Sari la conținut

Cuplu matur 0747908024 cu experienta si mare dorinta pentru a oferi placere.


Postări Recomandate

Imi pare nespus de rau ca nu am avut cum sa ajung la sesiune . Ne-ai obisnuit ca dupa fiecare sesiune sa ne postezi cateva scene(de data asta numai una),si cand ma uit la ce-ai postat parerea de rau se amplifica. Oare sa fiu eu atat de ghinionist, sau distanta dintre noi e de vina. Eu sunt sigur ca voi reusi sa ma bucur de compania voastra .Va doresc sa aveti sarbatori fericite si tot ce e mai bun pe lume sa ajunga la voi.

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Mulțumesc, dragule, și ție. Aștept (dar greu) să ne revedem și să o luăm de unde am lăsat-o! ;)

Sper ca într-un viitor mai apropiat sau mai îndepărtat (depinde de voi în cea mai mare măsură) să mă număr printre privilegiați!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Sper sa avem parte de o noua sesiune in luna Ianuarie, sa ne incepem anul cu dreptu'! :2808.gif :felatie  

 

Vă mulțumesc pentru interes și vă asigur că mă voi strădui să vă împlinesc fanteziile. Anunț din timp o nouă sesiune. Să fiți fericiți de sărbători. Voi, nu sărbătorile! ;)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Vă mulțumesc pentru interes și vă asigur că mă voi strădui să vă împlinesc fanteziile. Anunț din timp o nouă sesiune. Să fiți fericiți de sărbători. Voi, nu sărbătorile! ;)

Și voi să fiți foarte fericiți de sărbători iar după sărbători să fim fericiți și separat și ÎMPREUNĂ!

Sesiuni fericite la care să am prilejul de a-mi aduce și eu contribuția!

La multi ani!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...