Sari la conținut

Cuplu matur 0747908024 cu experienta si mare dorinta pentru a oferi placere.


Postări Recomandate

  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

 

  1. Nu vreau sa intru aiurea in discutii sau polemici, insa  cred ca ar fi bine sa luam acest cuplu ca atare. In sensul ca nu e treaba noastra daca au sau nu nevoie de bani...nu ne convine stam acasa. Daca aveti ceva pertinent de spus despre ei sau doamne fereste daca aveti de facut vreo atentionare gen medical sau pesti sau neplaceri etc... e ok  si mi s-ar parea pertinente postarile, insa daca oamenii sunt ok din toate punctele de vedere ce treaba au unii si altii cu perversitatea si nebunia  altora. Nu e forum nici de pocaiti nici de islamisti etc.

 

Hai bafta si sper sa fi inteles mesajul cat mai multi. Mentionez ca nu am ajuns la ei inca dar cand o sa am ocazia probabil o sa o fac.

 

P.s. nu am niciun interes sa iau apararea sau sa bag la apa acest cuplu.

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Trimis mesaj pe messenger, aștept răspuns :) (dr...00@yahoo)

Și dau dreptate la dnul Golfu - fiecare e liber sa facă ce vrea, nu?

 

Se pare că adresa mea de mess e compromisă. Rămâne să ne auzim pe Skype, dorina.dorna

 

Pupici.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Se pare că adresa mea de mess e compromisă. Rămâne să ne auzim pe Skype, dorina.dorna

 

Pupici.

 

Am avut recent o exprienta similara, asta in contextul in care nu mai folosim de 5 ani contul de ymess.

Nu intru in detalii, logarea a mers din prima dar cateva functii de baza precum adaugarea de contacte noi si persistarea noilor contacte dupa de-logare nu au functionat in cazul meu, m-am enervat si am lasat balta platforma : Yahoo is history.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am avut recent o exprienta similara, asta in contextul in care nu mai folosim de 5 ani contul de ymess.

Nu intru in detalii, logarea a mers din prima dar cateva functii de baza precum adaugarea de contacte noi si persistarea noilor contacte dupa de-logare nu au functionat in cazul meu, m-am enervat si am lasat balta platforma : Yahoo is history.

 

Exact acestea au fost și simptomele Yahoo/lui meu. Am renunțat tot din cauză de nervi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...