Sari la conținut

Postări Recomandate

Proaspat iesit de la ea, deci reactii la cald:

 

Curatenie: 9 - se simte un iz de mucegai in baie

ON: 7 - umed, nu deep, fara atentie la zonele adiacente

NP: 8 - statica, se plictiseste repede... Demagoaga, vorbeste foarte mult in timpul actului, asta stirbind mult din actiune

 

Nu am reusit sa finalizez.

Halat 200 lei, cu toate ca nu am mentionat ca vreau sa stau o ora... Iar pe aici, distinsa se lauda cu un pret de 150/ finalizare (nu am vociferat pentru cei 50 lei ceruti in plus, dar cu siguranta sunt un minus pentru ea)

 

De revenit, nu!

De recomandat, nu!

De investit banii astia in alta parte, da! (aveti alternative mult mai bune la banii astia)

 

 

Spor la futut!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator loredana banana2
Reputație: 0

Proaspat iesit de la ea, deci reactii la cald:

 

Curatenie: 9 - se simte un iz de mucegai in baie

ON: 7 - umed, nu deep, fara atentie la zonele adiacente

NP: 8 - statica, se plictiseste repede... Demagoaga, vorbeste foarte mult in timpul actului, asta stirbind mult din actiune

 

Nu am reusit sa finalizez.

Halat 200 lei, cu toate ca nu am mentionat ca vreau sa stau o ora... Iar pe aici, distinsa se lauda cu un pret de 150/ finalizare (nu am vociferat pentru cei 50 lei ceruti in plus, dar cu siguranta sunt un minus pentru ea)

 

De revenit, nu!

De recomandat, nu!

De investit banii astia in alta parte, da! (aveti alternative mult mai bune la banii astia)

 

 

Spor la futut!

Te inteleg, desii, am avut o comunicare la telefon si la fata locului OK....nu ai fost pe placul meu, de aceea m-am plictisit, ca si tine, am si eu acest drept !!!  :) .

Cat despre pret...nu mai lucrez la finalizare....in acest mod...voi intalnii persoane cu care sa rezonez reciproc.

Nici tu nu ai avut o atitudine Pro..asa ca..suntem relativ chit si nu exista perfectiunea si marele click pe care ni-l dorim toti fara sa facem ceva pt asta. Iti doresc o seara buna si toate cele bune ! :* .

Link spre comentariu

Te inteleg, desii, am avut o comunicare la telefon si la fata locului OK....nu ai fost pe placul meu, de aceea m-am plictisit, ca si tine, am si eu acest drept !!! :) .

Cat despre pret...nu mai lucrez la finalizare....in acest mod...voi intalnii persoane cu care sa rezonez reciproc.

Nici tu nu ai avut o atitudine Pro..asa ca..suntem relativ chit si nu exista perfectiunea si marele click pe care ni-l dorim toti fara sa facem ceva pt asta. Iti doresc o seara buna si toate cele bune ! :* .

Link spre comentariu

E o neconcordanta in termeni: la telefon si la fata locului am fost ok, dar nu am fost pe placul tau... Hotaraste-te!

 

Nu, nu ai acest drept pe banii clientului... Daca nu, apuca-te in pula mea de facut altceva, unde starea ta, nu afecteaza si pe altcineva! Gen crosetat!

 

Ce rezonanta iti trebuie ca sa sugi o pula?!

 

Nu imi aduc aminte sa fi anuntat undeva ca nu mai lucrezi la finalizare!

 

Subscriu si eu colegilor de mai sus:

Pozele sunt blurate!

Negii sunt prezenti si acum!

Cicatrice dupa operatie inestetica in zona abdomenului! (nu prea se observa in poze pentru ca sunt editate)

 

Ca sa rezum si sa inchei apoteotic:

DE EVITAT

Link spre comentariu

Sa nu mai vorbim de negul de la fund... HPV clar

E o neconcordanta in termeni: la telefon si la fata locului am fost ok, dar nu am fost pe placul tau... Hotaraste-te!

