Sari la conținut

Cuplu matur 0747908024 cu experienta si mare dorinta pentru a oferi placere.


Postări Recomandate

Până la o eventuală răzgândire, Dorina și Sorin, out of games.

Numărul de telefon nu mai e valabil.

Îmi pare rău să aud că va retrageți, sper sa fie temporar, și nu pt ca vreau sa va vizitez, ci pentru ca v-am vizitat când erați prin București și mi - ați rămas în minte ca cea mai tare experienta de curving pe care am trăit-o, iar Dorina ca cea mai cea femeie pe care am avut-o în pat. Și am avut ceva-ceva...
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Îmi pare rău să aud că va retrageți, sper sa fie temporar, și nu pt ca vreau sa va vizitez, ci pentru ca v-am vizitat când erați prin București și mi - ați rămas în minte ca cea mai tare experienta de curving pe care am trăit-o, iar Dorina ca cea mai cea femeie pe care am avut-o în pat. Și am avut ceva-ceva...

 

Mulțumesc. 

 

Nu știu dacă am fost suficient de cuminte să primesc cadouri, dar complimente, văd că primesc! :) 

  • Like 5
Link spre comentariu

Dorina, sper sa fie doar o scurta vacanta, dupa care sa revii cu prospetimea si pasiunea cu care ne-ai obisnuit.

In asteptarea revederii, iti urez sarbatori fericite si da, sigur meriti un cadou cand ne reintalnim!

Salutari, Andrei ("pompierul" din Bucuresti).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Ce veste trista, Dorina....Va urez LA MULTI ANI! cu sanatate si numai realizari.

 

Vă mulțumesc tuturor pentru urări. Să fim sănătoși, e cel mai important. Restul le armonizăm noi! 

 

Un an cu sănătate și bucurii! 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator brunetel
Reputație: 0

Buna

M am uitat putin pe postarile pe care l-am scris si am vazut ca nu am relatat experieta fantastica cu Dorina si Sorin. Voi scrie ultima experienta care a fost anul trecut.

M-am programat prin mesaj la prima ora cred ca de la 10 am fost primul in ziua respectiva. Am intatziat putin dar am avut noroc ca nici ei nu ma puteau primi la ora stabilita. Cand am ajuns la locatie m-am intalnit cu Sorin si impreuna am urcat in ap. Am servit o cafea fiind dimimeata si rapid am trecut la dus, Dorina m -a asteptat in camera goala si am inceput cu niste sarutari dupa care Dorina a si trecut la oral intre timp a intrat si Sorin in camera asa ca Dorina s-a luptat cu 2 scule dupa care eu cu Dorina am trecut la un 69 iar Sorin se uita la noi la un moment dat am zis lui Sorin sa vina sa o futa pe Dorina in fund iar eu intre timp sa ii dau limbi in pizda ( a fost o fantezie pe care am vrut neaparat sa o experimentez). Pe urma am pus o caciulita si am facut un sandwich cu Dorina la mijloc pana m-am terminat. A urmat o pauza in care am povestit dupa care am inceput a doua partida in multe poziti si finalizarea a fost la Dorina in guritza.

Note: 10 pe linie

Recomand cu incredere. Eu abia astelt sa ma reintalnesc cu ei.

Spor

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Buna

M am uitat putin pe postarile pe care l-am scris si am vazut ca nu am relatat experieta fantastica cu Dorina si Sorin. Voi scrie ultima experienta care a fost anul trecut.

...

 

Brunetel, recenzia ta pentru experiența trăită anul trecut (01.01.2018 ~ 31.12.2018, cam când?) în condițiile în care Dorina & Sorin au anunțat retragerea (temporara?) din "domeniu", este mai mult decât utila.

 

P.S.: tu chiar ești brunetel sau ești, cumva, blondut?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Brunetel, recenzia ta pentru experiența trăită anul trecut (01.01.2018 ~ 31.12.2018, cam când?) în condițiile în care Dorina & Sorin au anunțat retragerea (temporara?) din "domeniu", este mai mult decât utila.

 

P.S.: tu chiar ești brunetel sau ești, cumva, blondut?

 

Ce-aveți cu omul? Mie mi-a făcut plăcere să-mi reamintesc întâlnirea cu el. Cred că e aia în care mi-a bătut vecina cu tocătorul în calorifer. 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...