Sari la conținut

Postări Recomandate

DOAMNA, 30, delicata, fina ofer clipe de pasiune si extaz d-nilor generosi, masaj de relaxare, companie intima, finalizare orala, corporala 69, ofer discretie si seriozitate, nu raspund la nr privat kiss 20 May 11:25 0722.811.256 salut confrati de suferinta ;am sunat ieri si modul foarte civilizat in care a decurs discutia m-a determinat sa fac o vizita astazi.locatia ,o garsoniera pe langa piata delfinului; camera ok,baie civilizata si curata,prosop curat si gel din abundenta.doamna este cea din poze,poate un pic mai "impanata "in realitate.draguta,manichiuira si machialj profesional,parfum de calitate.foarte curata si as putea spune un GFE catre maxim.am stat cateva minute de vorba si atmosfera s-a destins repede.ai ce discuta cu ea si d-na se vede ca a trecut pe la scoli.pt gustul meu poate un pic cam plinuta,sani frumosi carne tare.am trecut la actiune si a inceput cu sarutari si un sex oral as putea spune bine facut-umed si fara dinti.apoi a trecut ea deasupra si asa am si finalizat.pt ca era prima oara,am optat pt o singura finalizare din motive lesne de inteles.parerea mea este ca s-a straduit ca totul sa se desfasoare bine.nu face FK,CIM SI ANAL.in rest este dispusa la orice doresti.telefonul a fost oprit,si cu toate ca spune ca mai are o colega,chiar nu i-am simtit prezenta,deci pot spune ca m-am bucurat de intimitate.pt ca am stat doar pt o finalizare nu pot trage o concluzie ferma ,dar pot concluziona ca a fost o experienta placuta.probabil ca voi reveni,pt ca mi-a placut atmosfera si comportamentul fara repros.

post-4001-133409711993_thumb.jpg

post-4001-133409711994_thumb.jpg

post-4001-133409711995_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

E ciudat ce spui tu. Zici ca ati inceput cu sarutari si totusi nu face FK = french kiss (cu limba), de obicei nu accepta deloc saruturi sau accepta orice tip de sarut. Zici ca nu accepta CIM (come in mouth) si in anuntul postat de tine spune clar finalizare orala.Lipseste si pretul pe care l-ai platit, sau daca ai si varianta pt. o ora , e binevenita.Asteptam lamuriri, merci!

Link spre comentariu
E ciudat ce spui tu. Zici ca ati inceput cu sarutari si totusi nu face FK = french kiss (cu limba)' date=' de obicei nu accepta deloc saruturi sau accepta orice tip de sarut. Zici ca nu accepta CIM (come in mouth) si in anuntul postat de tine spune clar finalizare orala.Lipseste si pretul pe care l-ai platit, sau daca ai si varianta pt. o ora , e binevenita.Asteptam lamuriri, merci![/quote']scuze dar eram grabit si am uitat;pretul a fost de 80ron o singura finalizare.poate nu stapanesc eu f bine prescurtarile,dar nu face finalizare orala FK si anal.saruturi au fost din partea ei pe tot corpul.am inteles ca 1 ora este 140 ron.este intradevar o discrepanta pe care bine ai remarcat-o.am sa sun si am sa cer lamuriri.numai bine
Link spre comentariu
Multumim de lamuriri si daca mai ai ceva de adaugat te asteptam sa impartasesti cu noi! :)
azi am sunat ca sa lamurim problema cu CIM.dintr-o eroare de comunicare,eu am inteles gresit.d-na face si CIM evident functie de igiena clientului.eroarea a aparut din cauza ca d-na a spus ca nu face finalizare pe fata.cred ca acum totul este lamurit.mea culpa.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am fost si eu pe la duduiaatunci presta la piata iancului in blocul de langa magazinul jaguaram intrat am facut ... am stat 5-10 min la un pahar de apa apoi am intrat la baiebaia curata, prosop curat, gel de dus barbatesc .... foarte okin pat femeia se descurca fara repros ... geme frumos (aproape real pot spune), se misca bine. Singurul inconvenient a fost ca atunci cand sa plec a trebuit sa mai stau 10 min in camera cu donsoara' pt ca , colega ei era cu clientul in baie si sa nu dam nas in nas. pretul a fost de 150 2f/h.Eu unul m-am simtit foarte bine ... deci recomand

