Sari la conținut

Cuplu matur 0747908024 cu experienta si mare dorinta pentru a oferi placere.


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Zoli100, citeste in Dex definitia ipocriziei. Nu sunt prefacut pt ca spun ceea ce gandesc. Dar imi place ca folosesti pluralul de masa "in fata noastra", "pe noi nu ne intereseaza". De aceea esti Zoli100, ca tu singur esti o suta de oameni si vorbesti in numele tuturor banalilor, ca, de, sunteti multi.

"Suntem responsabili", "facem", "intelegem", "simtim" etc. Eu, prietene, nu sunt mai multi, sunt unul singur, dar eu cred ca voi, desi mai multi, sunteti mai singuri decat eu singur.

"Esti banal, te comporti ca fiecare dintre NOI..." Omule, tu realizezi cum te prezinti tu pe tine spunand chestile astea? Esti constient de tine?

Indiferent ca eu sunt un kkt sau nu, un palavragiu aiurit care se da cocos, mai Omule, tu nu ai nimic in tine. Eu ma am pe mine.

Eu nu sunt NOI, eu sunt doar EU. Ma delimitez de turma fie si numai prin intentie, tu te afunzi in anonimatul mioarelor.

Si nu imi spune tu mie ce sa fac si ce sa spun, ca prin faptul ca tu iti spui NOI referindu-te la o masa invizibila a carui lider nu stiu cine te-a pus de iti permiti sa vorbesti si in numele altora (sau poate esti ca Dragnea, la care si mortii voteaza) nu inseamna ca tu sau parerea ta (pardon, a VOASTRA) conteaza mai mult.

Si stai linistit, ca nu sunt nici moral si nici nu port emblema moralitatii. De unde ai tras tu concluzia asta? Nu consider ca din moment ce mai fut si femei casatorite, sau care se afla intr-o relatie, as fi moral, ba dimpotriva. Ce tu consideri ca este moralitate la mine este faptul ca eu sunt impacat cu mine si cu ce fac, chiar daca este imoral si inacceptabil social.

Zoli100, iti spun un secret: daca as fi femeie nu as vrea sa te cunosc (nici in situatia de fata nu vreau sa te cunosc). Banalitatea ta a ajuns atat de cronica incat te revolti impotriva unuia care vrea sa para ca nu e banal. Pai daca eu sunt banal ca tine, include-ma si pe mine in turma de NOI in numele careia vorbesti si nu te mai oftica atata pe mine (bine, daca poti, ca se pare ca nu ai cum).

Viorelule, eu nu am prostit o pustoaica de 21 de ani, pentru ca eu nu o desconsider. Eu i-am dat sansa de a fi implinita sexual cu mine. Tu consideri ca le prostesti pe cele pe care le futi pe gratis, atat esti de setat sa crezi ca fiecare partida trebui recompensata financiar.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Si stati linistiti ZoliCat100, ca nu se zgaltaie temeliile acestui forum din cauza a ceea ce scriu eu. Sau iti este teama ca sunt un pericol atat de mare incat sa ajunga lumea sa creada ca se poate fute si pe gratis, sa nu mai mearga la curve si sa nu mai scrie recenzii? Iti dai tu seama ce ar fi atunci?

Intelegi si tu ca e imposibil asa ceva, asa ca HAI PA.

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Prietene...ai o parere prea buna despre tine....daca vrei iti spun ca esti fatarnic si duplicitar. Esti pe un site de curve si tu te crezi pe un forum filozofic. Iti sugerez sa iti pastrezi ideeile si presupunerile pentru tine. Pana nu cunosti un om...nu il judeca. Dar caracterul tau....e redus la minim...Cand o sa ii cunosti pe cei cu care vorbesti...atunci comenteaza.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Dar draga ZoliCat100, eu te cunosc deja dupa cum singur te-ai descris, dupa propria ta perceptie asupra ta.

Si nu mi-ai dat nici un motiv sa vreau sa te cunosc mai mult.

