Sari la conținut

Postări Recomandate

post-3595-133409712462_thumb.jpgAMALIA, bruneta sexy si obraznica, iti ofer o ora de fantezii si de extaz total cu 2 finalizari, intr-o locatie de vis unde totul este permis, poze reale, discretie, zona Mall Afi Cotroceni, cica e singura in locatie 0736.418.636 /100ron din cautarile pe google am gasit poze cu inca o colegawell,aseara am vizitat-o pe domnisoara,este cam noua in bransa cica dar se pare ca stie ceva meserie:Paccepta fk,oralul este neprotejat cu tendinte deepthroat dar fara finalizare:nota 7iar la normal are tot nota 7.....se misca binisor si nu face figuri la schimbarea pozitiilor,sanii sunt cam lasati...la sfarsit am primit bonus un masaj :rolleyes:PS:scuzati reviewul scurt dar nu ma pricep la scris poezii ca alti colegi:Pdaca mai vreti alte detalii pana la urmatorul coleg care ajunge la dansa scrieti aici
Link spre comentariu

Ha! Cred ca e mai bine de un an de cand zic sa dau o vizita pe la donsoara Amalia si iaca-te ca acu cateva zile am dat-o si pe-asta. :laugh2 Noaptea pe la 1 ma intorceam de prin centru, butonam telefonul pe anuntul.ro si dau de anuntul ei : AM revenit, Amalia dulce si finuta te asteapta in Drumul Taberei sa-ti ofere: oral, normal, 69, masaj de relaxare si alte fantezi erotice pe care tu le ai, suna-ma si cu siguranta vei reveni, poze 100 % reala, 04 iun 11:00

 

0726.539.585 Bucuresti 80lei/Ora

 

Buuun am zis si pretul mai mic am intrebat pt o fin cat si a zis 60 , am uitat sa spun ca in urma cu 2 zile am trimis un coleg la ea si a fost multumit , plus ca din vorba in vorba am observat ca avem si un prieten comun.In fine ajung la ea, exact vis-a-vis de Drumetu' pe Compozitorilor , imi deschide usa o brunetica mica de statura infasurata intr-un prosop, nu credeam ca e asa miniona , zambareata , vorbareata , ma baga in sufragerie, palavragim noi destul timp , mi-a spus toata viata si supararile ei in timp ce beam o bere , luasem io de jos 2 conserve, si trecem la fapte in dormitor cu lumanarele pat mare care se cam clatina si scartaie da merge.Oral neprotejat , atentsa peste tot , nu face cim , apoi o iau pe la spate , fundul misto intr-adevar ,cam uscata, scartaia, nu voia sa intre, zici ca faceam anal asa era , dau cu lubrifiant avea in noptiera , si parca merge mai bine , pompez ce pompez si termin cu greu pe la spate dupa 10-15 min de pompe continui doar doar sa termin odata.Finalizat , ma duc la dus ma imbrac se imbraca si ea mai stam de vorba si-i aduc aminte de masaj o intreb daca poa sa faca ii mai dau diferenta si zice ca ne-am imbracat ca ora e cam pe terminate si ca ne mozolim in uleiu ala rau de tot si dreptate mare avea ca mai mult trebuia sa frec la mine in cada la ora aia decat freca ea la mine , asadar obosit fiind m-am urcat intr-un taxi si direct acasa m-am dus.

Fata e ok , foarte de gasca, glumeata si vorbareata , prestatia e cam de nota 7, sanii cam lasati , raportul banilor dati 60fin e ok ,mai ales daca o ai vecina sa zic asa , adica nu se merita sa vii din titan pana la ea ca nu-si are rostul , am io impresia ca masajul pe care il face e bun , a si lucrat ca maseoza la un salon mai acum 2 ani , deci daca mai dau pe la ea o sa iau ora cu masaj si va spun.

 

***Rog un moderator sa-i schimbe numarul din thread cu cel din anunt ,ca nu-l mai are de un an si locatia sa se stie ca nu mai e la Afi. Salutari

post-16555-0-57488200-1338824314_thumb.jpg

post-16555-0-55727600-1338824324_thumb.jpg

post-16555-0-23070300-1338824332_thumb.jpg

post-16555-0-69910500-1338824349_thumb.jpg

post-16555-0-31202800-1338824360_thumb.jpg

  • Like 7
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator crlstl
Reputație: 0

Buna seara,

 

Am sunat ieri domnisoara cu gandul sa o vizitez, dat fiind faptul ca eram in zona, si ademenit de tariful negociat de colegul sangre (50 lei/finalizare).

