Sari la conținut

Cuplu matur 0747908024 cu experienta si mare dorinta pentru a oferi placere.


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 5 ore, shark864 a spus:

Sper pentru tine că mesajul trimis pe whatsApp este scris în alt registru decât cel de aici pentru că,dacă nu,ai "făcuto" degeaba!

Ai și n-ai dreptate, dragul meu. Îmi amintesc cu emoție de un instalator care m-a urcat o oră pe pereți și m-a zguduit așa de tare că mi s-au amestecat toate cratimele; când a terminat cu mine nu mai știam nici cum mă cheamă, darămite să-mi scriu numele! Important e caracterul; e cea mai frumoasă haină a omului. 

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Cuplu matur 0747908024 cu experienta si mare dorinta pentru a oferi placere.
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj
1 hour ago, dorina27 said:

Ai și n-ai dreptate, dragul meu. Îmi amintesc cu emoție de un instalator care m-a urcat o oră pe pereți și m-a zguduit așa de tare că mi s-au amestecat toate cratimele; când a terminat cu mine nu mai știam nici cum mă cheamă, darămite să-mi scriu numele! Important e caracterul; e cea mai frumoasă haină a omului. 

Dorina, ma poti ajuta tu sa inteleg la ce se refera baiatul? e cevan neplacut in felul cum m-am exprimat?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754958709
  • Oras:0754958709
  • Telefon: 0754958709
  • Oras:0754958709
On 1/8/2015 at 6:12 PM, dorina27 said:

Da, desigur. Pretentia doamnei e sa mi se permita sa stau in preajma. In bucatarie, de exemplu. 

Asta e pescareala pe fatza  :)

cu acceptul clientului.

Altii nu stiu cum sa se mai ascunda, sa nu-i vada clientii.

In general cuplurile asa procedeaza...

El nu face mai nimic, mai mult sta sa-si pazeasca sotia, ca ii e frica ei sa ramana singura cu clientii 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754958709
  • Oras:0754958709
  • Telefon: 0754958709
  • Oras:0754958709

Ce v-ati bashicat, draga? 

Aici nu poti sa vezi lista celor care dau like/dislike?

Cred ca ei sunt..

Pai, de ce ar vrea un client sa il stie pe barbat'su' in alta camera? Si sa stie si ala ca el ii f**e nevasta....adica nu e pe neve, sa zici ca e thrilling

Unde am putea incadra o astfel de fantezie? 

Wife cheating while husband is in other room?

Clientii sunt pe fantezie, la ei totul se invarte in jurul fanteziei

 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Am reușit și eu să ajung în sfârșit la acest cuplu minunat. Mi am făcut programarea pe waats up ,unde am vorbit cu Dorina iar la ora stabilită m am prezentat la locație.  Vorbisem în prealabil despre un Role Player dar din păcate nu am reușit să l punem în aplicare. Despre acțiune ce pot să vă zic : 10+ pe linie la toate capitolele, Dorina fiind o adevărată Nimfomana iar Sorin un Real Gentleman.  Nu vreau să detaliez ce s a întîmplat în dormitor pentru că mi ar lua mult prea mult timp dar vreau să vă spun că am avut parte de senzații tari: sex în 3,anal,oral,anilingus( activ,pasiv) ,cunilingus, FK la greu si la final un COB de zile mari cu gemete din partea Dorinei care era cu limba înfiptă în anusul meu iar eu cu buzele pe scula lui Sorin. Asa cum am mai spus mai sus notele sunt de 10+: Oral neprotejat,normal și anal protejat,igiena maximă din partea amândurora ( doar sunt niște oameni maturi) ,FK,etc. Eu îi recomand cu incredere si cei care nu ati fost va sugerez sa nu mai pierdeți timpul dar asta doar dacă reușiți să le intrați în gratii. Abia aștept să ne revedem și să reușim și un Role Player. Vă sărut cu drag pe amândoi.  Sunteti minunați. 