Eu te judec? Eu iti dau feed-back la cum te prezinti tu, iti arat cum se vad lucrurile din afara. Oare pt asta sa fie caracterul meu redus la minim?

Forum filosofic? Filosofia este pt viata ce este masturbarea pt sex (replica nu imi apartine, e din filmul "The Philosophers").

Poti sa te incapatanezi in continuare sa stai in zona ta de confort a banalitatii, sau te-ai putea dezvolta interior.

Se simte jale in ultima ta replica, dar sa stii ca nu te ajuta cei care iti plang de mila in fata si pe la spate profita de pe urma naivitatii (bunatatii) tale.

Si acum la modul cel mai sincer, fara ipocrizia de care ma acuzi, iti doresc sa ajungi sa fii si tu plin de tine si sa te consideri cel mai pizdos, buricul pamantului si centrul universului, sa ti se rupa de ce zice oricine. Tu sa stii despre tine ca esti prioritatea nr. 1 din viata ta, sa te respecti ca un boss si sa iti oferi cu cel mai mare drag de tine tot ceea ce are viata aceasta mai bun de oferit. Si daca asta inseamna sa mergi la o curva buna pe care sa o platesti ca sa futi, fa-o sanatos si fericit, ca doar esti barbat pe pula ta, nu o carpa jalnica.

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Nu ai tu habar care este modul de a ma vedea pe mine insumi. Nu am cerut un feedback de la tine. Daca vroiam iti scriam in privat. Ideea ca ai fi vrut sa ma cunosti ma oripileaza. Bine ca nu am reusit sa ma ridic la nivelul tau. Nici nu as fi vrut sa cunosc un fatarnic (vad ca ipocrit nu iti place), un tip dual si laudaros care le stie pe toate. Nici macar nu ai originalitate in afirmatii.... de aceea esti banal, dar iti zugravesti frumos fatada. Functionezi dupa o vorba celebra....vulpea daca nu ajunge la struguri zice ca sunt acrii.

Astept cu interes o recenzie despre una pe care ai futut-o dupa ce ai  convings-o, poate se mai incumeta cineva de pe forum (asta daca nu esti zgarcit in detalii/sau nu fabulezi).

Asta astept de la tine, nu urari de succes sau sugestii.

Link spre comentariu
  • Oras:oredea
  • Oras:oredea

Butonand prin forum gasesc un cuplu cu care as fii dorit sa ma intalnesc chiar daca sunt din Oradea (cu deranju de a ma deplasa la Cj) dar butonand mai mult constat ca sunt niste DISTRUSI de oameni care nu-si dau seama si nu stiu rolul unui nanunt de genul(cuplu matur cu experienta.........) ci se baga in seama cu tot felul de comentarii. Nu mai vreau sa dezvolt, dar ideia ie ca daca te gasesti inrun anunt ie OK, daca nu vezi-ti de treaba ta, ANUNTUL NU IERA DE GENUL(cuplu matur cu experienta cautam bagatori in seama)

OK daca Dorina si Sorin vor vrea sa-mi impartaseasca din fanteziile lor,sunt dispus si voi lasa un id

Daca am jignit pe cineva a-mi cer scuze, dar si ieu m-am simtit jignit ca am vrut sa ma intalnesc cu iei si nu am putut din cauza unor discutii aiurea ,care nu aveau nici o treaba cuesenta anuntului.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Zoli100 draga, pentru tine am 3 cuvinte doar: banal, banal si iar... banal. Aici este site pt curve, nu de scris recenzii despre cum futi moca. Si stai linistit ca nu ai cum sa iti dai seama daca spun adevarul sau fabulez.

 

floooooo draga, IESTE niste oameni DISTRUSI pe aici care scrie "a-mi cer scuze" ca n-ar "ideie" ce e aia ortografie.

Tu te-ai uitat vreodata in cartea de identitate sa vezi cum se scrie OREDEA? Nu e ORADEA, cum ar zice unii, e ORADIA, sau mai bine O-RADIA.

