Sari la conținut

Postări Recomandate

Am sunat-o saptamana trecuta si din ce mi-a povestit la telefon si-a schimbat locatia la piata Romana dupa o lunga pauza de prestat.

Tarifele sunt 150/fin si 250/h,am inteles ca mai are o colega dar nu o cunosc

Cat timp a stat in zona Mall Vitan eram client fidel numai pt acel ora de vis,o sa revin cu un reviw cat de curand,multa bafta !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am sunat-o saptamana trecuta si din ce mi-a povestit la telefon si-a schimbat locatia la piata Romana dupa o lunga pauza de prestat.

Tarifele sunt 150/fin si 250/h,am inteles ca mai are o colega dar nu o cunosc

Cat timp a stat in zona Mall Vitan eram client fidel numai pt acel ora de vis,o sa revin cu un reviw cat de curand,multa bafta !

Astept reviewul cat de repede. Eu in a 2 saptamana din Septembrie voi fii in Bucuresti si doresc sa o vizitez.

Multumesc,

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare,

 

in urma cu cateva zile am vizitat Bucurestiul, si asa cum orice om normal care merge la capitala, am pregatit si eu o lista scurta cu ce trebuie bifat. Ema era pe lista.

 

Am trimis un SMS prima data, la care a venit repede confirmarea. Am suna si la ora stabilita am ajuns la locul faptei, undeva pe strada Mendeleev.

 

Am sunat la usa si m-a primit o doamna intr-o rochie verde pastel de vara eleganta. Am fost invitat in sfragerie unde am cunoscut-o si pe colega de lucru - o doamna pe nume Claudia (daca nu ma insel) pe la 35 de ani, inalta, subtirica, bruneta. Am stat un pic la povesti in trei in sufragerie dupa care eu m-am retrats la dus, urmat de Ema.

 

Apartamentul este central, usor accesibil, dar este mediu, nimic special la el (baie curata si dotata, prosoape curate si placut mirositore).

 

Am trecut in dormitor unde am petrecut mai bine de o ora si jumatate. Cu toate ca Ema e pe la 35 de ani ( edoar presupunerea mea, nu am intrebat) arata foarte bine, are o piele fina si bine intretinuta, o igiena impecabila.

 

Meniul servit a fost de oral neprotejat, foarte bine executat, ocaziunal juniroul fiind stimulat cu palpari fine facute cu degetele ca sa accentueze si mai mult placerea. Tot in meniu a fost si finalizare normala (fara anal - nu am cerut) care pt mine a fost perfecta, potrivindu-ne perfect.

 

In concluzie, vizita a fost minunata, compania si serviciile primite foarte bune. Recomand cu caldura celor care apreciaza compania unei Domane vs compania unei fetiscane.

 

Locatie: - medie, dar sa recunoastem ca nu pt locatie am mers - 7,5

Contact: - SMS si telefon - acord 10 pt modul de comunicare - 10

Doamna: - fata placuta, corp bine intretinut si cu aspect placut, piele fina, sani usor lasati (consider normal acest lucru), constitutie slim dar modelat, cu varsta aproximativa de 34 - 35 ani (este aproximarea mea posibil sa fi gresit) - 8.5

Servicii acordate:

- oral neprotejat - 9 (pentru stimularea junirului a folosit si dintii uneori)

- sex normal - 10

- sex anal - nu am incercat (nu sunt adeptul)

- FK - 9

- GFE - 10****

 

Tarif: este 300lei pt aproximativ o ora si jumatate petrecute in compania Doamnei, dar nici o secunda nu s-a grabit sau a facut vreo referire la timpul scurs.

 

Personal recomand si cu certitudine voi reveni la Doamna cand sunt in tara si ajung la Bucuresti.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...