Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:near Elm Street
  • Oras:near Elm Street

Eu am fost la Bianca anul trecut de mai multe ori, dar nu am vazut nici o jucarie erotica, vibrator sau ceva de genul asta!

Sau poate nu am fost eu la Bianca :))) - asta a fost o gluma; ca sa nu se mai interpreteze altfel.

O zi buna tuturor!

Cu ocazia asta o pup si pe Bianca, nu am mai vazut-o/auzit-o de mult si mi-e tare dor de ea!

Link spre comentariu
Vizitator lovematuresex
Reputație: 0

@lovematuresex

 

 

Esti sigur ca ai fost la Bianca?? Esti primul membru care comenteaza despre jucariile erotice pe care le-ar folosi.

 

Astept confirmare de la ceilalti membri sau de la @Bianca777

cu siguranta , la aceiasi locatie din dr taberei , cu aceiasi pisica in casa.

Link spre comentariu
Vizitator cioco
Reputație: 0

cu siguranta , la aceiasi locatie din dr taberei , cu aceiasi pisica in casa.

Pisica era caine ! @Afriq are dreptate sa te intreba daca ai fost la @Bianca 777 .

Link spre comentariu
Vizitator Scrat
Reputație: 0

cu siguranta , la aceiasi locatie din dr taberei , cu aceiasi pisica in casa.

 

@Afriq exemplu tipic de ... recenzie falsa. Bianca777 are caine si nu pisica (eu fac anul de cand am fost la ea) iar de jucarii erotice nu stiu, sincer nu am intrebat dar nici nu am vazut macar una nici prin sufragerie si nici in dormitor. Iar ,,pisica,, aia de zice colegu ...  :laugh2  facea ham ham ca era incuiat in bucatarie.

Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Pot sa confirm si eu ca acum 7-8 ani avea pisica (doar pisica). N-am mai vazut-o din 2006 cred, so........nu mai stiu.

Avea si jucarii dar eu unul nu le-am folosit niciodata, desi am fost la ea de minim 10 ori. Bine, nici nu ma tenta ideea. Io-s cu sexul normal.

Spor........

Gogu Tirbuson

Link spre comentariu

Hi il_amatore

 

She has a lot of very good reviews. Yes, she offers anal. And you can see the pictures in the topic. About her English, you can try and use the phone.

 

For the rest, use google translate to get some ideas about her services.

Link spre comentariu

Bianca este disparuta din peisaj de trei luni. Era bolnava ultima data cand am vorbit cu ea, dupa care... pauza. Am incercat in fel si chip sa aflu ce se intampla si nu am reusit. Poate e bolnava grav sau poate s-a maritat, poate s-a retras sau poate e in strainatate; telefonul este inchis de trei luni iar pe site-ul ei oricum nu prea se omora cu raspunsuri. Deci... 

Link spre comentariu

Mergeti fratilor unu la ea care a mai fost, @leonidas vrei sa dam o fuga sa vedem daca s-a maritat ? , @tzaranu ? vad ca esti ingrijorat, vorbesc serios, de obicei anunta si era oarecum activa pe forum...de pe 28 oct 2012 n-a mai intrat, in 5 luni putea sa-si anunte retragerea. 

@Bianca , daca venim cu o floare de 8 martie pui catelu' pe noi ?

Link spre comentariu

@Sangre, sunt ingrijorat pentru ca ultima data cand am vorbit cu ea se simtea foarte rau, aproape ca nu i-am recunoscut vocea. altfel... fiecare are dreptul sa faca ce vrea (vezi Antonia sau Mona Cantemir care fie s-au retras fie au plecat din tara). dar avand in vedere conjunctura in care a disparut e ceva ciudat la mijloc...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Ati fost, ati aflat ceva? E nevoie de un fond de salvare, sau alt fel de ajutor? Desi nu o cunosc si nu am fost niciodata la ea, o sa contribui. La cate a facut, pentru asa de multi oameni, mi se pare ca merita sa fie sustinuta, daca are o problema serioasa.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fratilor, ati mai auzit noutati despre Bianca? Mergeam la ea in mod regular acum cativa ani si acum o luna si ceva chiar am vrut sa ma mai duc din nou, fara succes insa, si apoi am vazut ultimele voastre postari. Mi-ar parea rau daca o pierdem pe Bianca :no2

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Dupa cum am promis ieri,revin cu recenzia.

Dupa vreo doua saptamani de sunat si dat SMS,am reusit sa ma programez pentru ieri dimineata.