Poate, daca ai citit pe-aici cum scrie Dorina, pai iti da lectii de scris corect, ca tu ORADIEANULE, esti praf. Bine macar ca ai pula de bagat.

Bravo tie ma baietule ca te-ai simtit jignit. La cat de prost scrii si ai bani de curve sigur esti ceva functionar public care serveste cetateanul de dupa tejghea si ia mita. Bine ca esti cetatean european cu drepturi depline, ma gandesc ca ai si coaiele pline.

Tu si Zoli100 ar trebui sa va tineti reciproc de scule ca sa faceti un tinut secu...lar. Ho, nu sariti pe mine ca nu sunt sovin.

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Nu esti original...si te enervezi repede. Ai o personalitate dubla? Nu mai sus explicai cum reusesti tu cu puterea mintii  sa seduci si sa futi studente  de 21 de ani? Si ne faceai noua morala legat de datul banilor pe curve? Ai uitat? Lecitina te paste prietene! Ar trebui sa iti recitesti posturile...ca sa iti aduci aminte ce ai scris...altfel vad ca te incurci...si nu iti place!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Zoli100, cum ti-ai dat seama ca sunt prost? Toti oamenii banali sunt prosti?

Si daca eu sunt un om banal ca tine, inseamna ca si tu esti prost? Alta jignire mai desteapta decat "prost" nu ai gasit?

Eu nu consider despre nimeni ca este prost. Poate fi neinstruit, nepasator, blazat etc., dar nu prost.

Si nu fut doar studente, acela a fost un exemplu ca raspuns la o intrebare de a ta.

Stii, este o chestie psihologica sa jignesti pe altii asa cum ai fost tu jignit. Dar stai linistit, ca eu nu cred despre tine ca esti prost. Daca altii ti-au spus asta in repetate randuri debaraseaza-te de trecut si crede-ma pe cuvant: Zoli100, esti un om minunat de inteligent.

Doar ca nu ai inteles ca eu nu am tinut nici o morala sa nu dai banii pe curve. Eu sustinut ca mersul la curve si futaiul pe bani este contraproductiv pentru ca nu inveti nimic din asta, e ceva obtinut facil, iar asta te determina sa renunti la a invata sa futi pe gratis.

Nu sunt original? Pai a mai scris vreodata cineva pe un site de curve ceea ce am scris eu aici? A mai raspuns cineva unor frustrati asa cum o fac eu? Sunt al dracului de original, fie ca iti convine sau nu.

Ma enervez repede? Ti-am spus eu tie vreodata ca esti prost, sau ti-am atribuit vreo alta "calitate" decat ti-ai atribuit singur (banal)?

Da, sunt mirat de cat de agramati sunt unii (neinstruiti gramatical). Mi se pare de bun simt sa cunosti sa scrii corect in limba tarii in care traiesti, dupa aceea sa te simti jignit, ca daca nu stii sa scrii corect cum o sa stii ce insemna cuvantul "jignire"?

Te rog frumos, nu imi mai scrie draga Zoli100, megi la curve si sa curga recenziile tale... din Tinutul Secuiesc. Ho, ca nu sunt sovin.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Ciucurel Dorina a renuntat la thread-ul asta din cauza lui Titus sau scandal ion (celalalt user al lui), asa ca ne permitem sa facem putin spar mintal cu dumnealui ... E destul de distractiv sa-l vezi cum se lupta cu morile de vant ... Join the party if you want :))

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Ciucurel Dorina a renuntat la thread-ul asta din cauza lui Titus sau scandal ion (celalalt user al lui), asa ca ne permitem sa facem putin spar mintal cu dumnealui ... E destul de distractiv sa-l vezi cum se lupta cu morile de vant ... Join the party if you want :))

Ok daca este asa ,atunci Titus sau Scandal ionica sa imi suga pula sa sa imi bea ouale!!!

