Sari la conținut

O stie careva???


dick19

Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

bruneta sexy si cu forme apetisante ofer CLIPE DE PLACERE TOTALA,oral neprotejat,normal,anal adanc in orice pozitie, EXTAZ SI MANGAIERE, DACA SUNT PE PLACUL TAU, SUNA SI VOM PETRECE CLIPE DE VIS CUM RAR INTALNESTI poze reale 100% garantez revenirea tel.0742519063

 

http://anunturi.gds.ro/anunturi/erotice/bruneta-sexy-si-cu-forme/12028950

Link spre comentariu

Da , tipa este ok , lucreaza impreuna cu inca o colega in zona Wiessana , undeva la etajul4 .

Ofera OP sau ON , NP , AP.

Pretul este de 100Ron pt OP (ON) + NP sau 200ron sex total/ora cu max 2 finalizari.

Atitudine ok , curata , telef nu te deranjeaza , la oral primeste un 7 (il face foarte lent dar placut , fara deep) , la normal 8-9 .

Bafta multa!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut,

 

Este cea din poze, locatia e ok, tipa foarte curata, poate prea parfumata pentru cei care sunt asteptati acasa de sotie, far mie mi.a placut. Are un cur mult mai bombat decat se vede in poze, mi.a placut cum arata (avea o tinuta sexy cu dresuri si tocuri), dar putin cam grabita, iar gemetele mult prea false dupa gustul meu. Oral pe fuga doua pozitii rapide la normal si aia e. 100 op / on + np

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot si niciunde
  • Oras:peste tot si niciunde

mie mi s-a parut foarte nesimtita la telefon, fapt pentru care nu m-am dus. In afara faptului ca iti turuie un meniu din care nu intelegi decat 70 si 100 , dar nu stii ce sunt exact fiecare, nu cred ca se pricepe si la altceva. Concluzia mea dupa conversatia telefonica e clar de evitat

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Am fost eu la ea, e de etnie, merita macar o data incercata pentru fundul ala bombat, are un fund de negresa, face un oral modest, la normal se descurca ok, anal nu am incercat, mi s-a parut ca nu isi facuse dus, am simtit ceva mirosuri .Fata are scoruri mari, eu am platit pentru O+N 100 ron, pentru o ora cere 200 ron.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...