Sari la conținut

Cuplu matur 0747908024 cu experienta si mare dorinta pentru a oferi placere.


Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Avand in vedere ca mai ai mult pana departe, in opinia mea, pentru tine este dificil. 

 

P.S. Ofer scuze Dorinei pentru interventie. 

Prietene...e important ca ai tinut sa-i raspunzi colegului...precis i-ai fost de ajutor :slap2 ...Si inca ceva..cere...nu oferi scuze

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-napoca
  • Oras:Cluj-napoca

Prietene...e important ca ai tinut sa-i raspunzi colegului...precis i-ai fost de ajutor :slap2 ...Si inca ceva..cere...nu oferi scuze

Big like!!

Când văd pe aici , ii cer scuze Dorinei pentru intervenție....îți dai seama. Deasta nu mai poate dormi Dorina la noapte...pfff .

Nu trebuie sa vă dați bine pe lângă daneze, trebuie sa le futeți bine:)

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Prietene...e important ca ai tinut sa-i raspunzi colegului...precis i-ai fost de ajutor :slap2 ...Si inca ceva..cere...nu oferi scuze

A cere este una, a oferi este altceva, Cel mai probabil dumneata si majoritatea compatriotilor nu inteleg semantica cuvintelor, sa nu mai zic de cunoasterea limbii romane. 

 

Raspunsul meu domnului de mai sus a fost putin necontrolat din cauza ca a ridicat topicul inutil si avea cateva informatii cu 2/3 pagini in urma.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Mulțumesc, dragule. Vom vedea. Deocamdată mi-e tare cald și bine acasă, nu-mi vine să ies din găoace. Încă mă telemuncesc săptămâna asta, dar curând voi da drumul cailor să alerge prin preerie. Nimic nu se compară cu niște tăvăleli țapene, cu strigăte și gemete. Să fim sănătoși și să ne revedem cu bine.

 

Stimata doamna...vad ca nu prea e activitate pe aici sper ca sunteți ok! Si sper sa reveniți in București cât mai curând!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Stimata doamna...vad ca nu prea e activitate pe aici sper ca sunteți ok! Si sper sa reveniți in București cât mai curând!

 

Bună dimineața, dragilor (și dragelor, se știu ele care sunt! :) ) Confirm în sens pozitiv; sunt bine, suntem bine. ”Operăm” ca liniile aeriene, în regim redus și doar pe plan local, ca să mă exprim așa; exclus deplasări în afara Clujului. Sesiunile de sex înseamnă o zi sau două, o dată pe lună, cu respectarea măsurilor de distanțare socială, adică nu accept să-mi intre limba în gură dincolo de omușor. N-am mai intervenit pentru că nu mai am dreptul să ridic fotografii pe platformă, și de cuvinte suntem toți sătui de la televizor și din viața politică. Și nici nu aveam nimic nou de comunicat, față de Contact pe WhatsApp, discuții, tatonări, chestionare...un calvar, ce mai. :) Recunosc că acord prioritate celor care ne-au vizitat deja, dar și celor care mă contactează cu tact, respect și o minimă inteligență conversațională. Vă doresc zile calde și stați sănătoși. O să treacă nebunia și ne vom întoarce la viața pe care am dus-o și de care n-am știut cât de frumoasă era! 

Aveți grijă de ai voștri! 

 

WhatsApp 0749617263 ”Servicii”: Oral neprotejat/protejat, normal protejat, anal protejat, FK excedentar (până la tocirea buzelor), dublă penetrare anală, dublă penetrare vaginală, dublă penetrare vaginal/anală, ejaculat oriunde, mai puțin în ochi și-n păr, uro în toate pozițiile și variantele, dirty talk (printre preferințele mele), umilire, legare, jignire, spit in my mouth, swallow, foot fetish, role play divers, cuckold, swallow, CIM/COF/COB, 300/h

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-napoca
  • Oras:Cluj-napoca

Buna Dorina.

Ne bucuram ca sunteti bine si sanatosi. Asta e cel mai important acum. In 6 luni ne vom intoarce cu totii la cote maxime. Daca vrei sa incarci poze, poti folosi https://imgbb.com/ si apoi pui link-ul aici. In rest, te asteptam si in Bucuresti! Pupici!

Foarte optimist colegul cu 6 luni !

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

La mulți ani tuturor! 

