Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Hai ca raspund tot eu. Dezamagit. Nu recomand

Poti fi un pic mai detaliat te rog? Cred ca am fost la ea acum 3-4 ani, avea locatia lângă Ruby tuesday, și a fost super ok! Ulterior n-am mai reușit sa o contactez, ma rog n-am fost prea insistent. Chestia e ca as mai încerca , poate îmi dai câteva detalii. Merci
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pai ce sa zic. Locatia Incity Calea Dudesti. A intarziat vreo 20 de minute peste cat spusese initial ca va intarzia. Cineva spusese pe aici ca are "fata de cal", dar zic nu are cum, citind rrdtul recenziilor, dar cam avea dreptate tipul respectiv. La corp initial am zis ca arata bine. Negativ..doar isi mascheaza bine celulita prin tragerea draperiilor..lumina difuza, un body...etc. Are sanii micuti, dar nu asta e problema, celuluita pe fund. Oralul a fost ok, la normal imi venea sa si rad cum se facea ca sare in pula si niste gemete de imi venea sa plec..ca si cum Terente era mic copil pe langa mine, deci total false. La anal, vai ca o doare..ca e groasa..ca nu a mai facut..ca incearca asa pt mine..pff..praf. Spune ca are 32 de ani..eu ii dau sincer 42. Fiecare face ce vrea, dar eu unul nu mai calc pe la ea. Aa..locatia f ok. Va salut !

  • Like 2
Link spre comentariu

Pai ce sa zic. Locatia Incity Calea Dudesti. A intarziat vreo 20 de minute peste cat spusese initial ca va intarzia. Cineva spusese pe aici ca are "fata de cal", dar zic nu are cum, citind rrdtul recenziilor, dar cam avea dreptate tipul respectiv. La corp initial am zis ca arata bine. Negativ..doar isi mascheaza bine celulita prin tragerea draperiilor..lumina difuza, un body...etc. Are sanii micuti, dar nu asta e problema, celuluita pe fund. Oralul a fost ok, la normal imi venea sa si rad cum se facea ca sare in pula si niste gemete de imi venea sa plec..ca si cum Terente era mic copil pe langa mine, deci total false. La anal, vai ca o doare..ca e groasa..ca nu a mai facut..ca incearca asa pt mine..pff..praf. Spune ca are 32 de ani..eu ii dau sincer 42. Fiecare face ce vrea, dar eu unul nu mai calc pe la ea. Aa..locatia f ok. Va salut !

Mulțumim frumos

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Pai ce sa zic. Locatia Incity Calea Dudesti. A intarziat vreo 20 de minute peste cat spusese initial ca va intarzia. Cineva spusese pe aici ca are "fata de cal", dar zic nu are cum, citind rrdtul recenziilor, dar cam avea dreptate tipul respectiv. La corp initial am zis ca arata bine. Negativ..doar isi mascheaza bine celulita prin tragerea draperiilor..lumina difuza, un body...etc. Are sanii micuti, dar nu asta e problema, celuluita pe fund. Oralul a fost ok, la normal imi venea sa si rad cum se facea ca sare in pula si niste gemete de imi venea sa plec..ca si cum Terente era mic copil pe langa mine, deci total false. La anal, vai ca o doare..ca e groasa..ca nu a mai facut..ca incearca asa pt mine..pff..praf. Spune ca are 32 de ani..eu ii dau sincer 42. Fiecare face ce vrea, dar eu unul nu mai calc pe la ea. Aa..locatia f ok. Va salut !

Păcat, îmi plăcuse la momentul respectiv. Cei drept , încă de atunci avea celulita, in schimb corpul era tonifiat, se vedea ca se duce la sala. Vorbea cam mult cei drept! În pat in schimb ne-am înțeles super ! Este trecută de 35 zic eu! Poate ai prins-o intr-o stare mai proasta! Halat 400 sau 500 dacă mi-aduc bine aminte. Multumim.
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Păcat, îmi plăcuse la momentul respectiv. Cei drept , încă de atunci avea celulita, in schimb corpul era tonifiat, se vedea ca se duce la sala. Vorbea cam mult cei drept! În pat in schimb ne-am înțeles super ! Este trecută de 35 zic eu! Poate ai prins-o intr-o stare mai proasta! Halat 400 sau 500 dacă mi-aduc bine aminte. Multumim.

Păcat, îmi plăcuse la momentul respectiv. Cei drept , încă de atunci avea celulita, in schimb corpul era tonifiat, se vedea ca se duce la sala. Vorbea cam mult cei drept! În pat in schimb ne-am înțeles super ! Este trecută de 35 zic eu! Poate ai prins-o intr-o stare mai proasta! Halat 400 sau 500 dacă mi-aduc bine aminte. Multumim.

 

Eu incerc sa fiu cat se poate de obiectiv. Da, am uitat sa spun ca intr-adevar vorbeste cam mult, insa nu a reprezentat asta o problema. Nu sunt carcotas. Repet, pt mine cel putin, este o dezamagire. Imi pare rau ca trebuie sa spun asta, insa mereu am considerat ca rolul acestui site este ca futacii sa se ajute intre ei cu recenzii obiective/reale si nu sa fie promovate de catre diferiti pescari toate gloabele...va salut !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...