Sari la conținut

la mine sau la hotel !


Postări Recomandate

:angry cum adica...gyo o stie pe bunaciunea asta...are poze cu ea...si nu ne spune si noua??? nici macar in pm??? daca i-a si dat-o intre bucile alea superbe si a fost si marginal bine,sa mor de nu ma supar pe el. dupa ce am postat mai sus am scotocit eu tot netul ptr poze....si mi-a dat canci ca retur. 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Eu cred , sper sa nu induc in eroare , ca fata asta este http://nimfomane.com/forum/topic/35048-0727902638/

am fost la ea si asa arata in realitate , cu sanii aia din poza si cu vergeturile alea mici pe fundul ala bomba , parul cret  (zicea ca il indreapta bla bla) 19 ani etc + ca a zis ca vrea sa faca poze noi... 

am lasat recenzie acolo .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ioneldur, fata din topicul indicat de tine are locatia la podul de butelii, dupa cum spune Johny Bravo iar asta e undeva in inel 2 din cate stiu

iar alsahia sustine ca fata asta sta pe la Fantasio care e undeva pe Ferdinand cu Mihai Viteazu deci intr-o zona cu totul si cu totul diferita !?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ele isi tot schimba "cuibul" ... poate a plecat si a lasat-o pe aia singura... ca acum vad ca are alta colega (mascata aia).  Am nimerit din gresala de 3 ori la o fata in zone diferite....  Pozele seamana foarte mult cu realitatea ... este ea , nu este.... nu stiu exact .... de asta am spus "cred"....

Link spre comentariu

ciudata conversatie azi cu fata asta:

 

- buna, referitor la anuntul tau, mai este de actualitate?

- nah, nu mai e valabil.

- nu mai este valabil azi, saptamana asta, sau raspunsul ramane acelasi ptr toata decada?

-  :350x  :rtfm  :refoz

- deci zici ca nu mai e valabil?

- nush ce sa zic acum, da' mai incearca pe la sfarsitul lunii~!!!

Link spre comentariu

ciudata conversatie azi cu fata asta:

 

- buna, referitor la anuntul tau, mai este de actualitate?

- nah, nu mai e valabil.

- nu mai este valabil azi, saptamana asta, sau raspunsul ramane acelasi ptr toata decada?

-  :350x  :rtfm  :refoz

- deci zici ca nu mai e valabil?

- nush ce sa zic acum, da' mai incearca pe la sfarsitul lunii~!!!

 

   Inseamna ca marinarul n-a plecat. :D 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

Eu cred , sper sa nu induc in eroare , ca fata asta este http://nimfomane.com/forum/topic/35048-0727902638/

am fost la ea si asa arata in realitate , cu sanii aia din poza si cu vergeturile alea mici pe fundul ala bomba , parul cret  (zicea ca il indreapta bla bla) 19 ani etc + ca a zis ca vrea sa faca poze noi... 

am lasat recenzie acolo .

o fi andra, fata care participa si la petrecerile burlacilor, lucra acum 2-3 ani prin inel la un parter de bloc,apoi la lidl si mai nou parca in zona citymall.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...