Sari la conținut

Masaj terapeutic cu finalizare


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna, asa cum am promis am revenit cu detalii despre o noua maseuza (dar veche in meserie), care face masaj de ce-a mai inalta clasa, dar si pleci fericit de la ea...

Nu vrea sa de-a detalii prea multe prin telefon, asa ca amatorii de masaj ar trebui sa incerce sa vada daca merita sa fie clienti fideli (poate unii din ceicare citesc aici chiar sunt clientii ei).

O ora de masaj cu finalizare 70 ron.

Juma de ora cu finalizare 40-50 ron...

telefon 0743-826758

Sa aveti bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Buna, asa cum am promis am revenit cu detalii despre o noua maseuza (dar veche in meserie), care face masaj de ce-a mai inalta clasa, dar si pleci fericit de la ea...

Nu vrea sa de-a detalii prea multe prin telefon, asa ca amatorii de masaj ar trebui sa incerce sa vada daca merita sa fie clienti fideli (poate unii din ceicare citesc aici chiar sunt clientii ei).

O ora de masaj cu finalizare 70 ron.

Juma de ora cu finalizare 40-50 ron...

telefon 0743-826758

Sa aveti bafta!

sal.

 

nu poti sa dai niste detalii despre ea.?

varsta locatia etc...

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Am vizitat-o azi , o femeie cu caracter varsta putin peste 40 de ani care nu o arata, foarte simpatica , sociabila  sanii mari....ok din toate punctele de vedere,o recomand cu mare inc

redere

Locatie:Bou rosu

Aspect:9 referitor la varsta

Masaj: terapeutic,relaxare+finalizare

Tarife:-masaj terapeutic,relaxare-50L

          -masaj  terapeutic,relaxare+finalizare-70L

Am sa mai revin :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Am vizitat-o azi , o femeie cu caracter varsta putin peste 40 de ani care nu o arata, foarte simpatica , sociabila sanii mari....ok din toate punctele de vedere,o recomand cu mare inc

redere

Locatie:Bou rosu

Aspect:9 referitor la varsta

Masaj: terapeutic,relaxare+finalizare

Tarife:-masaj terapeutic,relaxare-50L

-masaj terapeutic,relaxare+finalizare-70L

Am sa mai revin :)

Poti sa dai te rog mai multe detali.

Te lasa sa o atingi?

Sa desbraca partial sau nu?

Ms

Link spre comentariu
Vizitator nucontez
Reputație: 0

Va salut confrati futalai :-)

Am fost si eu zilele astea la doamna respectiva, descrierea colegului este reala(sani mari, in jur de 40 si unpic de ani, foarte sociabila) de dezbracat se dezbraca doar la bustul gol si te lasa sa o atingi pe sani.. despre masaj ce pot sa spun e ca se simte experienta doamnei... Chiar efectueaza un masaj destul de ok.. Iar despre Hj daca ar fi sa ii dau o nota ar fi cam un 8.. si locatia este reala ea fiind in zona boul rosu vis-a-vis de hotel moara cu noroc.. va doresc o zi buna si spor la impins :-)

Link spre comentariu
  • Oras:Miami, Florida, USA
  • Oras:Miami, Florida, USA

Salutare.Văzând că mulți zic de ea că se pricepe în ale masajului terapeutic, am o întrebare dacă-mi permiteți,  tipa face masaj terapeutic și fără finalizare? Că eu nu-s curios de finalizări și alte filme erotice, mă interesează doar partea de masaj :)

Link spre comentariu
Vizitator Nella69arad
Reputație: 0

Salutare.Văzând că mulți zic de ea că se pricepe în ale masajului terapeutic, am o întrebare dacă-mi permiteți,  tipa face masaj terapeutic și fără finalizare? Că eu nu-s curios de finalizări și alte filme erotice, mă interesează doar partea de masaj :)

DA se  efectueaza mai multe tipuri de masaj , finalizarea nu e obligatorie doar la cerere . O zi cat mai placuta =D

Link spre comentariu
Vizitator nucontez
Reputație: 0

deci sa inteleg ca are locatie? 

Da, are locatie in zona Boul Rosu Vis-a-vis de hotel Moara cu noroc...

Pret: Masaj de relaxare: 50lei

         Masaj de relaxare cu finalizare: 70lei

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare,

Saptamana asta am fost pentru a doua oara la aceasta doamna, dupa prima vizita nu am avut timp sa fac o recenzie dar macar acum sunt convins de serviciile oferite.

