Sari la conținut

0742538540 ( 0756496346 ; 0751588037; 0753695165;0742651324 ; 0758684877;0757278563 )


camarro

Postări Recomandate

  • Oras:Iad
  • Oras:Iad

Ai câștigat tu în mintea ta toate bătăliile cu Borcea, don sau ciucurel.

 

Dar cu mine niciodată eu nu ma compar cu cei 3,sunt de 10ori mai rău decât ei, de 10ori pana acuma am futut-o pe mă-ta in câteva zile, de 10ori i-am dat la mă-ta bani să iti cumpere pastile pentru bolile tale atât venerice cat și mintale.. Cel mai rau îmi pare este ca ti-am lăsat sa imi pui limba pe pula mea!! Dintele ala lipsa si gura aia nespălata este foarte scârbosa!!hai si te fute in continuare in cur cu gayul tau de charny sau cum pizda ma-sii i se zice!!

Link spre comentariu
  • Oras:Iad
  • Oras:Iad

Si ma doare fix in pula cum a fost banat x sau y!! Eu am o treaba doar cu tine ca am văzut ca te legi de toti și toate.. Dar cu mine nu o sa iti meargă jegosu'dracu!!fugi cat mai poti ca tie o sa iti pară rau!! Iar o sechestrez pe mă-ta si o leg in beci de calorifer!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:))))))))))) vad cat de 'rau' esti. ai mintea unuii copil retard de gradinita:)))))))). ai fantezii:)))))))))))) ai futut da:)))))))) o laba:))))))))))) esti vai pula ta. tu crezi ca cu un nick sperii lumea?:))))))))) cam de ingust si becalian poti fi:))))))))). tu crezi ca cei ce citesc aberatiile tale despre cum ai futut-o tu pe mama apreciaza asta?:))))))))) vai de pula ta de mascarici ce esti:)))))))). din mincinos ai devenit mascarici:)))))))))))))

Ai câștigat tu în mintea ta toate bătăliile cu Borcea, don sau ciucurel.

Dar cu mine niciodată eu nu ma compar cu cei 3,sunt de 10ori mai rău decât ei, de 10ori pana acuma am futut-o pe mă-ta in câteva zile, de 10ori i-am dat la mă-ta bani să iti cumpere pastile pentru bolile tale atât venerice cat și mintale.. Cel mai rau îmi pare este ca ti-am lăsat sa imi pui limba pe pula mea!! Dintele ala lipsa si gura aia nespălata este foarte scârbosa!!hai si te fute in continuare in cur cu gayul tau de charny sau cum pizda ma-sii i se zice!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

serios? si cum o sa faci?  o sa aberezi aici cu fanteziile tale? ma pula d'astia ca tine fut in gura 100/zi. iti demonstrez practic ca esti prost. la fel faceai si cand erai Don13. postai o chestie , gen 'o fut pe ma-ta' si apoi doar asta spuneai. deja repeti obsesiv:))))))). deci ...despre ce discutam:))))))))). o sa imi bat joc de tine cat vrea plm ca esti modelul ciurucurel:). prost si fudul! dar m-am specializat in prosti ca tine:))))))))))). deja ti-am aratat ca esti bou! ca esti 'rebrenduit'. cu argumente.logice. nu cu povesti!:)))))) intelegi? intelegi o pula! :)))))))))) ma pis pe tine pedepsitorule! te folosesc ca pe o pereche de ciorapi si apoi te arunc la gunoi! unde iti e locul!:))))))))))

Si ma doare fix in pula cum a fost banat x sau y!! Eu am o treaba doar cu tine ca am văzut ca te legi de toti și toate.. Dar cu mine nu o sa iti meargă jegosu'dracu!!fugi cat mai poti ca tie o sa iti pară rau!! Iar o sechestrez pe mă-ta si o leg in beci de calorifer!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Andrea mama unde esti?

Azi esti disponibila ne lasi un nr de telefon si pui niste poze cu tine?

Vreau sa vin la tine sa te cunosc si sa ma conving ca nu esti tu geta!

Ce zici?

 

=))

Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 113801
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Andrea mama unde esti?

Azi esti disponibila ne lasi un nr de telefon si pui niste poze cu tine?

Vreau sa vin la tine sa te cunosc si sa ma conving ca nu esti tu geta!

Ce zici?

 

=))

 

 

pre_1432880705__sounds-legit.jpg

  • Like 6

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Insista :)

Spune-i ca vii din partea mea =))

Lasa ca azi mai insist,si daca imi raspunde o sa-i spun ca eu sunt troleibus.

sa vad ma primeste?

 

Sau mai bine o sa spun ca sunt unul dintre baietii din cluj care nu ma suporta!

si asa sigur ma va primi.

=)) =))

Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 113801
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

nu se stie!

Nu raspunde la telefon,am vrut sa vin la ea dar......nu raspunde!

 

 

Te mananca si pe tine limba motane. :P

 

 

E pe felie cu Geta si face UP-uri.  :laugh2

 

 

pre_1433057715__giphy9.gif

  • Like 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Reputație: -386
  • Oras:No man's land
  • Oras:No man's land

charny sau cum pizda ma-sii i se zice!!

Oare nu vrei sa te rujez un pic asa la coltul guri???? infectule.

Cum plm toti umflati se dau rotunzi si confunda muschi cu grasimea. :))))))))))))))))))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...