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 30.01.2021 la 13:23, dorina27 a spus:

Bună ziua. Începând cu 10 februarie, noul nostru număr de telefon (implicit WhatsApp) va fi 0747 90 80 24. Vechiul număr de WhatsApp va fi dezactivat. Vă mulțumim pentru proiectele realizate până în acest moment și sperăm să avem o fructuoasă și plăcută viitoare colaborare și pe viitor. Cu stimă, Dorina și Sorin. post-146823-0-12731100-1562135552_thumb.jpg

Plăcerea supremă pentru orice femeie... să aibă două pule în ea... 😍😍

Link spre comentariu
On 2/7/2021 at 5:02 PM, pixanu said:

Am reușit și eu să ajung în sfârșit la acest cuplu minunat. Mi am făcut programarea pe waats up ,unde am vorbit cu Dorina iar la ora stabilită m am prezentat la locație.  Vorbisem în prealabil despre un Role Player dar din păcate nu am reușit să l punem în aplicare. Despre acțiune ce pot să vă zic : 10+ pe linie la toate capitolele, Dorina fiind o adevărată Nimfomana iar Sorin un Real Gentleman.  Nu vreau să detaliez ce s a întîmplat în dormitor pentru că mi ar lua mult prea mult timp dar vreau să vă spun că am avut parte de senzații tari: sex în 3,anal,oral,anilingus( activ,pasiv) ,cunilingus, FK la greu si la final un COB de zile mari cu gemete din partea Dorinei care era cu limba înfiptă în anusul meu iar eu cu buzele pe scula lui Sorin. Asa cum am mai spus mai sus notele sunt de 10+: Oral neprotejat,normal și anal protejat,igiena maximă din partea amândurora ( doar sunt niște oameni maturi) ,FK,etc. Eu îi recomand cu incredere si cei care nu ati fost va sugerez sa nu mai pierdeți timpul dar asta doar dacă reușiți să le intrați în gratii. Abia aștept să ne revedem și să reușim și un Role Player. Vă sărut cu drag pe amândoi.  Sunteti minunați. 

Role Play harbuzule Nu Role Player 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 1 oră, Radutz63 a spus:

As fi interesat, sunt barbat matur, 60+, cu mare pofta de a oferi placere si ei, si lui

Ai (și tu, și alți pofticioși cu parafilii de-astea), un număr de WhatsApp pe care putem discuta. 0747908024. Deocamdată funcționăm pe circuit închis, dar nu exclud că niște argumente de bun simț nu pot sparge regula. 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 4 ore, dorina27 a spus:

parafilii

Offff, o trebuit sa caut în DEX. 

P.S.: iată ce-am găsit. 

https://ro.m.wikipedia.org/wiki/Parafilie

Adica:

Parafilia reprezintă dorința sexuală intensă, fantezii sau comportamente care implică obiecte, activități sau situații insolite și cauzează suferința sau umilința altor persoane sau propriei persoane. Aceste tulburări se întâlnesc mai frecvent la bărbați decât la femei.[1]

Parafilia se mai numește și „deviație sexuală”, deviația (παρά para-) constă în ceva spre care este atrasă (φιλία -filia) persoana.[2]

Parafilie este un termen general pentru o practică sexuală necesară excitării sexuale a unui individ, dar care nu este aprobată de normele sociale, fiind considerată o anormalitate sau perversiune sexuală.[3]

Parafilia se caracterizează prin căutarea regulată a plăcerii sexuale cu ajutorul unui obiect sau a unor situații bizare, neobișnuite, ieșite din comun (stimul extern sau fantezie internă).[3][4]

Dintre tulburările prezente în parafilie fac parte:[1]

Unele comportamente sexuale deviante implică utilizarea violenței psihologice sau fizice (**spam editat**ia, sadismul și masochismul), în timp ce altele se referă la obiecte anormale ale atracției (necrofilia, zoofilia).[5]

Cercetătorii nu sunt încă siguri ce cauzează parafilia. Poate fi vorba despre o predispoziție biologică susținută de comportamentele sau asociațiile făcute în prima parte a vieții.[6]

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
1 oră în urmă, dorian3 a spus:

Mare pula esti, de data asta nu m-am mai putut abtine.

Aha, deci n-ai atins stadiul continentei sexuale și ... ți-ai dat drumul. 

Asta e, nu toți poate ce se poate dacă se poate. 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 1 minut, dorina27 a spus:

uservechi, nu știu. Nu s-a întâmplat să nu răspund cuiva. Insistă și verifică numărul de telefon. Pupici și mulțumesc. 

 

1 oră în urmă, babyface a spus:

Aveți in vedere o vizita la Buc,in viitorul apropiat?

va pup 😘😘😘

Bună ziua, babyface. Deocamdată nu ne-am propus asta, stăm prin curte. Și eu te pup multiplu și apăsat. 

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...