Sari la conținut

Postări Recomandate

Salut frati intr-ale curvasariei,Am gasit pe AT mai multe anunturi:Alexandra : 0732 998 425Crina: 0732 998 418Emma: 0732 998 470Gabriela: 0732 998 416Avind pozele facute in aceeasi locatie m-am gindit ca este un cuib.Am sunat si am aflat ca este adevarat. Cuibul este pe undeva pe Dorobanti.Uitindu-ma mai atent la pozele Alexandrei mi s-a parut ca seamana cu Andreea cea care presta tot intr-un cuib la blocul ACR Obor. Sunind m-am convins ca este ea dupa voce (o cunosteam pentru ca am fost de mai multe ori la ea pe vremea cind era la Obor). Acum constat ca a marit pretul adica 100 RON numarul si are alte 3 colege de "laborator". Una adica cea pe care o cheama acum Crina cred ca era si la ACR Obor.Toate sunt mature. Alexandra (fosta Andreea) s-a cam ingrasat si a luat proportii. Dintre toate cred ca m-as duce la Emma. O sa incerc cind intru in fonduri. PIna acum nu am ajuns la ele.Stie cineva ceva in plus despre duduite? A fost cineva la ele? Rog sa ne impartaseasca si noua experienta avuta.Bafta la toti curvarii!post-1419-133409712932_thumb.jpgpost-1419-133409712931_thumb.jpgpost-1419-133409712929_thumb.jpgpost-1419-133409712933_thumb.jpgpost-1419-133409712935_thumb.jpg


Alte poze cu duduileSunt mai multe poze si nu intrau intr-un singur post asa ca le-am pus in mai multe.Luati de vedeti
Mai sunt inca citeva poze. Care ajunge primul la aceste duduite este rugat sa ne prezinte si noua cum sta situatia la fata locului.Succesuri!

post-1419-133409712936_thumb.jpg

post-1419-133409712937_thumb.jpg

post-1419-133409712938_thumb.jpg

post-1419-133409712939_thumb.jpg

post-1419-13340971294_thumb.jpg

post-1419-133409712941_thumb.jpg

post-1419-133409712942_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Enzymex
Reputație: 0

Salut,De cand sau mutat la noua locatie,ceva nou,nu stiu,insa si eu am fost la Alexandra (fosta Andreea) cand locuia in blocul ACR Obor,pretul a fost 200 lei, 1 h,2 finalizari,oral neprotejat,fara CIM,anal si normal,s-a comportat ok,este foarte curata doamna.Parca a-si vrea sa merg din nou,dar vad ca au ridicat pretul...Sunt curios insa unde au locatie mai precis in Dorobanti...aici locuiesc si eu..Multa Bafta.

Link spre comentariu
Vizitator scrat
Reputație: 0

Am fost eu la doamne, mai precis la Alexandra (fosta Andrea de la ACR Obor). Da au schimbat locatia, acum sunt in Dorobanti si probabil din cauza chiriei au crescut pretul. Despre Alexandra (Andrea) nu mai scriu - are topic separat. Cand am fost, eu fiind un client mai vechi la Andrea, in locatie mai sunt 3 doamne, cea bruneta cu parul lung este fosta Alina tot ACR Obor - am mai scris despre ea, fosta blonda, vopsita bruneta - nu recomand, si mai erau 2 doamne mai noi, o blonda si o satena, sterse la fata, nimic impresionant dar arata bine la corp. Nu am incercat cu niciuna eu mergand cu Andrea, fiind client vechi.Andrea s-a mai ingrasat un pic dar din punctul meu de vedere tot o doamna ramane.Pretul este acum 150 ora datorita locatiei - clientii mai vechi ai Andreei dau tot 100 ron ora (atat am platit eu).


Pentru fratele Enzimex, locatia este primul bloc pe stg pe george Calinescu,
Link spre comentariu
Vizitator Enzymex
Reputație: 0
Am fost eu la doamne' date=' mai precis la Alexandra (fosta Andrea de la ACR Obor). Da au schimbat locatia, acum sunt in Dorobanti si probabil din cauza chiriei au crescut pretul. Despre Alexandra (Andrea) nu mai scriu - are topic separat. Cand am fost, eu fiind un client mai vechi la Andrea, in locatie mai sunt 3 doamne, cea bruneta cu parul lung este fosta Alina tot ACR Obor - am mai scris despre ea, fosta blonda, vopsita bruneta - nu recomand, si mai erau 2 doamne mai noi, o blonda si o satena, sterse la fata, nimic impresionant dar arata bine la corp. Nu am incercat cu niciuna eu mergand cu Andrea, fiind client vechi.Andrea s-a mai ingrasat un pic dar din punctul meu de vedere tot o doamna ramane.Pretul este acum 150 ora datorita locatiei - clientii mai vechi ai Andreei dau tot 100 ron ora (atat am platit eu).[hr']Pentru fratele Enzimex, locatia este primul bloc pe stg pe george Calinescu,
-------------------------------------------------------------------------------------------------Tnx Scrat pt detalii :D
Link spre comentariu
Vizitator scrat
Reputație: 0

Da frate Prypiat1, este una si aceeasi persoana. Si nu gresesc caci am fost si eu la vechea Alina cand statea la Bucur Obor. Acum cand am fost la Andrea (ma rog Alexandra mai nou), chiar am stat la o tigare cu fosta Alina, actuala Ema.