Imi raspunde domnisoara si imi mentioneaza ca o finalizare de cel mult 20-30 minute are tariful de 80 lei, in timp ce o ora are tariful de 120 lei.

Mirat oarecum de cresterea subita de pret, am zis totusi sa aman vizita.

 

Colegu sangre, esti sigur ca tariful de 80 lei era pe ora?

 

Multumesc.

 

Daca postarea mea nu este utila si/sau deranjeaza, va rog sa o stergeti.

Link spre comentariu

@cristI , unde ai citit tu ca am negociat la 50lei cu Amalia cand vezi putin mai sus recenzia mea.Mai citeste-o odata , si eu si colegul meu care a fost inaintea mea cu 2 zile , i-am dat 60lei pt o finalizare.80 este sau era ora daca poti 2 fin , daca nu iti facea un masaj pana se implinea ora.Cand ai vorbit cu ea la telefon puteai sa spui ca in urma cu o luna lucra cu pretul asta si intelegea pt ca e intelegatoare si sunt sigur ca te lasa cu 60 pe finalizare, acum depinde si cum pui problema si cum vorbesti.Cred ca ai facut o confuzie cu o alta recenzie de-a mea unde am negociat, cu toate ca nu stiu sa fii scris asta si intr-adevar sunt fete cu care am mai negociat la preturi dar asta e strict problema mea si nu sunt obligat sa scriu aici ca am fost cu ea pe 3sute in loc de 6sa zic, pt ca le-ar trage in jos.In decursul a 2 ani a lucrat cu tarife diferite , cred ca si le schimba dupa cum vede ca merge piata, plus ca are anunt si in libertatea.

Link spre comentariu
Vizitator crlstl
Reputație: 0

AMALIA revine cu o colega care iti ofera placeri maxime oral, normal in orice pozitie si fantezie pe care o doresti, vino si cu siguranta vei reveni, 25 Jun 11:00

0726539585

 

post-4093-0-30798000-1340637010_thumb.jpgpost-4093-0-11008300-1340637011_thumb.jpgpost-4093-0-19579000-1340637012_thumb.jpg

 

 

FYI

 

Multumesc

Link spre comentariu

Vizitator crlstl
Reputație: 0

Buna seara,

 

Am vizitat-o pe domnisoara, saptamana trecuta, mai exact vineri. Programarea am facut-o la minut, urmand sa o vizitez in maxim 10 minute (citez: daca nu ajungi in 10 minute, cobor la manele si nu ma mai gasesti).

Fiind foarte aproape de locatie (vis a vis de Hanul Drumetului) nu am facut mai mult de 5 minute, am sunat, mi-a comunicat exact scara, etajul si apartamentul. Urc, imi deschide imediat ce a auzit usa liftului, ma pofteste in apartament unde ma invita sa o cunosc pe colega ei, http://nimfomane.com...drumul-taberei/ si ma intreaba pe care din ele o aleg. Raman cu ea, si intram in camera. Patul nearanjat, se vedea ca fusese folosit cu ceva timp in urma (un ambalaj de prezervativ era aruncat in mijlocul patului). Domnisoara se dezbraca, in timp ce ii inmanez cei 80 lei (pretul pe finalizare), inchide lumina, si ne asezam in pat. In scurt timp incepe un oral mediocru, fara DT, fara nimic deosebit, apoi din proprie initativa imi pune prezervativul si trece la munca, ea deasupra, pozitie in care am si finalizat dupa maxim 7-8 minute.

Domnisoara destul de comunicativa, sani micutzi si lasati (are 3 copii zicea), fund destul de ok, micutza de statura.Pozele ii apartin dar sunt cred cam vechi.

Are tentative de FK, dar se lasa pagubasa imediat, nu intretine.

Domnisoara lucreaza ca prestatoare in Italia, fapt confirmat de aceasta. Sambata, 04.08.2012, citez :"am avion, plec la munca, 2-3 saptamani in functie de cum merge treaba".

 

Apartamentul, dezordonat, mobilat cu strictul necesar. Baia nu am vizitat-o. Avand in vedere Hanul Drumetului de vis a vis, presupun ca fetele au "vad comercial".

Personal nu recomand.

 

Multumesc.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...