=)) =))

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Ok daca este asa ,atunci Titus sau Scandal ionica sa imi suga pula sa sa imi bea ouale!!!

=)) =))

 

Io atata am de spus: BAAAAAAAAA, voi sunteti nebuni rau da' tat. Tati astia ...!

Va stiti voi care.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Viorelule, banii mi-i trimiti mie, nu lui Guru Bivi, ca o sa ii dau eu pe urma, stai linistit.

Doar ca trebuie sa practici urinoterapia in fiecare dimineata, dar ai maaare grija, primul jet il dai in toaleta, restul in paharel si pe gat cu el.

Si sparing mintal faci cand ai cu cine, tu pt mine nici de o dezmortire a mintii nu esti bun. Sunt sigur ca ai alte calitati, tu deocamdata nici garda nu stii sa o tii sus, d-apoi sa o mai si tii ridicata 3 minute cat de-o repriza?

 

Da, ciucurelule, ma prezint smerit si sa iti sug pula si sa iti beau ouale, doar lasa-mi adresa ta de acasa si intervalul orar in care poftesti sa vin.

Oare cat de redus mintal poti sa fii sa imi scrii sa iti sug pula? Asta trebuia sa ma jigneasca? Pe bune?

Mai incearca, injura-ma de mama, tata, bunici, frati si surori, draci, dumnezei etc. Zi-mi ca sunt un avorton palavragiu etc.

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Prietene...chestia cu tinutul secuiesc...putea sa nu fie in repertoriul tau banal...ai facut ca toti ceilalti cand nu ai mai avut de ce sa te lei ai luat-o in brate pe aia cu tinutul secuiesc (nu! nu esti sovin...esti...). De aceea iti spuneam ca esti banal, nu esti diferit cu nimic de ceilalti (doar tu crezi ca sti reprezentantul pe pamant al divinitatii). Trebuie sa cauti altceva...in loc de banal...TU esti asa (sic!). In rest succesuri pe toate planurile (la bani nu ma refer, oricum nu iti trebuie sa ii dai pe curve).

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

P.S. O sa imi lipseasca o perioada distractia datorata zbuciumului tau interior...prietene titus, sau arogantei?...sau ipocriziei si banalitatii? Oricum nu este importanta cauza, ci doar hohotele de ras provocate de necunoasterea ta (sa nu spun prost ca iar te superi). Sper sa ramai in forma si te anunt cand revin. Sper ca o sa ai timp sa iti tragi un bronz (nu la solar...), sa te ajute in seducerea studentelor (vezi ca pleaca imediat in vacanta, poate mai raman restantierele...), pe langa puterea mintii (sa nu iti irosesti banii). Succesuri!

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Hahaha .. Ce ma distreaza cearta asta :))) .. E clar ca am atins un punct sensibil cu yoga ... Omu' stie urinoterapie si chestii .. Ia zi Tituse ... Spalare de mat mai faceti?

Asta sigur a fost in MISA, si-a dat seama ca l-au prostit si acum a luat si el doua trei principii de acolo si face pe interesantul. Prietene las-o jos ca macane, de fapt continua ca e chiar amuzant.

Si acum sa fac si eu putin oe interesantul. In sparring nu exista reprize, e doar un antrenament.

Vezi tu Tituse, au dreptate aia de la yoga in privinta ego-ului sau poate ai baut prea multa urina si asta ti-a intunecat judecata :))))

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Mama Viorelule, m-ai prins cu yoga. Dar cum ti-ai dat seama, stii si tu de continenta sexuala?

Dar nici nu am vrut sa iti dai seama. Vai, dar cum te-ai mai prins... Sa stii ca yoga e un punct sensibil, da. Un pic daca o apesi iese puroiul.

Ai citit si tu despre yoga, sau ai mers si pe la cursuri? Chiar nu stiam ca daca vorbesc pe fata despre principii yoghine cineva o sa se prinda.