Link spre comentariu

Pai si acum tot acolo este locatia. Asa cum scrie si in anunturile din AT, o cheama Amina si este in locatie cu Amalia 37 si Anca 24 - ardeleanca care facea anal (Iancului - supermarket White Jaguar).Cineva a scris pe undeva ca in scara blocului au camera video. Confirm ca este asa si chiar functioneaza dracovenia - astia inregistreaza tot ce misca. Din acest motiv fetele iti recomanda sa nu intri vorbind la telefon.Amina zice 33 de ani - eu zic spre 40, 55 kg - eu zic ca este trecuta bine de 60 kg (se vede si din poze, ca la 170 si 55 de kg ar arata altfel), 170 in anunt - pe acolo zic si eu.Are sani mari si este bine cladita.Ca servicii, la telefon, a zis si FK si oral np cu CIM (in funtie de igiena). Eu nu am intrat cu ea pentru ca sunt adeptul fetelor slabute, insa pentru cei ce prefara maturele pufoase cred ca poate fi o experienta ok.Intre timp Anca nu mai este in locatie si din anunt rezulta ca isi cauta alta colega.Faza cu camera video ma face sa ocolesc locatia,Am incercat, momentan fara succes, sa o conving pe Amalia sa vina acasa.Amira e cam sefa lor si in majoritatea timpului ea raspunde la telefoane.Bafta!

Link spre comentariu
Pai si acum tot acolo este locatia. Asa cum scrie si in anunturile din AT' date=' o cheama Amina si este in locatie cu Amalia 37 si Anca 24 - ardeleanca care facea anal (Iancului - supermarket White Jaguar).Cineva a scris pe undeva ca in scara blocului au camera video. Confirm ca este asa si chiar functioneaza dracovenia - astia inregistreaza tot ce misca. Din acest motiv fetele iti recomanda sa nu intri vorbind la telefon.Amina zice 33 de ani - eu zic spre 40, 55 kg - eu zic ca este trecuta bine de 60 kg (se vede si din poze, ca la 170 si 55 de kg ar arata altfel), 170 in anunt - pe acolo zic si eu.Are sani mari si este bine cladita.Ca servicii, la telefon, a zis si FK si oral np cu CIM (in funtie de igiena). Eu nu am intrat cu ea pentru ca sunt adeptul fetelor slabute, insa pentru cei ce prefara maturele pufoase cred ca poate fi o experienta ok.Intre timp Anca nu mai este in locatie si din anunt rezulta ca isi cauta alta colega.Faza cu camera video ma face sa ocolesc locatia,Am incercat, momentan fara succes, sa o conving pe Amalia sa vina acasa.Amira e cam sefa lor si in majoritatea timpului ea raspunde la telefoane.Bafta![/quote']AM FOST LA LOCATIA RESPECTIVA DUDUIA AMINA ESTE ACOLO NU ARATA DE 40 DE ANI IN NICI UN CAZ,IAR IN CE-A CE PRIVESC CAMERELA DE SUPRAVEGERE DE LA INTRAREA BLOCULUI NU MA DERANJEAZA EU MERG FRECVENT IMI PLAC FETELE DIN LOCATIE SI LOCTIE CURATA SI IGIENICA EU RECOMAND
Link spre comentariu

va spun eu cum sta treaba, am fost ieri ca eram in zona si zic hai sa testez o milfa :)

proasta alegere, locatia de un 7, apartamentul 2 camere decomandat, mobilat de bunica :))) plus ca sunt 3 care actioneaza acolo, si te tine ascuns in "debara" pana se plimba un altul :))

ea de un 6, pe la 40 ani, cu o burta de ziceai ca e gravida, fata de centurista, nu e urata, dar asta imi inspira :(

Asa, ptr. 100ron fin sau 150 ron ora, primesti un oral Np fara artificii, te limge pe oo de parca pune limba pe lamaie. finalizat in maxim 5min. nota 6. de umplutura, un pret corect ar fi fost 50 ron

Nu recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...