Sari la conținut

Antonia Cristina - 0720487705


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Stie cineva de ce mi se blocheaza pc ul pe nimfomane.ro?NU pot sa fac o recenzie donshoarei de mai sus din cauza asta...

Nimfomane nu are nimic......

 

Domnule doctor, impotenta te ia asa, dintr-odata?

- Nu, mai intai te lasa sa te faci de ras de vreo 2-3 ori...  ""

:laugh2  :slap2  :laugh2 

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Stie cineva de ce mi se blocheaza pc ul pe nimfomane.ro?NU pot sa fac o recenzie donshoarei de mai sus din cauza asta...

cum nu poti sa faci recenzie, dar ai putut sa scrii totusi acest mesaj? incearca sa faci recenzia intr-un fisier text, iar apoi il copiezi aici.

 

si la mine se blocheaza calc cand intru pe forum de pe mozilla firefox, dar e ok pe google chrome.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Sa incep cu inceputul.Am sunat la numarul de mai sus,am ramas impresionat de vocea frumoasa si amabila,care ma indrumat la Profi pe Democratiei,undeva in spate la un bloc cu 4 etaje.Ajuns acolo in pragul usii ma astepta una din cele 2 fete (Andreea-celeilalte i am uitat numele).Notele dupa cum urmeaza:

Locatia-nota 10:Apartament cu 3 camere complet renovat,patul numa' bun de tavaleala.

Aspect Andreea-nota 7:Arata bine,e dragutza la fatza dar un mare defect faptul ca nu se ingrijeste (avea par pe picioare si pe fund daca va vine sa credeti).Cealalta fata nu arata absolut deloc ca in poze (care sunt reale conform camerei de lucru).

Actiunea-nota 5:dupa ce am vazut cat de respingatoare e,am optat doar pentru un oral (dupa care sa imbracat)pentru care am platit 70 lei\destul de bine executat dealtfel.

GFE-nota 9:desi se trezese de curand,fata a a fost foarte vorbareata si amabila,se supune cerintelor clientului.

Una peste alta o experienta de tinut minte.Pacat de personalitatea lipicioasa si respectuoasa a fetei;desii nu mi vine sa cred k o fata cu asa caracter nu se ingrijeste deloc.De revenit doar daca are grija de corpul ei.
  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut,

 

Am fost si eu pe la ele.

Una din ele fiind fata cu eczema pe corp 

https://nimfomane.com/forum/topic/33823-bianca-bruneta-0723099641/

 

Am ramas cu colega ei.

Aspect fata 7

Aspect Corp 8

Actiune:

Oral protejat -9 ( face un deep throat bunicel ) 

Normal nu am mai incercat

 

Plata 70 lei.

 

De revenit pentru mine nu.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...