Sa va spun mai intai ce va intereseaza mai mult si anume de ce a disparut Bianca 4 luni.Ei bine a fost foarte bolnava si a suferit o operatie.A inceput sa lucreze de cateva saptamani,dar destul de putin,din spusele ei si chiar o cred,adica maxim un client pe zi sau la doua zile.Motivul ar fi ca este inca slabita.Deocamdata primeste doar clienti vechi si din acestia preferatii(ce bine ma simt).

Probabil ca in cateva luni revine la forma initiala si la formele de dinainte(pentru cine o cunoaste).

Pe scurt,am stat cam 4 ore la Bianca din care actiune in dormitor cam 1.5 ore,restul timpului ne-am povestit ce-am mai facut de cand ne-am vazut ultima data(de anul trecut din vara).

Despre actiunea din dormitor ce sa va spun,sarutari la greu,mangaieri,oral ea,oral eu,69,normal in toate pozitiile,iar oral ea,intors in 69,orgasm ea(mama ce priceput sunt) si terminat in gurita ei ca mai toate datile,inghitit toti copilasii si cam asta a fost actiunea.

Acum notele:

Oral-10 cu felicitari(are o tehnica data naiba si nu incearca sa te termine,ci din contra prelungeste deznodamantul)

Normal-10(chiar ii place pula)

Anal-de data asta n-am facut,asa s-a nimerit

Aspect-nu dau nota,o mai pasuiesc sa mai puna cateva kg pe ea(sa stiti ca e foarte slaba,cei care o cunosc o sa vada diferenta)

Cam asta a fost pe scurt intalnirea mea cu Bianca,o intalnire ca intre doi vechi prieteni care nu s-au mai vazut demult(eu asa am simtit).Daca am uitat ceva,trageti-ma de urechi.

Ca o concuzie,deocamdata au sanse sa ajunga la ea doar cunoscutii.Si un mesaj pentru Gogu Tirbuson:insista nene ca e pacat ca tocmai fata asta sa nu intre in topul tau,chiar daca ai trecut de litera B.

  • Like 16
Link spre comentariu
  • Oras:satu lu Bucur
  • Oras:satu lu Bucur

Daca am uitat ceva,trageti-ma de urechi.

Maestre @intens, fara sa te trag de urechi nici macar virtual vreau sa-ti atrag atentia ca ai uitat detaliul foarte important al halatului. Mult mai important, dupa parerea mea, decat recomandarea facuta confratelui tirbuson, gogu tirbuson pe care intre noi fie vorba puteai sa i-o ”dedici” prin mesaj personal.  

Locatia e aceeasi?

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

E greu de prins dar daca devii client regular si telefonul tau este in contacte iti raspunde negresit.

Eu am fost la ea inca de prin 2005 am prins si perioada cu show lesby cu Carmen

Locatia neschimbata.

Tarif 300

3 numere in 2 ore

La nr. 1 nu te lasa pana nu te terrmina cu un oral lung de uiti de tine plus annilingus. La mine cum simte ca sunt aproape sa ejaculez cum schimba ritmul si m-a tinut asa vreo 20 de minute. La final o tine in gura de te urci pe pereti

La nr. 2 am trecut la 69 si am avut si un ajutor un vibrator cu bile rotative. Pasarica foarte curata clitorisul si labiile de exceptie pacat ca nu se umezeste foarte mult

La nr.3 chnuit el ca nu mai aveam material anal cu ea deasupra

 

Chiar daca acum are o varsta eu am tercut pe genul milf

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

E greu de prins dar daca devii client regular si telefonul tau este in contacte iti raspunde negresit.

Eu am fost la ea inca de prin 2005 am prins si perioada cu show lesby cu Carmen

 

 

@Bobym: nu-mi place sa ma bag in seama, dar nu este foarte clar daca ne povestesti experiente din "zona" 2005 sau ceva recent. Daca experienta este recenta multi membri ar aprecia ceva mai multe detalii; daca e veche... no comment.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:near Elm Street
  • Oras:near Elm Street

Salutare tuturor!

