Sari la conținut

Cuplu matur 0747908024 cu experienta si mare dorinta pentru a oferi placere.


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

As dori sa stiu daca pe 16 seara ai avea un moment liber pentru mine ajung doar seara in Cluj

Buna seara. Ne pare rau, vom avea "sesiune" doar in 22/24 ianuarie. Urmatoarea sesiune va fi peste aproximativ o luna. Multumim pentru intelegere si pentru atentie. 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Buna ziua. Din cauza cererii masive suntem nevoiti sa inchidem lista pentru 22/24 ianuarie. Va multumim pentru amabilitate, rabdare si bun simt. Vom anunta din vreme urmatoarea sesiune de lucru. Multumim si platformei si speram intr-o buna colaborare.

Asteptam cu nerabdare recenziile si promitem sa ne straduim sa fie cat mai favorabile!

 

D&S

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Buna !Am si eu o intrebare,si anume ,musafirul trebuie neaparat sa ia parte la actiune in mod activ sau se poate rezuma doar la a fi spectator si sa aiba eventual implicare minimala,gen mangaiere,sarut etc.Multumesc

Buna seara. 

Musafirul primeste in general tot ceea ce isi doreste. Suntem dornici sa oferim placere, si daca dorinta ta e sa privesti intai, asta oferim.

Trebuie doar sa te exprimi si daca dorinta ta face parte din gama noastra de apucaturi, atunci aplicam celebrul dicton romanesc, eroi sa trecem la treaba!

Ne cerem scuze celor carora nu le-am putut raspunde la telefon. La serviciu, in familie, nu putem vorbi asemenea lucruri. Inapoi nu sunam sa nu facem necazuri nimanui. In general, cine insista reuseste sa vorbeasca cu noi. 

Din nefericire suntem coplesiti de numarul urias de pofticiosi. Ne cerem scuze si speram ca in timp sa ne putem intalni cu cat mai multi dintre voi. 

Toate cele bune!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Buna ziua. 

 

Trebuie sa imi cer scuze celor care s-au programat pentru saptamana aceasta, dar raceala care ma sacaia s-a dovedit azi, la medic, a fi o viroza respiratorie. Din zgarcenie (pentru ca nu vreau sa impart cu nimeni aceasta viroza!) sunt nevoita sa aman cu o saptamana toate programarile. Vom incerca sa mentinem aceiasi lista de programari, in masura in care domnii isi mentin dorinta de a ne vedea, la aceleasi ore. 

Stiu cate acrobatii sunt nevoiti sa faca unii barbati pentru a scapa de radar si de aceea parerea mea de rau e cu atat mai mare. Dar va rog sa intelegeti, sunt situatii in care nu mai depinde de tine. Nu as vrea sa plecati de la mine cu viroze, ci doar cu amintiri frumoase. 

Multumesc pentru intelegere. 

 

Noua sesiune, deci, 29/31 ianuarie. 

 

Dorina

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:depestetot
  • Oras:depestetot

E bine sa fi si zgarita cateodata .....:))

 

Buna ziua. 

 

Trebuie sa imi cer scuze celor care s-au programat pentru saptamana aceasta, dar raceala care ma sacaia s-a dovedit azi, la medic, a fi o viroza respiratorie. Din zgarcenie (pentru ca nu vreau sa impart cu nimeni aceasta viroza!) sunt nevoita sa aman cu o saptamana toate programarile. Vom incerca sa mentinem aceiasi lista de programari, in masura in care domnii isi mentin dorinta de a ne vedea, la aceleasi ore. 

Stiu cate acrobatii sunt nevoiti sa faca unii barbati pentru a scapa de radar si de aceea parerea mea de rau e cu atat mai mare. Dar va rog sa intelegeti, sunt situatii in care nu mai depinde de tine. Nu as vrea sa plecati de la mine cu viroze, ci doar cu amintiri frumoase. 

Multumesc pentru intelegere. 

 

Noua sesiune, deci, 29/31 ianuarie. 

 

Dorina

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Buna ziua.

 

Trebuie sa imi cer scuze celor care s-au programat pentru saptamana aceasta, dar raceala care ma sacaia s-a dovedit azi, la medic, a fi o viroza respiratorie. Din zgarcenie (pentru ca nu vreau sa impart cu nimeni aceasta viroza!) sunt nevoita sa aman cu o saptamana toate programarile. Vom incerca sa mentinem aceiasi lista de programari, in masura in care domnii isi mentin dorinta de a ne vedea, la aceleasi ore.

Stiu cate acrobatii sunt nevoiti sa faca unii barbati pentru a scapa de radar si de aceea parerea mea de rau e cu atat mai mare. Dar va rog sa intelegeti, sunt situatii in care nu mai depinde de tine. Nu as vrea sa plecati de la mine cu viroze, ci doar cu amintiri frumoase.

Multumesc pentru intelegere.

 

Noua sesiune, deci, 29/31 ianuarie.

 

Dorina

 

si cu asta sau dus recenziile pana luna viitoare.

:)

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

si cu asta sau dus recenziile pana luna viitoare.

:)

Eu zic sa fii optimist. Ma simt mult mai bine, am decis ca miercuri-vineri primim musafiri. 

Cu putina rabdare, primele recenzii vor fi aplicate spre sfarsitul saptamanii viitoare. 

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Buna dimineata,sunat vorbit la tel cu domnul si stabilit detalii.Eu am cerut sa intru doar cu Dorina.Locatia este in Zorilor la stabilimentul binecunoscut.Ajuns am fost primit de Dorina si invitat la o poveste si un suc,unde am fost acompaniati si de prezenta sotului.Sunt doua persoane super calde si lejere.A fost o atmosfera care itii da impresia ca esti in vizita la niste prieteni.Am fost poftit la baie primit prosop curat si papuci de casa.Ajuns in camera de lucru Dorina stie sa se comporte cu clientul extrem de atenta la absolut tot ce face si face bine.Eu am beneficiat de o singura finalizare un ON si NP,unde se descurca foarte bine,atenta cu absolut toate zonele.

 

 

Locatie 9

 

GFE 10

 

Atitudine 10 

 

ON  9,5

 

NP  9

 

Da eu pot sa recomand a fost o experienta care sigur nu o regret.Am platit 200 de ron si am stat aproape o ora jumatate.Toate cele bune la toti.

  • Like 16
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Buna dimineata,sunat vorbit la tel cu domnul si stabilit detalii.Eu am cerut sa intru doar cu Dorina.Locatia este in Zorilor la stabilimentul binecunoscut.Ajuns am fost primit de Dorina si invitat la o poveste si un suc,unde am fost acompaniati si de prezenta sotului.Sunt doua persoane super calde si lejere.A fost o atmosfera care itii da impresia ca esti in vizita la niste prieteni.Am fost poftit la baie primit prosop curat si papuci de casa.Ajuns in camera de lucru Dorina stie sa se comporte cu clientul extrem de atenta la absolut tot ce face si face bine.Eu am beneficiat de o singura finalizare un ON si NP,unde se descurca foarte bine,atenta cu absolut toate zonele.

 

 

Locatie 9

 

GFE 10

 

Atitudine 10 

 

ON  9,5

 

NP  9

 

Da eu pot sa recomand a fost o experienta care sigur nu o regret.Am platit 200 de ron si am stat aproape o ora jumatate.Toate cele bune la toti.

 

Multumim pentru recenzie, Camarro. 

Daca ai observatii de facut, sunt gata sa le primesc si sa privesc treaba asta prin ochii musafirului. 

Speram ca te-ai simtit bine si te mai asteptam cu drag la noi!

:hi3

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...