 

Sunt informată că pe xhamster se dă în stambă un cuplu de clujeni (swing practice) care folosește în marketing fotografiile mele de aici. Viața e frumoasă și trebuie trăită, orașul e mare, e loc pentru fiecare, doar că: 

-dacă-ți introduci instrumentarul de bord într-o cucoană care scrie cu abrevieri de adolescent repetent (cf/bn/ms/dc?), nu înseamnă că ai adăugat-o panopliei pe Dorina; 

-lipsa oricărei intenții de punctuație în exprimare sugerează neglijență și nepăsare la adresa propriei persoane; cui i-e lene să pună un punct sau se bazează pe telepatie atunci când înghite un semn de întrebare, spune Socrate undeva, e foarte posibil să aibă și alte lipsuri....la machiaj, de exemplu! :);

-folosirea fotografiilor furate (aliterație, observați?) arată minusuri la caracter și-o grețioasă lipsă de etică.

Dar cum la urma urmei, nu-ți bagi pula într-un doctorat, ci într-o femeie, liber la vânătoare! :)

Doream doar să subliniez diferența. 

 

Să aveți un an fantastic de bun, fantastic! post-146823-0-20023400-1477374120_thumb.jpg

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 5
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București
La 17.01.2021 la 14:15, dorina27 a spus:

La mulți ani tuturor! 

 

Sunt informată că pe xhamster se dă în stambă un cuplu de clujeni (swing practice) care folosește în marketing fotografiile mele de aici. Viața e frumoasă și trebuie trăită, orașul e mare, e loc pentru fiecare, doar că: 

-dacă-ți introduci instrumentarul de bord într-o cucoană care scrie cu abrevieri de adolescent repetent (cf/bn/ms/dc?), nu înseamnă că ai adăugat-o panopliei pe Dorina; 

-lipsa oricărei intenții de punctuație în exprimare sugerează neglijență și nepăsare la adresa propriei persoane; cui i-e lene să pună un punct sau se bazează pe telepatie atunci când înghite un semn de întrebare, spune Socrate undeva, e foarte posibil să aibă și alte lipsuri....la machiaj, de exemplu! :);

-folosirea fotografiilor furate (aliterație, observați?) arată minusuri la caracter și-o grețioasă lipsă de etică.

Dar cum la urma urmei, nu-ți bagi pula într-un doctorat, ci într-o femeie, liber la vânătoare! :)

Doream doar să subliniez diferența. 

 

Să aveți un an fantastic de bun, fantastic! post-146823-0-20023400-1477374120_thumb.jpg

Educată,cultă,deșteaptă,feminină perversă și cu un corp foarte inspirationql!

Aceasta este descrierea foarte sumară a Dorinel. 

Ar fi foarte multe de spus,dar eu aș comprima toate astea spunând că, pentru mine,este o femeie de excepție pe care mă bucur enorm ca am cunoscut-o!

Sper să am ocazia de ai vizita măcar încă o dată pentru că am o sumedenie de filme în minte.

Până atunci le doresc multă sănătate și experiențe memorabile.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 11 ore, shark864 a spus:

Educată,cultă,deșteaptă,feminină perversă și cu un corp foarte inspirationql!

Aceasta este descrierea foarte sumară a Dorinel. 

Ar fi foarte multe de spus,dar eu aș comprima toate astea spunând că, pentru mine,este o femeie de excepție pe care mă bucur enorm ca am cunoscut-o!

Sper să am ocazia de ai vizita măcar încă o dată pentru că am o sumedenie de filme în minte.

Până atunci le doresc multă sănătate și experiențe memorabile.

Îți mulțumesc pentru aprecierile tale. Oameni ca tine transformă întâlnirile sexuale în adevărate festinuri de spirit. Viața trece repejor și în afară de amintiri, nimic nu ducem cu noi în eternitate. Să lucrăm la amintiri, așadar. Să nu regretăm că am trăit și n-am încercat tot ce era de încercat! Te sărut și trag nădejde să ne mai vedem, înainte de a deveni niște bătrâni nostalgici! 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
59 minutes ago, dorina27 said:

Îți mulțumesc pentru aprecierile tale. Oameni ca tine transformă întâlnirile sexuale în adevărate festinuri de spirit. Viața trece repejor și în afară de amintiri, nimic nu ducem cu noi în eternitate. Să lucrăm la amintiri, așadar. Să nu regretăm că am trăit și n-am încercat tot ce era de încercat! Te sărut și trag nădejde să ne mai vedem, înainte de a deveni niște bătrâni nostalgici! 