     Bianca mai activeaza! Am sunat eu pe 28 aprilie si azi si avea telefonul deschis! I-am trimis si mesaj! Deci mai activeaza si inca foarte bine! Am fost la ea cam acum vreo trei saptamani si un pic parca! Sa va povestesc:

- Locatia - Drumul Taberei - apartament curat, cu mobila veche si baie la care mai trebuie niste imbunatatiri - nota 9 (pentru clientii pretentiosi am dat aceste detalii, eu ma simt foarte bine cu Bianca indiferent de felul locatiei); pentru prosop mare si curat, papuci, geluri de dus - nota 10

- Modalitatea de contact - telefonic, la numarul din titlu
- Detalii despre intalnirea efectiva - Bianca mi-a deschis usa si m-a invitat in camera, acolo ne-am imbratisat si ne-am sarutat ca doi vechi prieteni ce suntem, deoarece nu ne mai vazusem de foarte mult timp. Bianca este frumoasa, blonda, inalta (1,70 m), sexy, picioare lungi, fundulet super, sani superbi, pasarica aranjata si curata, ce sa mai spun, o femeie exact pe gustul meu, singura schimbare fata de anul trecut fiind faptul ca este un pic mai slaba, datorita problemei de sanatate avute, fiind nevoie sa mai puna cateva kilograme pe ea, pentru a ajunge la formele ei initiale superbe, dupa parerea mea. Oricum, mie imi place foarte mult si acum cum arata, am stat tot timpul cu “el” in pozitia drepti! M-a primit imbracata intr-o plasa neagra, care ii scotea in evidenta formele imbietoare si tocuri de 10-12 cm. I-am oferit un trandafiras special cu dedicatie cu ocazia reintalnirii si un pachet de tigari Marlboro gold long. Am stat de vorba pe diverse teme o gramada de timp, m-a servit cu cafea si apa plata, am fumat impreuna cateva tigari si la un moment dat mi-a dat un prosop mare si curat, papuci si la dus. Dupa mine a fost si Bianca, a folosit si apa de gura si apoi am mers in camera, unde, dupa multe mangaieri si sarutari pasionale, mi-a oferit un oral neprotejat superb, umed, adanc, DT, atentie la toate zonele, priviri ademenitoare, numai la ea am intalnit tehnica asta super folosita la oral. Am continuat cu normal protejat, ea deasupra cu fata la mine, miscari super din corp si din muschii vaginali, mangaieri si sarutari, dupa ceva timp am schimbat pozitia, ea lasandu-se usor de pe mine si a ajuns in prelungirea mea, fara a scoate obiectul din pasarica, amandoi pe spate si sprijiniti in maini, pozitie in care am continuat o perioada, pana la terminarea actiunii, cu finalizare in preze. Am mai stat un timp asa, era o senzatie foarte placuta, dupa care Bianca mi-a scos preze, m-a curatat in zona si am trecut in camera cealalta, unde am continuat discutiile, cafeaua, tigarile si apa plata, pana cand, observand ca era cam tarziu si nu mai prea aveam timp, am trecut amandoi pe la dus, apa de gura, intrat in camera cealalta, unde Bianca mi-a oferit din nou oralul ei de neuitat, umed, adanc, DT, cu diverse viteze si moduri de executare, pana cand, dupa ceva munca, actiunea s-a terminat cu un CIM si swallow superbe, cum numai la ea am primit. Dusurile de igienizare, imbracare, cafea, tigari, ganduri impartasite, imbratisari, sarutari pasionale, de-abia am reusit cu greu sa ma despart de ea si am plecat plutind in al noualea cer. Pe tot parcursul intalnirii m-am simtit extraordinar de bine, multumesc Bianca, te sarut!
- Aspectul fizic - 9,5 (cum spuneam, trebuie sa mai puna un pic pe ea, pentru rotunjirea formelor, oricum, pentru gustul meu arata foarte bine si asa).

- Igiena - 10+
- Detalii despre servicii - GFE - 10+++, FK - 10++, Oral neprotejat, DT, CIM, swallow - 10+++ (cele mai bune pe care le-am primit), Normal - 10++, Atitudine - 10+++
- Programul de lucru - L-V - 11:00-19:00, S - mai scurt, din cate stiu eu.
- Tarifare - 350 lei, 3 ore si ceva, sex oral neprotejat, DT, CIM, swallow, sex normal protejat
- Concluzia finala - Bianca este o femeie superba din toate punctele de vedere (eu ma inteleg foarte bine cu ea in toate privintele), m-am simtit minunat impreuna cu ea, voi reveni mereu cu cea mai mare placere si bineinteles ca o recomand.

     Multumesc pentru tot Bianca, te sarut dulce peste tot si sa ai grija de tine!

     O seara frumoasa va doresc tuturor!

post-42703-0-29196100-1367948075_thumb.jpg

post-42703-0-17931100-1367948090_thumb.jpg

  • Like 17
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...