare. Plata se face numai inainte.

 

Note:

fata 8

oral 6-7 (pentru incurajare)

normal 7

GFE 7

 

In conluzie recomand macar o data. Eu incerc si celelalte fete pentru diversificare.

Daca aveti intrebari adresati-le va raspund cu cea mai mare placere.

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut Guest12 inafara de serviciile care le-am enuntat mai sus domnisoara nu mai practica nimic. Finalizarea se face in caciulita nu COB, CIM, COF, absolut nimic. In recenzia "@sefa" este scris numaru de telefon, numele fetelor si mai jos pozele, ordinea numelor este si ordinea fotografiilor deci Cristina este fata din a 2-ua imagine.

 

Sper ca am cuprins tot acum. Si inca o data daca mai sunt nelamuriri raspund cu placere.

Link spre comentariu

salut

Azi cu chef de ceva nou de la acest salon am sunat mi-a raspuns a doua oara aceasi "receptionera" si am chemat-o pe Mihaela fata din prima imagine.

Ca timp de asteptare de data asta a fost undeva la 60 min, deci putin grabit nu prea mi-a picat bine, dar asta e stiam la ce sa ma astept de data trecuta.

 

Descrierea fetei: Fata este exact cea din poza. Ce nu se vede in poza este inaltimea care e undeva la 1.50, marimea sanilor care sunt micuti si jucausi si varsta care este in jur la 20 de ani poate chiar mai tanara.

Servicii: binenteles masajul care aici o penalizez putin ca desi a venit pentru masaj nu a avut crema sau ulei la ea, dar pentru mine nu a fost o problema ca nu o chemasem pentru masaj.

Serviciile suplimentare ar fi oral neprotejat normal protejat si FK. Oralul fara atentie la zonele adiacente, fara artificii(deapthroat, CIM,COF etc) dar bunicel avand in vedere tineretea fetei si faptul ca desi nu prea stie se chinuie sa te multumeasca. La normal in schimb e alta poveste: se umezeste greu desi am incercat sa fiu tandru sa se unga putin problema, pusy este foarte stramta a fost nevoie de umezeala arificiala pentru a avea acces, in timpul actului sexual nu geme, nu scoate nici un sunet de placere sau de discomfort, nu comenteaza la schimbul de pozitii si nu acepta COB doar finalizare in caciulita.

 

Chestiile care mi-a placut si pe viitor o voi mai chema este fragilitatea, tineretea, nu se uita la ceas, nu cere banii inaite si faptul ca e chiar frumoasa domnisoara(chiar as intoarce capu dupa ea pe strada).

Platit la sfarsit 250 ron pentru servicii: 100ron masajul si 150ron serviciile extra.

 

Note:

Fata 9

Oral 6.50(pentru celelalte 50 de puncte mai are de muncit)

Normal 6.50

GFE 8

Concluzia: De incercat macar odata. Prestatia a fost slabuta dar pentru tineretea ei de invidiat eu unu mai revin. Decat sa iau teapa la Penny sau A-uri in tiglina mai bine o chem pe ea

Daca aveti vreo nelamurire raspund cu drag nu ezitati sa ma intrebati.

  • Like 1
Link spre comentariu

salutare.

Azi cu chef nebun de cotaiala am sunat iar la salon si am chemat-o pe Mihaela. Cum tot eu am recenzat mai sus fac un scurt rezumat.

Trec peste descrierea fetei si servicii trec direct la serviciile extra.