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
Da frate Prypiat1' date=' este una si aceeasi persoana. Si nu gresesc caci am fost si eu la vechea Alina cand statea la Bucur Obor. Acum cand am fost la Andrea (ma rog Alexandra mai nou), chiar am stat la o tigare cu fosta Alina, actuala Ema.[/quote'] Bre oameni buni voi realizati ca e varza acum totul? Hai sa punem poza si cu numele fetei sa inteleaga si musteriu' de rand care nu a fost la ele. Si apii comentariu asta da/ asta nu. Sau daca amandoua da sa stim si preturile. Si astfel sa facem lumina!
Link spre comentariu
Vizitator scrat
Reputație: 0

Frate petrepetre pozele de mai sus cu nr sunt ale Alexandrei (fosta Andrea) ACR Bucur Obor: pozele 1,2,3,4.Urmatoarele poze cu nr sunt ale Emei (fosta Alina) ACR Bucur Obor : pozele 7,8,9.Pentru celelalte 2 tipe pozele 5,6 si 10,11,12 existente in locatie nu pot da relatii pentru ca numai le-am vazut cand am fost la Alexandra (Andrea). Tipele arata bine la corp, nu sunt frumoase - chiar sterse, nu mi-au produs acel click sa le aleg. Pozele sunt facute chiar in locatie, Str. George Calinescu - P-ta Dorobanti cum am scris mai sus. Pretul este 100 ron finalizzarea si 150 ron ora. Pentru clientii vechi - ca mine la Andrea, pretul am inteles ca ramane 50 ron fin / 100 ron / ora.


Sper ca frate petrepetre acum m-am facut inteles. Recomand Alexandra (fosta Andrea), nu recomand Ema (fost Alina). pentru celelalte 2 dame din locatie nu pot da detalii pentru ca nu am fost cu ele. Poate ne spun alti fratiori cum sta treaba cu dansele.
Link spre comentariu

sal,dc nu recomanzi alina actuala ema ? pare buna rau ,am citit ceva de servici ca nu e chiar la inaltime dar in pozele noi e super ...............vreau sa o vizitez dar as vrea mai multe pareri despre ea .

Frate petrepetre pozele de mai sus cu nr sunt ale Alexandrei (fosta Andrea) ACR Bucur Obor: pozele 1' date='2,3,4.Urmatoarele poze cu nr sunt ale Emei (fosta Alina) ACR Bucur Obor : pozele 7,8,9.Pentru celelalte 2 tipe pozele 5,6 si 10,11,12 existente in locatie nu pot da relatii pentru ca numai le-am vazut cand am fost la Alexandra (Andrea). Tipele arata bine la corp, nu sunt frumoase - chiar sterse, nu mi-au produs acel click sa le aleg. Pozele sunt facute chiar in locatie, Str. George Calinescu - P-ta Dorobanti cum am scris mai sus. Pretul este 100 ron finalizzarea si 150 ron ora. Pentru clientii vechi - ca mine la Andrea, pretul am inteles ca ramane 50 ron fin / 100 ron / ora.[hr']Sper ca frate petrepetre acum m-am facut inteles. Recomand Alexandra (fosta Andrea), nu recomand Ema (fost Alina). pentru celelalte 2 dame din locatie nu pot da detalii pentru ca nu am fost cu ele. Poate ne spun alti fratiori cum sta treaba cu dansele.
Link spre comentariu
Vizitator scrat
Reputație: 0
sal' date='dc nu recomanzi alina actuala ema ? pare buna rau ,am citit ceva de servici ca nu e chiar la inaltime dar in pozele noi e super ...............vreau sa o vizitez dar as vrea mai multe pareri despre ea .[/quote']Frate barnabas, eu cand am fost la Alina (actuala Emma) am primit un sex oral mecanic si mai mult cu mana, nimic spectaculos, o lua in gura numai capul, iar cica are probleme cu dintii, iar la normal nimic concludent, sta ca o leguma si mai geme din cand in cand. GFE 1, si ... a, mi-am adus aminte, inainte sa intru cu ea am rugat-o sa faca dus (mirosea putin a transpiratie). BANAL, BANAL, BANAL - dar cum am zis si atunci, pentru 50 ron merita sa te descarci.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acelasi cont cu KARLA 0734781401

Rugam moderatorul sa le uneasca...sunt bune si sunt inca actuale!.

 

 

IN PLUS:

 

Aceasta KARLA,...de un minim 52 de ani, rroma face echipa, pe unde se duce, cu inca o pufoasa ANDREEA pe care o gasiti la 0737336925   sau   0729584563. Tot acolo o sa mai gasiti inca o "pensionara" de acelasi tonaj cu prestatoarele enumerate anterior.

 

Cuibul e acum pe creanga la DRISTOR

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...