Da, ma Viorelule, m-a pasionat sa aflu despre yoga si m-am documentat. Am mai citit si niscaiva carti, am mai pus in practica si amobservat ca unele chestii functioneaza. Asa, si ce-i cu asta? Eu stiam ca esti de ras cand nu citesti, nu cand te pasioneaza ceva si vorbesti despre asta.

Stiu urinoterapie si CHESTII? Chestii, mai baiatule? Ce e alea chestii? Spalare de mat ii spui tu la clisma? Sa stii ca e mai interesant sa ii spui spalare de mat, esti documentat, bravo tie.

 

Si dragul meu Zoli100, sa stii ca am vazut gluma cu Tinutul Secuiesc pe acest forum de vreo o mie de ori (sau nu), de asta am zis sa fiu si eu banal.

Lasa, nu te mai supara, mergi fericit in concediu, unde sigur nu ai net. O sa revii de acolo mult mai bogat interior.

Eu acum sunt in concediu si de asta am atata timp sa mai intru sa mai dau replici, ca ma amuza treaba asta.

Treaba ca bronzatul nu la solar e de cocalar. Sa inteleg cu tu vei avea un concediu de vis unde te vei bronza din plin si acuma te lauzi sa te vada aceia in numele carora scrii, ca ai valoare si bani de investit in concediu si tu intuiesti ca din moment ce vreau sa fut pe gratis eu sunt sarac lipit pamantului. Da, asa este, tu esti mai bogat ca mine, esti plin de idei faine pe care eu unul nu le-am vazut.

Dar gandeste-te ca eu am scris, mai mult sau mai putin de nebun, niste lucruri pe care altii nu le-au mai scris (ce-i drept, banale), iar tu si restul de pe forum ati facut front comun (ca, de, sunteti mai multi) sa incercati sa ma desfintati. Mi-ati cautat slabiciunile (yoga e o slabiciune), metaforic mi-ati dat in cap si tot ce incerci tu, Zoli100, sa demonstrezi tu este ca eu sunt banal. Bine mai baieti, asa e cum ziceti voi, aveti dreptate.

Recunosc. Sunt banal, ipocrit si prost. Gata, sunteti fericiti acum? Ce v-a apucat? Hai, lasati-o dracului. Eu nu stiu nimic si voi le stiti pe toate.

Gata, aveti confesiunea mea, am scris numai minciuni, astfel ca Dorina si Sorin vor reveni in curand ca sa nu va mai simtiti jigniti ca m-am bagat aiurea in seama. "Sunt urat si put, ramane intre  noi ca platesc sa fut." Hai pa si va pup.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Hai ma Tituse, stiu ca poti mai mult de atat .. Ai dat-o pe aia din clasa a 5a cu "eu nu stiu ninimic si voi le stiti pe toate" ca o little bitch ce esti... Pacat ... Ma asteptam la mai mult de la tine .. Asta e ... Pana si yoghinii dezamagesc in ziua de azi ... What's the world coming to?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Mai Viorelule, nu stiam ca asteptarile voastre sunt la nivelul primei clase a ciclului gimnazial, dar am zis ca daca asta va doriti, asta sa va ofer.

Te asteptai la mai mult de la mine? Pai si de la tine cand vei incepe sa ai asteptari?

Faza ca "pana si yoghinii dezamagesc in ziua de azi" e de ciclu primar, gimnazial sau de liceu? Sa nu imi spui ca e de facultate, dar ma rog, o sa te cred pe cuvant ca tu esti expertul.

Si sa stii ca nu pot mai mult de atat, mi-am atins limita plictiselii si a banalitatii cu tine si cu Zoli100.

Un lucru iti mai spun: daca o sa ma vezi pe strada sa te apuci sa strigi dupa mine "yoghinul, MISA, urinoterapie" si cu o superioritate inchizitoriala sa imi tragi o flegma intre ochi (in Ajna chakra). Bine ne-am gasit in Europa, tolerantule, diversule si multicultural dezvoltatule.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...