Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: loredana_lorry89
  • Oras:NERVA TRAIAN
  • Telefon: loredana_lorry89
  • Oras:NERVA TRAIAN

Buna dimineata . dragilor !!! :*

 

Ca orice om am si eu momentele mele mai bune sau mai putin bune. Stiu ca voi ma intelegeti atunci cand este cazul si va purtati ca niste domni. Va astept cu cea mai mare deschidere si comunicare pentru o intalnire cat mai relaxanta si placuta. Vreau doar sa mai adaug ca, lucrand si in alta parte, la birou, pe perioade lungi de timp, acest lucru nu poate sa nu lase urme pentru oricine... Bine... partea pe care stau se pastreaza asa cum o stiti, stau confortabil ca pe niste pernite   :clap2 :girly.

Va puuuup!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Buna dimineata . dragilor !!! :*

 

Ca orice om am si eu momentele mele mai bune sau mai putin bune. Stiu ca voi ma intelegeti atunci cand este cazul si va purtati ca niste domni. Va astept cu cea mai mare deschidere si comunicare pentru o intalnire cat mai relaxanta si placuta. Vreau doar sa mai adaug ca, lucrand si in alta parte, la birou, pe perioade lungi de timp, acest lucru nu poate sa nu lase urme pentru oricine... Bine... partea pe care stau se pastreaza asa cum o stiti, stau confortabil ca pe niste pernite   :clap2 :girly.

Va puuuup!

Rămâi asa ,esti o splendoare .Ai atitudine ,talent ,caracter si mult bun simt .Esti un Om minunat si un bun prieten ,discretia ta deranjeaza pe multi .Mult succes !! :kiss3  :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Comuna cu Tramvai
  • Oras:Comuna cu Tramvai

Rămâi asa ,esti o splendoare .Ai atitudine ,talent ,caracter si mult bun simt .Esti un Om minunat si un bun prieten ,discretia ta deranjeaza pe multi .Mult succes !! :kiss3  :kiss3

Cand am vazut ca ai postat aici si scrie Lore....la top :fear: m-am speriat , am crezut ca e.... :no2 :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: loredana_lorry89
  • Oras:NERVA TRAIAN
  • Telefon: loredana_lorry89
  • Oras:NERVA TRAIAN

Hei , dagilor ! :hug1

 

Serviciile actuale sunt :

 

1. Clasice: oral, normal, masaj de relaxare...200 de roni/1h....Totul protejat.

 

2. Totale : oral , normal , anal , masaj de relaxare...250 de roni /1h...Totul protejat.

 

3. Se poate si o finalizare : oral, normal, masaj de relaxare...150 de roni /30 de minute...Totul protejat.

 

   Diverse fantezii : cunnilingus, 69..etc.  Discretie, igiena si bun simt.     Va pup si ne vedem la o cafea sau un ceai cald.  :* .

  

   

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Hei , dagilor ! :hug1

 

Serviciile actuale sunt :

 

1. Clasice: oral, normal, masaj de relaxare...200 de roni/1h....Totul protejat.

 

2. Totale : oral , normal , anal , masaj de relaxare...250 de roni /1h...Totul protejat.

 

3. Se poate si o finalizare : oral, normal, masaj de relaxare...150 de roni /30 de minute...Totul protejat.

 

   Diverse fantezii : cunnilingus, 69..etc.  Discretie, igiena si bun simt.     Va pup si ne vedem la o cafea sau un ceai cald.  :* .

Multumim pentru precizari, Lorry.

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...