Banuiesc ca nestiind ce o asteapta m-a recunoscut si binenteles a mai lasat din emotii la usa. Am inceput prieteneste cu saruturi a trecut usor cu saruturi pe burta si a trecut la oral. De data asta la oral se pare ca l-a uitat cum se face sau nu prea avea chef ca nu m-a convins. A inceput usor dar uscat, mai baga si putin dintisorii fiind micuta inafara de gurita i-a mai incaput si o manuta pe junior. Ea saraca s-a chinuit dar pentru mine nu a fost de ajuns. Cum am observat de data trecuta curatenia piersicutei data asta am profitat si eu si i-am facut oral. La oralul facut de mine a reactionat pozitiv, chiar a aratat ca ii place si piersicuta ei incepuse sa se dezmorteasca putintel. Am mai lasato si pe ea un pic si am trecut la normal. Am puso deasupra si binentel am facut o treaba binicica ca a intrat. Am lasato sa se joace cum vrea ea putin dar ea mititica dadea din fundulet si statea pe mine mai ca ar fi vrut sa ne indragostim :innocent . Am ridicat-o de pe mine si i-am zis sa stea pe talpi sa-l foloseasca in intregime pe junior. Zis si facut s-a comformat s-a ridicat si a facut cum i-am zis. Dupa putin timp am schimbat pozitia am trecut eu deasupra. E aici fratilor deaja vorbim de altceva. Am pompat mai intai usor si grabeam ritmu sa vad cum sta treaba cred ca ii place pozitia asta ca m-a tras pe ea(avand in vedere ca stateam in maini) m-a apucat de buci si dai calareala. In aceasta pozitie a reusit sa ma convinga ca-i place ce face chiar a inceput sa geama un pic si mi-a mai placut ca chiar nu erau false. Dupa asta am mai incercat o pozitie dar am fost refuzat deoarece mi-a zis sincer ca o doare. Am fost intelegator ca vorba aia nu sunt sadic si am continuat cu doggy. Cum junioru nu dadea semne de oboseala cred ca am exagerat putin pentru ca inafara de aceleasi gemete la sfarsit dupa ce am finalizat avea expresia fetei ca si cum ar fi fost putin discomfort si a durut-o. Am observat asta si grijuliu am intrebat-o daca am fost cam dur dar raspunsul a venit ca "nu" dar un "nu" tras de par nu fost prea convigatoare. Terminat in caciulita.

platit 250ron. Mihaela a stat la mine de la 14:40 pana la 15:55 si nu s-a uitat o clipa la ceas chiar la un moment dat mam uitat eu ca ea mai statea la palavre.

Notele ar fi cam asa:

Oral 6(pentru incurajare)

normal 7.50

Gfe 8

 

In concluzie eu o mai incerc pentru tinerete.

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut dragi prieteni.

La acest salon a mai aparut o caprioara de putin timp si o cheama Ioana. Cum nimeni nu a incercat-o am onoarea sa va povestesc cate ceva despre prestatia fetei incercate azi.

Ca descriere are in jur de 1,70, 50-55kg, blonda cu putin brunet la spate, sani micuti si jucausi, un fundulet rotund dragut, la fata frumusica rau chiar as intoarce capu dupa ea pe strada.

Servicii: inafara de binecunoscutul masaj care l-am refuzat fara resentimente mai presteaza oral neprotejat si normal+anal protejat.

Si rezumatul actiunii:

A venit imbracata sumar sa nu iasa in evidenta asta e cea mai buna alegere si aici o laud. Am inceput cu FK bun il intretine se implica ceva elegant. Oralul bun tare chiar daca nu a acordat atentie zonelor adiacente in schimb cu un deapthroat demential, umed se pricepe nam ce comenta. La normal se implica dar pussy putin larguta, pentru mine nu au fost probleme mai bine decat sa ma chinui sal bag se umezeste repede, umezirea se mentine pe toata durata actului, geme frumusel si zgomotos dar se vede de la distanta ca e falsa. Nu comenteaza la schimbul de pozitii si chiar am schimbat cateva. Si analul care e placut, aici in schimb e stramta am avut nevoie de putin lubrifiant, executat numai intr-o singura pozitie ca n-am mai avut chef sa schimb. Terminat in prezervativ n-am intrebat dak se poate si altfel dar din discutii pe margina mi-a dat de inteles ca numai asa se poate fara CIM, COF, poate daca insisti putin COB.

Platit la sfarsit 400 ron(100 ron masajul+ 300ron alte servicii enumerate mai sus ).

Pe tot parcursul actului sexual eu unu am fost mai "brutal" in sens ca am dat adunc, repede si mult. Nu a comentat nici o secunda ba mai mult a gemut si i-a placut deci daca aveti chef nebun de sex cum tocmai am avut eu e alegerea potrivita.

note:

Fata 9

Oral 9(pentru deapthroat)

Normal 9

Anal 9

GFE 9

 

 

In concliuzie de revenit cu siguranta. Eu unu o astept sa mai diversifice paleta de servicii sau o reducere a pretului si o voi mai incerca cu siguranta. Desi nu prea renteaza pretul serviciilor cu serviciile eu m-am simtit super si chiar daca erau incluse doua finalizari in pret tot nu reuseam sa o execut pe a doua ca prima a durat in jur la 40 minute.

Raspund cu placere la orice nelamurire nu ezitati sa ma intrebati.

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare dragi prieteni.

Asia si-a deschis un nou salon situat in bariera in preajma la Viva. Eu amvizitat noul salon Luni seara. Dupa afirmatile administratorului acesta nu e terminat 100% dar in curand se vor retusa si detaliile de finete ramase.