 

Nu, nu ai acest drept pe banii clientului... Daca nu, apuca-te in pula mea de facut altceva, unde starea ta, nu afecteaza si pe altcineva! Gen crosetat!

 

Ce rezonanta iti trebuie ca sa sugi o pula?!

 

Nu imi aduc aminte sa fi anuntat undeva ca nu mai lucrezi la finalizare!

 

Subscriu si eu colegilor de mai sus:

Pozele sunt blurate!

Negii sunt prezenti si acum!

Cicatrice dupa operatie inestetica in zona abdomenului! (nu prea se observa in poze pentru ca sunt editate)

 

Ca sa rezum si sa inchei apoteotic:

DE EVITAT

Link spre comentariu

Imi spui si mie care sunt exagerarile din postarile mele?Exagerez cu ceva cand spun ca iti blurezi pozele ca sa iti ascunzi negii pe care ii ai pe maini si/sau pe cel de la fund? Marturie stau chiar pozele tale care demonstreaza ca ascunzi acestelucruri

Exagerați...

Link spre comentariu

Ceri respect dar nu oferi... Ceri ca lumea care iti trece pragul sa fie la un anumit standard dar tu inseli lumea.

Propun ca ori sa apari cu poze nelucrate altfel la DE EVITAT cu tine pe motiv ca pozele nu reflecta realitatea.

Nu stau sa îți dau ție explicații...că oricum aberezi...O zi bună!

Link spre comentariu
Vizitator loredana banana2
Reputație: 0

Reactualizarea serviciilor:

 

1. Oral, normal, masaj de relaxare...o ora cu doua finalizari..200 roni.

 

2. Oral, normal , anal, masaj de relaxare...o ora cu doua finalizari.250 roni.

 

3. Fantezii: cunnilingus, french kiss, detin si jucarii....etc

 

:*  :*  :*  :*  :*  :*  :*  dragii.. Armasari.

Link spre comentariu

Aberatii, aberatii si iar aberatii... Alt cuvant, alta formulare mai cunosti?

Toti sunt prosti iar tu esti singura desteapta. Crezi ca lumea nu realizeaza ca pozele tale sunt lucrate ca sa iti acopere negii? Asa disperata esti?

In fine, fiecare decide ce face cu banii si sanatatea lui dar primul scop al forumului este de a afla informatii ajutatoare si a cunoaste exact daca se merita/justifica o vizita.

Ptr mine, clar nu esti o optiune din mai multe puncte de vedere, enumerate mai sus.

Daca ai de gand sa raspunzi, te rog eu, nu mai incepe cu formula clasica:"aberatii" sau cel mai bine, nu mai raspunde

Scuteste-ma cu aberatiile tale...

Link spre comentariu
Vizitator loredana banana2
Reputație: 0

Aberatii, aberatii si iar aberatii... Alt cuvant, alta formulare mai cunosti?

Toti sunt prosti iar tu esti singura desteapta. Crezi ca lumea nu realizeaza ca pozele tale sunt lucrate ca sa iti acopere negii? Asa disperata esti?

In fine, fiecare decide ce face cu banii si sanatatea lui dar primul scop al forumului este de a afla informatii ajutatoare si a cunoaste exact daca se merita/justifica o vizita.

Ptr mine, clar nu esti o optiune din mai multe puncte de vedere, enumerate mai sus.

Daca ai de gand sa raspunzi, te rog eu, nu mai incepe cu formula clasica:"aberatii" sau cel mai bine, nu mai raspunde

Deci...nu stiu cine esti...in schimb iti mai dau un singur raspuns doar pt faptul sa nu inducem lumea  in eroare anapoda....blurez...tot ce tine de intimitatea mea: fata, tatuajele, alunitele...nu am negi si boli...asa ca te rog frumos....nu mai exagera aiurea fara sa ma cunosti.

Hai sa incheiem nebunia aceasta fara nici un sens. Te pup si toate cele bune. :*  :*   :* .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...