Sari la conținut

0742538540 ( 0756496346 ; 0751588037; 0753695165;0742651324 ; 0758684877;0757278563 )


camarro

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Mario: băi băieți, fută-vă Stalin, nu vă mai certați atâta, că stricați topicu;

Ciucurel: și eu, și eu, noapte albastră, somn pufos;

Geta: fută-te-n gură, Ciucurel;

Shy: și eu, Ciucurel ești ilegal de prost;

Charny: pe sistem, Ciucurel, cu mă-ta cu tot, îți pute gura, am drepturi de autor;

Charny: PS trăiască Maximus, Maximus cel Viteaz;

Geta: nesimțiților, nu știți decât să lăsați comenturi infecte, mă duc, mă reîntorc ca Andrea;

Andrea: nu sunt Geta, futu-te-n gură, Ciucurel;

Ciucurel: muisto și muiștilor de Charny și Maximus;

Maximus: „ai ales să-l ignori, vezi chiar și așa?”;

Harry: eu sunt inteligent, vă mai las câte un comentariu acătării;

Diamond: mă bag și eu din când în când în seamă;

Andrea: băi idioților, v-am spus că nu sunt Geta, proștilor;

Pisicuts: hai că-mi place cum a ajuns moșia mea.

 

Tot o glumă.

  • Like 12
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Mario: băi băieți, fută-vă Stalin, nu vă mai certați atâta, că stricați topicu;

Ciucurel: și eu, și eu, noapte albastră, somn pufos;

Geta: fută-te-n gură, Ciucurel;

Shy: și eu, Ciucurel ești ilegal de prost;

Charny: pe sistem, Ciucurel, cu mă-ta cu tot, îți pute gura, am drepturi de autor;

Charny: PS trăiască Maximus, Maximus cel Viteaz;

Geta: nesimțiților, nu știți decât să lăsați comenturi infecte, mă duc, mă reîntorc ca Andrea;

Andrea: nu sunt Geta, futu-te-n gură, Ciucurel;

Ciucurel: muisto și muiștilor de Charny și Maximus;

Maximus: „ai ales să-l ignori, vezi chiar și așa?”;

Harry: eu sunt inteligent, vă mai las câte un comentariu acătării;

Diamond: mă bag și eu din când în când în seamă;

Andrea: băi idioților, v-am spus că nu sunt Geta, proștilor;

Pisicuts: hai că-mi place cum a ajuns moșia mea.

 

Tot o glumă.

bravo asta e, imi place gluma ta cea ce spuneam eu 5-6 membri au facut 30 de pagini iar u in 2 minute le-ai terminat jmecheria unde ei se obosesc sa arunce comenturi de credibilitate sa iti dea Dumnezeu sanatate, puteti vedea cum ciucuras asta a lasat cam 100 de comuri pt a iesi in evidenta cu prosti iar pe langa el au mai iesit la suprafata 2-3 ciuperci sa il acompanieze ...rusine muraturilor 

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

bravo asta e, imi place gluma ta cea ce spuneam eu 5-6 membri au facut 30 de pagini iar u in 2 minute le-ai terminat jmecheria unde ei se obosesc sa arunce comenturi de credibilitate sa iti dea Dumnezeu sanatate, puteti vedea cum ciucuras asta a lasat cam 100 de comuri pt a iesi in evidenta cu prosti iar pe langa el au mai iesit la suprafata 2-3 ciuperci sa il acompanieze ...rusine muraturilor

 

Uite eu recunosc ca am facut comuri aiurea,si daca tu recunosti ca tu esti Geta te las in pace si nu mai postez aici nimic!

ce zici ai curajul sa recunosti?

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Uite eu recunosc ca am facut comuri aiurea,si daca tu recunosti ca tu esti Geta te las in pace si nu mai postez aici nimic!

ce zici ai curajul sa recunosti?

sunt o vecina de-a lui geta atata tot si daca nu crezi iti pot si demonstra daca e nevoie 

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Uite eu recunosc ca am facut comuri aiurea,si daca tu recunosti ca tu esti Geta te las in pace si nu mai postez aici nimic!

ce zici ai curajul sa recunosti?

un moderator ar trebuii sa il pedepseasca acuma pt ca a recunoscut 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

de fapt noi ne placem ca altfel n-am fi aici! ar fi fain un chef cu totii la un loc , mare distractie ar fi , pacat ca nu-I posibil . Ioi ce tare ar fi !

De ce nu,numa sa vrem ca orice se poate,da neaparat sa fie si getutza,sa o vedem cum danseaza pe mese :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

dar tu ai sange in instalatie sa iti lasi o poza de-a ta reala sau un nr de tel?

sigur esti vreun cimpanzeu sau vreun boschetar dupa cele comentate de tine si dupa spui ca recunosti ca ai comentat aiurea si ca esti vinovat ....RUSINE

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

chiar si in acest moment geta ma sunat si a zis sa nu te mai bag inseama si sa te las sa iti faci jocul cersind reputatie ))))))))))

 

http://static.eva.ro/img/auto_resized/db/article/035/764/750252l-455x500-n-f98e4193.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

chiar si in acest moment geta ma sunat si a zis sa nu te mai bag inseama si sa te las sa iti faci jocul cersind reputatie ))))))))))

 

Lasa parantezele ca te dau de gol ;)

Zic si io, ca o paranteza...

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Iad
  • Oras:Iad

sigur esti vreun cimpanzeu sau vreun boschetar dupa cele comentate de tine si dupa spui ca recunosti ca ai comentat aiurea si ca esti vinovat ....RUSINE

Esti așa proastă încât te răspunzi pe tine.. Am mai văzut chestia asta aici, si cred ca ii bărbatul tău nespălat!! Maximus ti-ai scos scroafa la produs?? Bemiai pula!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

vino pe marinescu 11 si ai sa vezi ca sunt eu

Tu muie mai devreme ai spus ca esti vecina cu ea,acum tu stai pe marinescu si ea in marasti!

Tu esti o proasta de bubui,macar baga minciuni sa crezi si tu proasta puli ce esti!

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

sigur esti vreun cimpanzeu sau vreun boschetar dupa cele comentate de tine si dupa spui ca recunosti ca ai comentat aiurea si ca esti vinovat ....RUSINE

ioi am comentat aiurea sunt vinovat.

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Tot o glumă.

 

Gluma subtire, cu iz de mahala si refren de manele. Nu prea te prinde mantaua sarcasmului, risti sa te impiedici in ea si sa-ti manjesti obrazul subtire cu glodul nimicniciei. ;)

 

Solo percutia.....

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

vino pe marinescu 11 si ai sa vezi ca sunt eu

Pai eu am  vrut sa vin la tine.Si mi-ai spus ca nu esti in cluj acum esti? :))) Vezi ca-ti creste nasu Andreea si diseara ne vedem la munca ce zici:))Daca vin acolo ....sti tu unde afara la aer curat tot asa o sa vorbesti?:))

Link spre comentariu

  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Pai eu am vrut sa vin la tine.Si mi-ai spus ca nu esti in cluj acum esti? :))) Vezi ca-ti creste nasu Andreea si diseara ne vedem la munca ce zici:))Daca vin acolo ....sti tu unde afara la aer curat tot asa o sa vorbesti?:))

a venit inapoi deja camarro,a venit cu opelu cu pestele !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...