Buna! Tot in circuit inchis lucrezi?

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 9 ore, baroncea a spus:

Buna! Tot in circuit inchis lucrezi?

 

Teoretic, da. Practic, din când în când apare câte un cuplu/domn/doamnă care-mi ”sparge cercul”. Circuitele astea nu sunt chiar așa de ermetice cum par; mereu vor fi intrări și ieșiri de pe teren. Unii se plictisesc de meniu, alții își schimbă preferințele sexuale, pe unii îi prinde ”poliția” și le ”suspendă permisul”. La fiecare abandon am o nouă intrare în club. Pot fi contactată pe WhatsApp-ul din semnătură și povestim. Zile frumoase tuturor! post-146823-0-36182200-1518257434_thumb.jpgpost-146823-0-32975100-1518257568_thumb.jpgpost-146823-0-32831000-1529859733_thumb.jpgpost-146823-0-81806300-1557464829_thumb.jpgpost-146823-0-12731100-1562135552_thumb.jpg

  • Like 5
  • Inimioara 7
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Bună ziua. Începând cu 10 februarie, noul nostru număr de telefon (implicit WhatsApp) va fi 0747 90 80 24. Vechiul număr de WhatsApp va fi dezactivat. Vă mulțumim pentru proiectele realizate până în acest moment și sperăm să avem o fructuoasă și plăcută viitoare colaborare și pe viitor. Cu stimă, Dorina și Sorin. post-146823-0-12731100-1562135552_thumb.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 1 oră, dorina27 a spus:

Bună ziua. Începând cu 10 februarie, noul nostru număr de telefon (implicit WhatsApp) va fi 0747 90 80 24. Vechiul număr de WhatsApp va fi dezactivat. Vă mulțumim pentru proiectele realizate până în acest moment și sperăm să avem o fructuoasă și plăcută viitoare colaborare și pe viitor. Cu stimă, Dorina și Sorin. post-146823-0-12731100-1562135552_thumb.jpg

Următorul chef pe când e ? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

Eu zic, că ați avea mai multe șanse de reușită sa ajungeți acolo unde va doriți cu Dorina, daca ati înceta a vă folosi doar capul dintre picioare si sa va comportati ca si cum ati fi conduși doar de acea parte a corpului. O scurtă lectura a discuțiilor si recenziilor de pe acest topic, va poate ajuta sa realizați ca nu e o femeie oarecare și felul in care te prezinți, te adresezi, daca reușești să-i atragi atenția intelectual... poate ai avea o șansă sa ajungi pe lista celor, care ar avea acces in cercul lor. 

Cu respect, 

Un hoinar prin viață! 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București
La 30.01.2021 la 15:13, mrbadass a spus:

Eu zic, că ați avea mai multe șanse de reușită sa ajungeți acolo unde va doriți cu Dorina, daca ati înceta a vă folosi doar capul dintre picioare si sa va comportati ca si cum ati fi conduși doar de acea parte a corpului. O scurtă lectura a discuțiilor si recenziilor de pe acest topic, va poate ajuta sa realizați ca nu e o femeie oarecare și felul in care te prezinți, te adresezi, daca reușești să-i atragi atenția intelectual... poate ai avea o șansă sa ajungi pe lista celor, care ar avea acces in cercul lor. 

Cu respect, 

Un hoinar prin viață! 

Da,este foarte adevărat ce spui!

Dorina este acel gen de femeie pe care,înainte de a o stimula neuro-senzorial,trebuie să îi stimulezi creierul,treabă nu foarte ușoară având în vedere că are niște filtre care ,în aparență,nu au treabă cu sexul,dar viața a arătat,mie cu prisosință,că șansele unei experiențe sexuale reușite sunt direct proporționale cu gradul de dotare la mansardă. 

Apoi intervin și celelalte grade de dotare!

😍😍🤗🤗🤗

Link spre comentariu

  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București
Acum 1 oră, slapass9000 a spus:

am lasat mesaj pe numarul nou (whatsap) ,poate am si eu ocazia sa-i cunosc ca de mult am tot vrut sa iau legatura si tot nu am facuto.

Sper pentru tine că mesajul trimis pe whatsApp este scris în alt registru decât cel de aici pentru că,dacă nu,ai "făcuto" degeaba!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...