Sari la conținut

headscissors


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu inteleg ca omul a vorbit de headscissor pana la ko si a primit un picior in gat pana la lesin in loc de ce a cerut.

Deci se pare ca intelegerea a fost incalcata "la greu".

Pana si in MMA  headscissor e pemis in ring dar calcatul pe gat nu si avem de a face cu tipi ce rezista la lovitui in cap de la care noi am muri instant sau am ramane handicapati pe viata.

In zona gatului e un mic oscior numit hioid care se rupe lesne , ucigasii stiu asta si il strang sa-l rupa.

Link spre comentariu

Eu inteleg ca omul a vorbit de headscissor pana la ko si a primit un picior in gat pana la lesin in loc de ce a cerut.

Deci se pare ca intelegerea a fost incalcata "la greu".

Pana si in MMA headscissor e pemis in ring dar calcatul pe gat nu si avem de a face cu tipi ce rezista la lovitui in cap de la care noi am muri instant sau am ramane handicapati pe viata.

In zona gatului e un mic oscior numit hioid care se rupe lesne , ucigasii stiu asta si il strang sa-l rupa.

O singura intrebare am:

Daca brooklyn se simte intr-un fel sau altul pacalit/mintit, nu ar fi mentionat acest lucru?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ma simt deloc pacalit.

Am discutat inainte si i-am zis ca vrea KO cu headscissor dar am zis de asemenea ca vreau trampling foarte dur inclusiv calcat pe gat, deci probabil ca era evident ca o sa se intample doar ca nu m-am asteptat :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...