In cele doua intalniri ale mele am facut programare cu o ora si ceva inainte deoarece nu a putut niciodata sa ma primeasca mai devreme. Locatia este destul de usor de gasit si din punctul meu de vedere destul de discreta. Doamna este mai veche din ce mi-a povestit in acest domeniu. Clar este de mers in care doriti sa aveti parte de un masaj de relaxare si terapeutic de calitate cu finalizare prin tehnica masajului deoarece este cam tot ce se ofera din partea dansei. Este o persoana comunicativa si simpatica.

Locatie: 8 Bou Rosu, apartament curat, masa de masaj, camera primitoare.

Aspect fizic: 7

Oral: Nu am facut

Normal:  Nu am facut

Masaj: 9 Masajul a fost unul de-a dreptul relaxant.
Gfe: 9 A stiut sa se faca placuta si sa ma simt foarte bine pe toata perioada petrecuta.
Nota de plata: 80 lei pentru o ora
Servicii: Masaj de relaxare.
Concluzie: Probabil o sa mai imi fac timp sa trec pe la ea

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Salutare domnilor am fost la un masaj fenomenal este totul ok.

Doamna executa masaj de calitate nu este grabita este atenta la toate detaliile are program dela ora 12 la 20 seara are un tarif corect precum si masajul.

Tarifele sunt : masaj relax 50 Ron

                      masaj relax cu finalizare prin masaj 70 Ron

Cine vrea masaj merita sa incerce  este doar masaj.

Concluzie: eu voi mai trece pe la ea

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

salut

am fost si eu la dansa...locatia boul rosu, varsta aprox 40 ani, sociabila, comunicativa

am optat pentru masaj terapeutic (cel mai bun de care am avut parte). tipa chiar se pricepe si simte punctele cu probleme si pune accent pe ele. masajul se efectueaza pe tot corpul (exclus organ) din varful degetelor de la picoare pana la gat.

eu cu siguranta voi mai reveni

ca si note ii dau 10 pentru masajul terapeutic

 

pret 50 lei 1 ora sau daca doriti si finalizare 70 lei ora (nu m-a interesat finalizarea asa ca nu am cerut detalii despre cum si in ce conditii se realizeaza)

Link spre comentariu
Vizitator Nella69arad
Reputație: 0

Buna, asa cum am promis am revenit cu detalii despre o noua maseuza (dar veche in meserie), care face masaj de ce-a mai inalta clasa, dar si pleci fericit de la ea...

Nu vrea sa de-a detalii prea multe prin telefon, asa ca amatorii de masaj ar trebui sa incerce sa vada daca merita sa fie clienti fideli (poate unii din ceicare citesc aici chiar sunt clientii ei).

O ora de masaj cu finalizare 70 ron.

Juma de ora cu finalizare 40-50 ron...

telefon 0743-826758

Sa aveti bafta!

Program de la 12-20 , de Luni - Sambata 

Va rog nu deranjati la ore tarzii si nici pentru a va incerca norocul, se ofera numai masaj

Va multumesc pentru atentie si intelegere , sa auzim de bine 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Astăzi am fost în vizită și vă voi așterne aici câteva impresii care sper că vă vor fi spre folos. Programarea a fost făcută cu circa o oră și jumătate înainte, locația fiind relativ ușor de găsit, dar în același timp și discretă. Am avut parte de un masaj complet, cu tot ceea ce implică acest lucru.

 

Ca persoană, avem de-a face cu o femeie cu multă experiență în domeniu care știe ce are de făcut. Este prietenoasă, comunicativă, deschisă și amabilă. Serviciile includ masaj terapeutic, cu sau fără finalizare.

 

Locație: aș da nota 9. Este un apartament curat, îngrijit, există de asemenea o masă de masaj, și se oferă prosop. Muzica de fundal este de asemenea foarte bine aleasă.

Aspect fizic: nota 9. Are un chip frumos, cu trăsături delicate, sânii mari și un anumit farmec care te face să o placi.

Masaj: nota 10. A fost cât se poate de plăcut și de relaxant. Cunoaște și simte zonele „sensibile” fără să fie nevoie să dai indicații.

GFE: nota 10. Știe să se facă plăcută, știe când să vorbească și când nu, are un limbaj adecvat și nu se grăbește.

 

Prețul ? 70 lei / ora, masaj complet. Am să mai revin și vă recomand măcar să încercați, cu atât mai mult cu cât raportul preț / calitate pare să fie unul foarte bun.
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Am fost si eu zilele trecute

programare prompta. .locatie pe metianu

doamna ...o femeie serioasa glumeata amabila

masajul senzatie. .nu ma mai doare nimic si am fost doar o ora

locatie curata discreta

plătit 70 ron masaj relaxare plus happy end ca sa plec relaxat total

recomand pentru masajul excelent

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...