Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator loredana banana2
Reputație: 0

Hei, dragilor!😘😘😘

Va anunț că am luat o mică pauză!

Cand voi revenii, voi anunța și mă veți găsi în zona în Mall Vitan...la colega Alina.

Am renunțat la locația din Tineretului( prea mulți vecini curioși).

Vă pup și ne auzim. Toate cele bune!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Ana banana Lo 0764.867.500
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hei, dragilor!😘😘😘

Va anunț că am luat o mică pauză!

Cand voi revenii, voi anunța și mă veți găsi în zona în Mall Vitan...la colega Alina.

Am renunțat la locația din Tineretului( prea mulți vecini curioși).

Vă pup și ne auzim. Toate cele bune!

Cam cât de lunga o sa fie pauza?
Link spre comentariu

S-a retras oare?

Din informatiile pe care le-am primit de la colega ei Alina (Mall Vitan) activeaza din cand in cand noaptea (poate doar cu clienti vechi). In rest se ocupa de celalalt job.

Incercati prin Alina sa vorbiti poate reusiti ceva.

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Din informatiile pe care le-am primit de la colega ei Alina (Mall Vitan) activeaza din cand in cand noaptea (poate doar cu clienti vechi). In rest se ocupa de celalalt job.

Incercati prin Alina sa vorbiti poate reusiti ceva.

Păi şi de ce nu mai postează pe forum? Dacă a uitat parola, poate face un cont nou.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Din informatiile pe care le-am primit de la colega ei Alina (Mall Vitan) activeaza din cand in cand noaptea (poate doar cu clienti vechi). In rest se ocupa de celalalt job.

Incercati prin Alina sa vorbiti poate reusiti ceva.

Lasa-ne, te rog nr. De telefon sau thread-ul colegei Alina, ca eu cel putin nu o stiu. Am fost de mai multe ori la Loredana și chiar voiam la întoarcerea ei sa încerc un show împreună cu colega, și am mai sunat-o dar telefonul este închis. Dacă ești drăguț, lasă-ne pentru nestiutorii Alinei :))), nr. Ei de tel. Multumesc anticipat!

Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Din informatiile pe care le-am primit de la colega ei Alina (Mall Vitan) activeaza din cand in cand noaptea (poate doar cu clienti vechi). In rest se ocupa de celalalt job.

Incercati prin Alina sa vorbiti poate reusiti ceva.

poftim?eu nu am dat nici o informatie,momentan nu activeaza.............o zi buna

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Lasa-ne, te rog nr. De telefon sau thread-ul colegei Alina, ca eu cel putin nu o stiu. Am fost de mai multe ori la Loredana și chiar voiam la întoarcerea ei sa încerc un show împreună cu colega, și am mai sunat-o dar telefonul este închis. Dacă ești drăguț, lasă-ne pentru nestiutorii Alinei :))), nr. Ei de tel. Multumesc anticipat!

 

Uite ai thread-ul, dacă vrei să o vizitezi sau revine cândva Loredana

https://nimfomane.com/forum/topic/2632-alyna-50-ani-squirt-0721061652-mall-vitan/page-177?do=findComment&comment=6267177

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Buna ziua!

 

Rog frumos un moderator...Sa arhiveze pagina..Sa nu mai rămână publică.

 

Multumesc frumos și toate cele bune!

Dă raport la un comentariu, dreapta jos, și spune asta în raport, deși din câte știu nu se șterg topicele, doar se închid.

Link spre comentariu
Vizitator A.N.A
Reputație: 0
La 18.09.2020 la 8:15, maa5fu1 a spus:

Lasa ca prezinti topicu la pensie in loc de carte de munca 😂😂😂

Hei...rautaciosule...nu am stat fara carte de munca.....zi frumoasa!

Link spre comentariu

Vizitator A.N.A
Reputație: 0

Salutare ,domnilor!☺️🤗 Lore , Sunt!🥰

Sunt mici schimbări vizibile cu numele si numarul...ptr ca am câţiva hateri si prefer oamenii frumoși, chiar si în această activitate, îmi doresc să întâlnesc super bărbați și oameni. Știu natural să ofer la fel. Mereu am preferat discreția si bunul simț ,etc și  prefer să fie discreția și mai ""exagerată""decat în trecut.

Am reușit să îmi refac un cont in care să anunț...ca voi revenii după o lungă pauză, într-o locație pe lângă Mall Vitan. Mai multe detalii ,vom discuta prin mesageria privată sau telefonic. 

Programul meu va diferii cu mult față de dățile anterioare. Mâine...voi fii la locație si Sambata. 

Voi lucra ...3 zile intr o săptămână,  4 zile în altă săptămână...Am și un job separat de câțiva ani ,la care nu renunț.

Voi posta zilele în care sunt de găsit la birou si orele în care pot fii disponibilã. 

Mâine voi activa noul nr și ne putem auzi la nr din titlu.

Și...Voi pune și două poze cu mine... m-am împlinit puțin cu câteva kg în plus...dar...se întâmplă oricui ...țin un regim.

Am 1,70 și 70 kg...Voi reajunge la 65..60...corpul tot pe stil atletic și bombeu...creier bombat,  fundul la fel ,etc.

Va pupa ,Lore....ne auzim mâine la telefon la nr din titlu.

O zi frumoasă, scumpilor.🥰💋💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...