Salonul este echipat asa cum trebuie prosoape curate apa calda papucei de unica folosinta ,ce m-a impresionat este patul pentru desfasurarea ostilitatilor este rotund (cel putin in camera in care am fost eu). De la inceput mi s-a prezentat oferta generoasa de a face o baie cu spuma si petale de trandafiri. Eu am fost impresionat de aceasta oferta dar eu nu preanma omor dupa asanceva.

In salon cred ca sunt fetele prezentate in imaginile de la pagina 2 al acestui thread eu la ora care am fost am gasit-o in salon pe singura domnisoara libera Cristina.

Trec peste descrierea fetei pentru ca are imagine in care se vede clar cum arata.

In salon nu se executa alte servicii inafara de masaj. Nu stiu exact toata paleta de servicii da eu am luat masaj nud cu o domnisoara nud la 150ron/h.

Binenteles ca am fost curios de alte servicii dar raspunsul a venit promt NU si in plus daca cumva se va face altceva inafara de masaj pe camera si se va afla din orice sursa de informare acea domnisoara va fi data afara.

Am inceput cu un masaj de relaxare bunicel dar se cunoaste ca mai e nevoie de putina practica pentru perfectionare.

Trecut la cel erotic bun si asta dar e loc si de mai bine.

Note:

Masaj de relaxae 7.5

Masaj erotic 7.5

Concluzie de revenit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Poti sa spui mai exact unde se afla salonul?

Eu am lasat o recenzie dar cred ca era vorba de alt salon,nu sunt din Galati.

Acela se afla intr-un apartament la parter in spatele hotelului Royal de pe faleza.

Eu unul am fost la fel multumit de ceea ce mi s-a oferit in cadrul unui asemenea salon desi la fel contactul interzis cu desavarsire.

Link spre comentariu

Salut @sud locatia salonului este pe drumu care iese din galati pe la Metro. Mai exact vizavi de piscina sau hotelul VIVA. La telefon iti va spune si numarul vilei dar nul mai stiu asa ca nu vreu sa scriu sa induc in eroare.

Tu ai fost la salonul de masaj Extasy acolo avea locatia si cand am fost eu.

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

salutare. am sunat si eu la acest salon acum cateva zile unde mi-a raspuns o domnisoara foarte amabila care mi.a spus ca sedinta de masaj erotic nud costa 150, si este vorba doar despre masaj(lucru care nu prea m-a incantat dar na, am spus sa incerc. am facut programarea in jumatate de ora , am ajuns la locatie(care m-a impresionat) unde se aflau 4 fete , am intrat  am luat loc pe canapea ,si o bruneta,,slabuta, foarte frumusica s.a asezat langa mine , am facut cunostinta ,( iar celelalte domnisoare stateau in partea cealalta  a canapelii) trebuie sa specific ca toate domnisoarele erau simpatice, dar conteaza si modul in care comunici cu clientul. mi s-a spus sa imi aleg domnisoara, bineinteles, am ales-o pe bruneta. am platit masajul si am urcat in camera . m.a condus domnisora intr.o camera cu baie foarte curat ,gel de dus ,papuci de casa, caldut( nu am nimic de reprosat), acum sa va descriu fata: nu foarte inalta, slabuta , sani micuti si jucausi , par lung ,brunet cu rosu , foarte dulce , masajul chiar mi-a placut dar este loc de si mai bine , mai pe la sfarsit am intrebato daca se poate ceva mai mult decat masaj , mi.a spus ca nu se face absolut nimic extra sub nici o forma , ma privea foarte frumos si orkm am terminat. trebuie sa specific ca nu s-a grabit in timpul sedintei ca sa ma termine mai repede ,si nici nu sa uitat la ceas absolut  deloc(pentru asta are o bila alba ) domnisoara foarte curata, mirosea foarte frumos, chiar mi.a  facut placere compania ei , cu siguranta voi mai reveni la ea datorita tineretii ,frumusetii, modul in care vorbeste si te face sa te simti bine (chiar si doar prin masaj)                                       NOTE:salon :9, igiena :10, fata 10, masaj de relaxare 8, masaj erotic 9                                                                                                                                                       

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Buna ziua, locatia este intradevar in bariera, insa puncte slabe- nu are parcare, daca lasi masina in fata casei o cam vede jumatate din oras, fetele (cel putin Cristina si Gabi nu prea fac masaj, vor sa sara direct la extraoptiuni, unde sunt preturi mari si calitate slaba). Intradevar o piesa de rezistenta era Ioana, care se pare ca a disparut.(probabil invata pentru bac). Locatie OK in interior.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...